• Mr Anderson
    5.9k
    „Bojim“ se da ce Boban postati novi predsjednik UEFE i da su to samo pusti snovi da postane predsjednik Dinamove uprave.BeckaSkola

    Da se to baš i dogodi, dobro je imati svog čovjeka na takvoj poziciji, a za predsjednika uprave Dinama će se naći netko drugi kvalitetan.
  • Dudu9
    567
    Pa izbori za predsjednika UEFE je 2027 do tad može slobodno bit predsjednik uprave Dinama
  • Kadzior
    19
    Stuttgart bojna ipak. Možda sam i upoznao @BW1986.

    Smatram Skendera najboljim kandidatom za predsjednika kluba, pogotovo jer je i skupio iskustvo radom u izvršnom odboru.

    Što se tiče članstva, ovo je prva od uskoro 39 iskaznica. https://postimg.cc/PpVgSNSq Pitao sam i u drugom topicu ekipu oko besplatnih ulaznica jer sam produžio članstvo preksinoć.
  • Paggini
    10.2k


    Hahahahha razotkrivanje u PET MINUTA
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ovo je zakon.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kadziore odlogiraj se sam molim te.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Susramlje na najjače.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Imam dva strica u Italiji, nedaleko Milana i Verone, oba su Dinamovci od rođenja, a jedan je čak i istodobno i veliki navijač Milana( i ne, stric nije Dario Šimić, isti onaj kojem su i pogrešno protumačili što je on tada rekao u svezu tome Mialn-Dinamo) i kako je već bio na preko 90-100 tekmi Milana, mahom na San Siru i bližim gradovima, da ne drvim previse sa teme, on prati sve vezano za sam Milan, rekao mi je da ga i navijači Milana čak očekuju uskoro u svojoj novoj verziji uprave (Bobana), te povratak Maldinia i Leonarda, priča je takva da bi sadašnji vlasnik nekih dionica trebao to prodat nekim arapima, šeicima što već, koji će Milanu ponudit puno veću paru za transfere, sportsku politilu i slično nego što sadašnji vlasnik(mislim da je Elliiot neka grupacija ako nije u pitanju, nemojte me za riječ držat), te da će ova trojica činit okosnicu te nove uprave, ponajviše zadužene za sportsku politiku i sam imidž.

    Koliko je to sve istina, ne znam. I sam bi volio Zvonu u Dinamu kao i pretpostavljam svi drugi u dinamovom puku.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Na drugom topicu si pitao za besplatne ulaznice kako bi ispao uvjerljiviji. Nazalost nije ti uspjelo. Imas na stranici ulaznice.hr mogucnost povezivanja clanstva pa nam daj nekakav screenshot. Hvala

    Bravo kolega Rioda. Vjeruj mi kako sam vidio njegov odgovor kako je clan i sliku odmah sam pomislio neka je prevara u pitanju. Bas imam osjecaj za takve ljude koje razotkrijes u par minuta pa onda oni pokusavaju sve kako bi ostali dosljedni i uvjerili prvo sebe pa sve druge u to sto pisu. Bravo majstore @rioda
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    someone call the police we have a homicide here
  • Bruh
    901
    a nemre ni rec da nije jer se vidi lov među ovim kaj je precrtano isto kao na njuškalu hahahahha
  • Paggini
    10.2k


    Podmukli Kadzior i kolega Rioda slikovito:

    si5mfysgzpc41.jpg?auto=webp&s=20b28531832190475da7c001eeb5fabed240531f
  • rioda
    3.4k
    Kardinalna greška mu je bila što je ostavio isti naziv slike kao što ima ova s Njuškala, a Google sve zna :grin:
  • Jaro
    6k
    damn, ovo je sve... nadam se da ga ne placaju previse
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.