• Ludovic IX
    5.2k
    ti nisi dobio ništa.. ti si izgubio
  • Crusades1986
    9.6k
    tražila bi se potpuna demokratizacijaKadzior

    A nije se tražila?
  • rioda
    2.2k
    Kolika ti je satnica?
  • Kadzior
    19
    Nisam ništa izgubio jer će sve ostati isto. Barišić ili netko njegov predsjednik.

    Tražilo bi se od starta samo potpuna demokratizacija umjesto prvog prihvaćenog prijedloga sa sponzorskim članovima skupštine pa onda i s konačnim prijedlogom 35-25. Izgleda mi da je Barišić ponudio raspodjelu 50-10 da bi se i to prihvatilo.

    Samo ljubav prema klubu. Imam itekako dobro plaćen posao da mi ne treba nitko ništa nudit.
  • superhik
    10.2k
    koja nije ništa radila u nogometu 13 godinaKadzior

    Barišić i Barić prije Dinama ubijali u nogometnim klubovima
  • Orc123
    5k
    Ovo je savrsena funkcija za Zajeca. Puno mu srece i da kad izbori prođu izađe pred navijace i vikne : "Imamo Dinamo"!
  • Boysica
    441
    Potajne zelje se ostvaruju .. mirise na plavo proljece
  • deda
    27.7k
    Možeš biti dobro plaćen, možeš to zavrijeđivati, a možda i ne, ali možeš i ne imati pojma o životu ako si dobro plaćen.
  • Crusades1986
    9.6k
    ti si očito propustio zadnji 15 godina ako misliš da se nije zahtjevala potpuna demokracija. Ajde...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Morao se naći bolji kandidat za predsjednika od legende koja nije ništa radila u nogometu 13 godina.Kadzior

    Pa Zajec je savršeni kandidat. Znaju ga sve generacije, ima iskustva u nogometui nakon završetka igračke karijere. Ne znam, što bi ti htio.
  • OBIGB
    528


    Stvarno si zloban. Tvoj komentar na potpunu/nepotpunu demokratizaciju je pokazatelj ili neupućenosti ili provokacije.

    Ako netko misli da je Otto taj, uz logističku potporu Antolića, sretno im bilo. Na krivu adresu adresiraš vlastite frustracije.

    Piši Mamiću, piši Barišiću, piši Bariću, piši Antoliću, piši kome god želiš, ali BBB i ostale navijače koji su jasno komunicirali i tražili neke stvari- jasno i transparentno, ostavi na miru. Čuvaj obraz, ako ga imaš.
  • plavac173
    2.6k
    Vidio sam negdje post pa da upitam ovdje...
    Na osnovu cega je Krešimir Barić na listi DP?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    tražila bi se potpuna demokratizacija za razliku od ovoga što smo dobili.Kadzior

    Ma da, grozno je ovo što smo dobili, puno bolje je bilo prije kad se u skupštinu nije ulazilo, navijači bili miljama dalje od stadiona, a one koji su dolazili sa njega se tretiralo mrvu lošiije nego zatvorenike Auschwitza. Ovo sad kad navijači biraju ljude u skupštini i to samo 25, aposlutno bezveze.
  • rioda
    2.2k
    Na osnovu čega ne bi trebao biti?
  • Papastrumf
    9.5k
    Samo ljubav prema klubu. Imam itekako dobro plaćen posao da mi ne treba nitko ništa nudit.Kadzior

    Plaćaju u Rockefellerovoj dobro, slažem se.

    Tražilo bi se od starta samo potpuna demokratizacija umjesto prvog prihvaćenog prijedloga sa sponzorskim članovima skupštine pa onda i s konačnim prijedlogom 35-25. Izgleda mi da je Barišić ponudio raspodjelu 50-10 da bi se i to prihvatilo.Kadzior

    Majstore, mi smo mogli uzeti ovih 25 mjesta u Skupštini bez ikakvih izbora, ali eto, dali smo i tebi i mentolima poput tebe priliku i da se kandidirate i glasate na izborima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.