• jedan u nizu
    5.8k
    To kaj vam nije dosla clanska ne znaci da niste clanovi, provjerite preko ulaznica.hr .NitkoBitan

    meni je jos uvijek problem da ne mogu povezati clanstvo tamo.
    Doduse, nisam ga nikad prije povezao, pa je to vjerovatno problem. Ali jos uvijek nemam clansku novu, iako sam produzio clanstvo 12.1.
    Kako cu povezati clanstvo do 15.2. ako do tad ne dobijem iskaznicu?
    Imam jos 8 dana, mozda moram poceti slati mailove :D
  • deda
    27.7k
    Ako imaš dokaz o uplati nitko ti neće moći osporiti pravo glasanja tj. klub će ti morati osigurati isto.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Ako imaš dokaz o uplati nitko ti neće moći osporiti pravo glasanja tj. klub će ti morati osigurati isto.deda

    nazalost nemam, uplatio u Ilici (BBB) a racun naravno nemam
  • Agramer86
    110
    Koliko se čeka na člansku ako je podižem u fan shopu na stadionu? Kaže mi djelatnica 3-4 tjedna pa me zanima jel možda i brže pošto mi je moja članska stigla doma na adresu za manje od 2 tjedna.
  • rioda
    2.2k
    Ja platio preko bankovne aplikacije članarinu 26.1., poslao im odmah potvrdu o uplati. Sad probao povezati članstvo i prošlo je.
  • Probirštift
    286
    Treba li uopće slati potvrdu o uplati ako si platio gotovinom u fan shopu a članstvo ti je aktivirano na ulaznica.hr
  • OBIGB
    528


    Nemojte odustat… pišite mail na članstvo, ali i na izborno povjerenstvo

    Klub sam forsira e glasanje… neka ga osigura ili neka povuce ideju ako je nije u stanju provest

    To su vaša prava i nemojte odustat
  • Šteco
    530
    Naravno. Odustajanje nije opcija.
  • mali M
    3.4k
    Momci, jedno pitanje. Ako imam povezanu člansku preko ulaznice.hr . i vidim je na Dinamovoj stranici, da li će mi sa novim članstvom se na tom ekranu automatski pojaviti nova članska sa novim podacima ili moram povezati (nekako)? Drugim riječima, da li ću vidjeti na ekranu tu "novu" (da je obnovljeno članstvo)
  • Probirštift
    286

    Bude samo će ti se ažurirati novi datum od kad si se učlanio tak se meni prebacilo
  • jedan u nizu
    5.8k
    meni je jos uvijek problem da ne mogu povezati clanstvo tamo.
    Doduse, nisam ga nikad prije povezao, pa je to vjerovatno problem. Ali jos uvijek nemam clansku novu, iako sam produzio clanstvo 12.1.
    Kako cu povezati clanstvo do 15.2. ako do tad ne dobijem iskaznicu?
    Imam jos 8 dana, mozda moram poceti slati mailove :D
    jedan u nizu

    evo danas sam uspio povrzati clanstvo! Pise da je obnovljeno 19.1. (predao 12.1.), a tek je sad uspjelo povezati.
    Sa starim brojem clanske iskaznice, nakon sto mi je cijelo vrijeme to odbijalo napraviti. Clanksa mi jos nije stigla, ali sad sa povezanim clanstvom imam novi barkod u sustavu.

    Vidio sam da ima ljudi sa slicnim problemom, nadam se da ce se sve stici rijesiti!
  • deda
    27.7k
    Bitno je da ćeš ti moći glasati. Članska će već stići.
  • jedan u nizu
    5.8k
    Bitno je da ćeš ti moći glasati. Članska će već stići.deda

    ma znam, samo hocu podijeliti iskustvo sa drugima, da se clanstvo ipak moze povezati sa starom clanskom, ako do sad nikad nije povezano clanstvo.
  • rioda
    2.2k
    Najgluplje od svega je što šalju mail ljudima da mogu podići člansku u shopu, ljudi dođu, a članske nema. I ajde da se to događalo prvih par dana, ali da se i nakon mjesec dana to ne može posložiti...
  • Debelko
    161
    Pozdrav ekipa, jedno pitanje: Vec danima probam ukucat clansku na ulaznice.hr . Stavim broj clanske i OIB i onda dodje onaj loading screen. Jucer sam pola sata cekao i nije se pomaklo, stalno se vrti grb i nece da mi potvrdi. Jeli neko imao iste probleme? Mozda da im napisem mail?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.