• plavac173
    2.6k
    Lijepo pitam, nisam rekao niti da sam protiv niti da sam za, polako, samo me zanima
  • Kadzior
    19
    Ako se zahtjevala demokratizacija, onda nije smjelo biti mjesta za kompromise u trenutku kad navijači imaju najveću moć zadnjih 20 godina. Po meni je propuštena velika prilika za ono što svi želimo.

    Ima odličnih kandidata na listi Dinamovog proljeća koji su trebali biti kandidat za predsjednika.

    Ponavljam ili ću dati glas listi Dinamovog proljeća ili neću uopće dati jer Antolić neće sigurno dobiti moj glas.

    Živim i radim u Njemačkoj. Gori su kandidati od Dinamovog proljeća na listi Dinamo iznad svih.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Crusades1986 Ako se zahtjevala demokratizacija, onda nije smjelo biti mjesta za kompromise u trenutku kad navijači imaju najveću moć zadnjih 20 godina. Po meni je propuštena velika prilika za ono što svi želimo.Kadzior

    Zašto se onda nisi angažirao i ti oko cijele priče kad je to tak lako?

    Dobar si, pričaš kaj je trebalo i nije trebalo ili kojim kandidatima nisi ništa našao na googleu i držiš lekcije o kandidatima za skupštinu koji su se borili da do izbora uopće dođe i da se situacija uopće promijeni, koji su izašli svojim imenom i prezimenom. Ili kad kažeš da sumnjaš da netko ima obiteljski biznis jer je to napisao. Uglavnom boli glava uopće pisati o tvojim mentalnim akrobacijama.
  • badjibadara
    1.6k
    Gori su kandidati od Dinamovog proljeća na listi Dinamo iznad svih.Kadzior

    Tri puta čitam tražeći smisao... Uzalud.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Možda je to ono ovisi di staviš zarez takav je smisao.
  • superhik
    10.2k
    Na osnovu cega je Krešimir Barić na listi DP?plavac173

    Na osnovu toga što osim što je dokazani Dinamovac i po činjenici da je jedan od povjerenika koji je učlanio najviše ljudi
  • Tercel
    369
    Jedva uhvatim vremena pročitat ovo mučenje od komentara jučer navečer da dođem po redu do objave za Zeku i sad od jutra opet ista stvar i natezanje s majmunom. Daj ga banirajte više..
  • plavac173
    2.6k
    Jedva uhvatim vremena pročitat ovo mučenje od komentara jučer navečer da dođem po redu do objave za Zeku i sad od jutra opet ista stvar i natezanje s majmunom. Daj ga banirajte više..Tercel

    Podrzavam DP u potpunosti ali zasto banati nekoga sve dok je to zdrava rasprava i dok nikoga ne vrijedja..
  • Jaro
    5.4k
    Morao se naći bolji kandidat za predsjednika od legende koja nije ništa radila u nogometu 13 godinaKadzior

    Kako nikad nista nije savrseno i postoji bolje, moze biti da si u pravu. Jedino, kaj ovakav tvoj stav nije bas neki konstruktivan prilog raspravi. Ako zelis biti konstruktivan onda uletis sa "Pero Peric bi bio bolji izbor za nositelja liste zbog...."

    Ovako - to ne valja - je standardni stav predskolske djece - "meni se to ne svidja!", "Fuj!" i slicno
  • Rakovica1986
    536
    Iako se ne slažem sa onim pamfletom od jučer i time da netko mlad nema što radit sa ovim ostalima, pogotovo kad nemamo i ne znamo svi sve informacije, u slučaju Zeke bi mišljenja i zaključke prepustio starijima, jer eto ja o njemu znam ono iz tog zadnjeg intervjua i njegov "Imamo Dinamo" sa TV kalendara. S druge strane kad ga spomenem ocu, on je oduševljen.
  • Nino Bule
    11.3k
    Svak ima pravo na svoje mišljenje, treba razumjet kontekst sta nosi predsjednicka funkcija u dinamu i da imat 73 godine nije prepreka za bit na njoj, sto se tice referenca valjda je jasno da covjek koji je toliko dugo u nogometu i bio na svim mogucim funkcijama od trenera do vođe akademije do sportskog direktora i izvrsnog direktora vise klubova sigurno ima "prolazan" zivotopis. Nakon toga usporedit ga s drugim ponuđenim kandidatima i odlucit za sebe.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Tko ima dileme oko Zeke nek procita biografiju. Od stavova za vrijeme Juge i oko uprave do znacenja Dinama njemu osobno.
    Samo nek ga zdravlja posluzi :smile:
  • Teofil Kateran
    818
    Samo mi nije jasno kako netko može dovesti u pitanje kandidaturu Velimira Zajeca pokraj Otta Barića i još gore Mirka Barišića??
  • Mrvica
    3.1k
    potpisujem, davno sam rekao da se ta knjiga treba uvest kao obavezna lektira u škole i stojim iza toga. Pročitao 2 puta, sad si mi dao motivaciju da pročitam opet! Sretno Zeki i vjerujem da je odličan izbor.
  • sport
    2.3k
    Zajec živi nogomet i Dinamo 24 sata dnevno.Što tebe muči?Reci nam koliko godina bi trebao imati idealan kandidat,kojim poslom se trebao baviti prije kandidature.Uz sve ljude na listi raznih profila,zanimanja,starosti kojima je zajednička ljubav prema Dinamu Zajec je taj koji ima najviše iskustva kako klub funkcionira iznutra.Ali i ti imaš pravo na svoje mišljenje pa onda i konstruktivno daj neki prijedlog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.