• Papastrumf
    9.9k

    Znam da jesmo, zato te i pitam :lol:
  • Time
    532

    Ove izjave su skroz okej,čak idu u prilog Zajecu.Ni najveci mrzitelji mamica nece reci da nije imao koju kvalitetu.Nije imao ambiciju vratit ce dok je mamic bio tu.Navijaci nece upravljat klubom,nego skupstina te uprava kluba sa predsjednikom.
  • deda
    28.1k
    Stvari treba uvijek stavljati u kontekst vremena.
  • NitkoBitan
    12.3k
    On ima dobrih stvari, on je vraćao ime Dinamo.dumitrumitu

  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ta prica da je kriminalac bio zasluzan za vracanje imena su budalastine
  • dumitrumitu
    565
    Zajec je legenda i dobar izbor za nositelja, samo nadam se da će se odmah u startu ograditi od izjava o privatizaciji.
  • Crle
    359
    Naravno, kao i njegov doprinos u dr. Izmišljotina.

    No što se tiče Zajeca, što je loše u mijenjanju mišljenja? Čovjek kroz život uči i mijenja se kao i mišljenje oko nekih stvari, pogotovo ako se radi o različitim trenutcima, drugačijoj informiranosti oko teme, itd.

    Meni je osobno prije 10+ godina totalni socios bio najbolja priča dok sam danas skloniji njemačkom 50+1 modelu, što opet ne znači da je pogodan za sva podnjeblja i situacije.

    Čak mi ni privatni klubovi nisu isti, nije isto recimo usporediti neki engleski ili talijanski klub sa recimo Bayerom.
  • Davieboy86
    137
    Posto se volim drzati koliko toliko teme , zna li tko zasto je otkazano gostovanje Marijana Pojatine sa jedine zdrave liste u Podcastu 8 24? Odnosno barem ja ne mogu naci vecerasnji video. Moj savjet vam je takodjer da ne userete ocito prekrasnu atmosferu koja se itekako osjeti u zraku ,radi sebe samih,da se rjesite proslosti i veselite te uzivate u buducnosti. Vise od 15 god mucnine i sracke nam je valjda svima bilo dovoljno. Naprijed samo hrabro, iskreno i transparentno.
  • blue heart 72
    1.4k
    Ajde da se i ja na kratko osvrnem na situaciju koju svi željno iščekujemo. Najprije hvala svima, pogotovo onima koji su najviše postavili leđa u ovom Sizifovom poslu i tako nam omogućili da i mi kao članovi sudjelujemo u napretku i boljitku kluba. Ono što si želim u ovoj "kampanji" je da bude čista, sa argumentiranima raspravama i bez izvlačenja teškog topništva u smislu da se izvlači prljavi veš. Po meni, argumenti, argumenti i samo argumenti. Ono kaj me najviše veseli kod ovih izbora je to, da se na neki način vraćam u 90-e i ono iščekivanje prvih višestranačkih izbora u RH i da konačno nakon dugo, zaista dugo vremena opet idem na glasovanje i to još sa onim predivnim osjećajem da glasam ZA nekoga, a ne PROTIV nekoga.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zdrava prica koja se gradila godinama ce zasigurno pobjedit. Ovi koji su uskocili u zadnji vlak ce proc kako su i zasluzili, a kada se nadoda njihova kampanja pobjeda ce bit jos slada.
  • Pop corn
    5.2k
    Posto se volim drzati koliko toliko teme , zna li tko zasto je otkazano gostovanje Marijana Pojatine sa jedine zdrave liste u Podcastu 8 24Davieboy86

    Osobni razlozi voditelja pa se razumijevši njegovu situaciju prebacilo na ponedjeljak
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Nema se on sto ogradivati.Ima pravo na svoje misljenje. Kao sto je vec receno ekipa sa liste je sigurno usuglasila svoje stavove sa nositeljem liste,ne moze nitko biti glup i misliti da ce nositelj liste biti protiv svoje ekipe. To sto Zajec smatra da je privatizacija najbolja a svi drugi za to ne zele ni cuti to se lagano iskomunicira da se pitanje privatizacije nece ni potezati. Nema sto Zeko mijenjati misljenje i ogradjivati se,cak naprotiv kada bi mu netko postavio to pitanje vise bih volio da kaze da je njegovo misljenje da je to najbolje ali da to nije stav cijele grupe
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ova naslovna slika koju drži je po mojem skromnom mišljenju jedna od najikonskijih i najdinamovskiji slika ikada, bez zajebancije.

    FB-IMG-1707351042886.jpg

    Zeko, Čeči i Cico. Jebena perverzija, od samih likova do dresova i samog Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.