• Pulfer
    111
    Da, good point. U principu će njihova (ne)homogenost podijeliti karte
  • jedan u nizu
    6.1k
    Da, po tome i ja pamtim Zajeca, od tog intervjua od prije koju godinu.
    Nadam se da nema jos uvijek takvo misljenje.

    Makar nekako mislim da je tada izjavio nesto tipa da bi u ovom trenutku najbolje za dinamo bilo da ga se privatizira. Kako je klub jos bio pod glavom (ili njegovim utjecajem) pa bi bilo najboojlje da dode neki bogatas, kupi sve i da bude po njegovom, ili da istjera govna van i postavi druge ljude, ili da da ne bude siva zona kao do sad.

    Makar siguran sam da ga ekipa nebi stavila kao nositelja da nisu imali ozbiiljne razgovore, razmjene ideja i svjetonazora.
  • Olmic
    2.7k

    Svugdje sam bio, i u privatnim klubovima i u udrugama, pa na osnovi svog iskustva mogu reći da je ovo najgora solucija kad su članovi Skupštine praktički vlasnici kluba. Ili Hajdukova inačica, u kojoj su navijači klupski vlasnici. Čast svakome, poštovanje i Bad Blue Boysima i Torcidi, ali to je nedopustivo. Navijači, jasno je, moraju biti sastavni dio klupskog života, ali u normalnim okvirima, a ne kao klupski vlasnici.

    Kak nije ovo kontra svega cime se dp zalaze
  • Papastrumf
    9.9k
    Jel moguce da ste vi toliko naivni i da ne kazem tupavi da mislite da se ova grupa ljudi nije usuglasila s nositeljem svoje liste oko jedne od najvaznijih stvari, a to je mogucnost bilo kakve privatizacije?
  • Olmic
    2.7k
    a kaj bu on mijenjao misljenje kak vjetar zapuse?
  • deda
    28.1k
    U tome i je čar demokracije. Svi imamo svoja mišljenja, nalazimo se na zajedničkim stvarima, razilazimo na razlikama. Zato je bitan okvir tj. statut koji jasno definira možebitne promjene u ustroju kluba. U slučaju privatizacije jasno je prema statutu kako do nje može doći. Te stvari ne može odlučiti predsjednik kluba, ni IO, čak ni skupština.
  • Papastrumf
    9.9k

    Poceo sam pisati, al vidim da je Deda u međuvremenu odgovorio.
  • kibic11
    131
    To sam slutio i nadam se da će se ostvariti, najveća živuća legenda kluba po meni
  • Olmic
    2.7k
    sve 5, nemam nis protiv Zajeca, samo da jasno i glasno kaze odmah kak stvari stoje..i jedan dobronamjerni savjet, ti kao buduci skupstinar ne moras odmah nekog tko se razilazi sa tvojim misljenjem nazivat tupavim i ostalim etiketama kako cesto znas u svojim upisima
  • Papastrumf
    9.9k

    Gdje sam ja spomenuo Zajeca? Pricam hipotetski. Valjda ce se ovako ozbiljna lista dogovoriti prije izlaska o najvaznijim pitanjima vezanim za klub.
    Nemam ja problem s drugacijim misljenjem, imam problem s ljudskom gluposcu.

    ti kao buduci skupstinarOlmic

    Otkud ti to da sam ja buduci Skupstinar? :gasp:
  • sport
    2.3k
    Zajec kao i svatko drugi ima pravo na svoje mišljenje a preoblikovanje kluba je moguće samo na referendumu o tom pitanju a na njemu mora sudjelovati 70% članova kluba s pravom glasa,a odlučuje se običnom većinom.
  • dumitrumitu
    564
    Još neke Zajecove izjave:
    O Mamiću i njegovom doprinosu hrvatskom nogometu...

    'Nemam kontakt s njim. On ima dobrih stvari, on je vraćao ime Dinamo. Teško je ocijeniti koliko je on doprinio uspjesima našeg nogometa. Zdravko ima svojih kvaliteta, reprezentacija je imala dosta njegovih igrača i to treba cijeniti.'

    O upravljačkoj strukturi Dinama...

    'Ja ne znam iskreno. Nemam nikakvu ambiciju da se vratim. Nisam nikad pozvan na utakmice Dinama ili skupštine. Nemam komplekse, smatram da Dinamo treba slušati navijače, ali navijači ne bi trebali upravljati klubom. Nisam za takve opcije.'

    Ovakve izjave bih očekivao sa Barićeve liste.
  • Olmic
    2.7k
    upoznali smo se jednom prilikom ;)
  • Time
    532
    Zajec je super za predsjednika kluba,uz modernu i sposobnu upravu naravno.U ovom članku iznad je rekao da čvrsto stoji iza toga da dinamo treba privatizirati.Iskreno se nadam da sad nešto čvrše stoji iza programa liste Dinamo proljece.Moj glas ima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.