• superSantos
    2.6k
    Reci nam koliko godina bi trebao imati idealan kandidat,kojim poslom se trebao baviti prije kandidaturesport

    poželjno je višegodišnje iskustvo u policijskoj upravi zagrebačkoj, to su ti kadrovi koji se traže :grin:
  • BBB Mataa998
    1.2k
    @Kadzior München bojna lako je pametovati iz Njemacke. Ili dodji i predstavi svoju listu,ili konacno kreni govoriti o imenima a ne “ima boljih ljudi sa liste”. Imena,kreni govoriti jebena imena.
    I na kraju 99% sam siguran da nisi ni clan niti imas pravo glasati
  • ZGBhoy
    1.7k
    München bojnaBBB Mataa998

    Nemoj generalizirati, Dankeschön
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Mislim da ne generaliziram ako osobu prozovem a ne govorim o svima
  • BW1986
    86
    nažalost, nisi daleko od istine. Srećem dosta naših koji ovdje navijaju za Dinamo(okolica Stuttgarta), nažalost dosta ili većina njih nemaju dvije veze niti je sudjelovalo u ikakvim događajima oko kluba zadnjih 15 godina, ali glavno je sad napadati da klub ide u propast jer u njeg ulaze crvene kmeri ili šta ti ja već znam kakve nebuloze su se tu nakupile...Mamić i slični su "isprali mozak" mnogima. Tako da malo fali da se neke male sitnice ubace u kampanju kao npr. za Naukovića i odjednom se njima kockice poslože a prstom nisu mrdnuli za ikakvu demokraciju ali bitno je sad vrijeđati i pljuvati.
    Naletio sam na profil Naukovićeve pretpostavljam iz statusa žene koja je upisala par zanimljivih stvari pa evo iz statusa citiram.

    "Nisam od statusa i rijetko ih pišem. I oko ovoga sad sam dvojila, ali ipak ga pišem.
    Nije problem što svi imaju mišljenje, problem je što ga iznose i kad ne treba, uglavnom putem tipkovnice. U posljednje vrijeme je Ivan češće u medijima radi angažmana u Dinamu. Što te više ima, to si više izložen, a i više "ranjiv", posebno od gore spomenutih mislioca s tipkovnicama. Budući da sam jedna od par osoba koja sigurno poznaje Ivana najbolje, napisati ću par riječi. Oboje potječemo iz poprilično tradicionalnih obitelji. Vjenčani smo u crkvi, vjerujemo u Boga, idemo na mise, djeca idu na katolički vjeronauk. Učimo djecu ravnopravnosti, poštenju, uvažavanju različitosti. Nismo politički aktivni, ali podržali smo Tomislava Tomaševića jer je gradu trebala promjena, a i osvježenje.
    Slika s famoznom šubarom s petokrakom nastala je tijekom putovanja u Moskvu na doček Nove 2009.g. Nas dvoje i prijatelj išli smo u posjet prijatelju s kojim su dečki studirali. U jednom neobičnom dućanu s neobičnim rekvizitima bile su i te šubare koje su oni stavili na glavu i slikali se. Tu priča staje. Ono što me fascinira kod tih internet vojnika koji su si dali truda iskopati te slike (svaka čast na trudu), je to što im je nekako promakla informacija kako je Ivan preko 10 godina volontirao u DUH - Djecja Udruga Hrabrost koja se bavi s djecom i mladima s posebnim potrebama i koja svake godine vodi djecu na hodočašće u Lourdes (neovisno o vjeroispovijesti djece i volontera). Svojim trudom i angažmanom je osigurao da se na to putovanje ne ide busom (da, zamislite putovati od Zagreba do Lourdesa u busu s djecom u invalidskim kolicima, slijepom djecom, djecom s autizmom, djecom s izraženim kognitivnim poteškoćama) već avionom. Sate, dane, mjesece i godine je uložio u tu udrugu i povukao se s pozicije predsjednika jer su potrebe naše obitelji i djece bile sve veće. I upravo dugogodišnji volonterski rad u DUH - u pružio mu je veliko iskustvo koje mu sada, između ostaloga, pomaže i u Dinamu. Jer angažman u Dinamu je isključivo volonterski.
    Ako netko zna koliko je svojeg i našeg vremena dao za klub, onda smo to ja i naša djeca. I nema nikakvih skrivenih motiva, nema nikakvog vlastitog interesa, jedino i isključivo želi da Dinamo postane za članove ono što je nekad bio, i da ostvari svoj puni potencijal.".

    Ako nije dozvoljeno ubacivati status na forum unaprijed se izvinjavam i neka moderatura ukloni komentar. Htio sam da i ovo dođe do pojedinih ovdje koji traže dlaku u jajetu ;). Pozdrav iz Württemberga.
  • Izet Hajrović
    809
    Očekivao sam puno više. Morao se naći bolji kandidat za predsjednika od legende koja nije ništa radila u nogometu 13 godina. Ovo nije dovoljno za privući glasove Barišićeve struje.Kadzior

    Slažem se, mislim da Zajec nije pravi kandidat za predsjednika, ali svakako bolji od oponenata u vidu Barišića i Barića iz mojeg kuta gledanja, ali bojim se da neće privući glasove Barišićeve strane.

    P. S. čemu napadanje kolege? Ovo je postalo ko u Sjevernoj koreji da čovjek ne smije izraziti svoje mišljenje ako nije u skladu s većinom. Zalažete se godinama za demokraciju i transparentnost i onda čovjek izrazi svoje mišljenje za koje ima valjane argumente te ga se napada i vrijeđa. Vidio sam prije na forumu da je kolega @Papastrumf skupštinar ili kandidat za skupštinara pa sam ostao razočaran njegovim upisima ovdje na forumu u kojima vrijeđa kolrge koji nemaju isto mišljenje, to jednostavno ne bi smjelo biti ponašanje jednog skupštinara koji bi trebao predstavljati Dinamo.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Predobar status…
    A ovu borbu vodim i ja sa pojedincima koji ne prate nista o Dinamu pa krenu sa tezama “ovi tvoji” kako su preuzeli Dinamo nista ne valja,nismo prvi,sramotimo se bla bla…
    Onda dok sam imao volju objasnjavati kako nije nitko moj njihov nas ili vas preuzeo Dinamo i da u Dinamu donose odluke ljudi koji su ostali iza Z.M. Njegov kadar donosi odluke i sad izlazi na svjetlost dana ono sto su glavi “moji” govorili godinama da se pogresnim ljudima okruzio. Nisu sposobni za nista a moraju donositi odluke…


    Lik trolla i namjerno ide protiv. Nikakve argumente on nema jer ih ne iznosi i ne iznosi imena. Ja ako smatram da nesto nije dovoljno dobro onda kazem “Za mene to nije dobro/kvalitetno,smatram da bi trebalo ici sa ovim ljudima” ( i tu iznesem ime i prezime i razlog zasto). A ovo sto on i poneki iznose je tipicna negativa i takve ljude je najbolje izbjegavati. Ne daju sebe ni 1%,ne bore se,ne rade za boljitak ali bas svaki put kad se nesto odluci/izglasa oni bi to bolje i oni znaju bolje. A djelima to ne pokazuju.
  • Nino Bule
    11.3k
    Dakle ipak se ne radi o komandantu crvene armije nego slici iz zajebancije? Sad mogu u miru glasat za njegovu listu.
  • rioda
    2.1k
    Nije uopće problem da netko izrazi svoje mišljenje, ali svima je jasno kao dan da to nije stajalište neke osobe koja je stvarno zainteresirana za boljitak Dinama, izbore i ostalo, nego se radi o "kampanji" druge liste. Isto kao i poplava lažnih profila i ne znam čega sve ne, na Facebooku, a obrazac ponašanja i retorika komentara su im isti već godinama. Vjerojatno su to i isti ljudi, samo je prije poslodavac bio mamić, a sad je antolić
  • Nino Bule
    11.3k
    Nebitno, pustite ljude da se blamiraju i piše sta zele, na lazi i spinove odgovorit i to je to.
  • Bosskovitz
    7.3k
    "NEDUGO nakon što je objavljeno kako će kandidat za predsjednika Dinama na listi Dinamovo Proljeće biti Velimir Zajec, njegovu kandidaturu podržao je Zvonimir Boban koji je u kratkom razgovoru za Index poručio: "Jako mi je drago da je Velimir Zajec predsjednički kandidat na listi Dinamovo Proljeće… Velika - prava i plava podrška."

    https://www.index.hr/sport/clanak/boban-za-index-zajec-ima-moju-podrsku-pravu-i-plavu-podrsku/2536767.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d

    EDIT: sori, letim, nisam vidio da je već objavljeno, vjrj par sekundi prije.
  • Patak
    2.2k
    Ne razumijem što bi netko imao protiv Zajeca kao predsjednika kluba. Ja ne vidim boljeg kandidata za to mjesto, on je baš idealan, kao što bi Zvone bio idealan za mjesto predsjednika Uprave. No, neka svatko izrazi svoje mišljenje, ne treba se nikoga napadati zbog mišljenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.