• Orc123
    5.5k
    Gdje pise da dolazi ovaj Spanjolac umjesto Ukrajinca? Ima li kakvih Highlights o njemu? Na yt nw vidim nista bas....zasto idu na jeftiniju opciju? Ukrajinac se cini bolji igrac.....
  • Haza
    658
    Za Ukrajinca traže navodno 3 plus milja eura, Dinamo bi maks dao 2 mil eura. Nije mi jasno kako je onaj drugi Ukrajinac prodan u Lask za 1.6 mil eura, jel moguće da smo stvarno na glasu da smo puni ko brod:)
  • plavi devet
    170
    može li link izvora. Pretražio sve ja članak ne vidim. Prelistao Twitter nigdje ni riječi o njemu i Dinamu.
  • Orc123
    5.5k
    bez zamjere frende ali ti si pisao da nemamo za biber kad si se ulogirao....nis lose ne mislim, samo kazem....ocito da nije sve tak crno kak se pricalo.
  • Haza
    658
    Nisam pisao da nemamo za biber, nego da imamo velike fiksne troškove. Uvijek sam problematizirao činjenicu da imamo 50 plus igrača s profesionalnim ugovorima, da trošimo nepotrebno milijune eura na igrače koji nisu u planu (Drmić, Štefulj, Jurić, Kulenović, Tolić, Brkljača, bivši treneri itd.).
    Dakle moj komentar je bio upravo vezan na velike fiksne troškove, da nemamo za biber nisam rekao, nego sam onima koji su rekli da nemamo za biber pokušao samo plastično objasniti koliki su fiksni troškovi plaća uteg za poslovanje kluba.
    Štoviše, čak sam i navodio da smo prethodnih godina, pa i ove, isplatili prilično velike iznose za odštete. Od veljače 2023 do kraja ovog roka ćemo na odštete platiti skoro 15 mil eura.
    Za onog Španjolca će izaći članak uskoro na Sportskim, ako to pitaš.
  • Orc123
    5.5k
    definitivno se nadam da prije ljeta dolazi SD koji ce provjetriti svlacionicu na ljeto i da krece neka nova era Dinama. Nije mi jasno kako ovi misle dobiti 3 mil eura za Ukrajinca iako bi mi on bio 1. Pick. Ovaj Spanjolac ima relativno standardnu polusezonu ali iako gledam LaLigu nije mi zapeo za oko pa nezz kakav je. Cak sam gledao par utakmica Granade ali on tad nije igrao.
  • Olmic
    2.8k
    Veli Nicota da je RPG na lijecnickim
  • Mr Anderson
    5.7k
    Znači, mogla bi nam desna strana obrane biti RPG - KTC...
  • Orc123
    5.5k
    Evo Nicote, nije dugo trebalo. Vec se pita zasto Gabrijel mijenjao tako puno klubova, i kao dolazi bez odstete. Svu tu negativu stvaraju takvi novinari kojima je samo cilj podgrijati onu kriticnu masu. Evo svi su pisali da Dinamo nema za biber, da nemremo si priustiti Brekala, ovo ono, da bi onda po nekim info mi zavrsili u plusu par milja eura, neki govore 6mil eura plusa. Greska nasih u klubu je samo da jasnije ne komuniciraju sa svojim navijackim pukom. Ovakvi novinari se hrane negativom, a mi smo onda samo zrtve tog domino efekta jer klub je pre zatvoren prema svojim navijacima.
  • Jurki
    9.2k
    mora smece napisati nekaj. Da zaradi govno za sendvic. I on sebe naziva Dinamovim kronicarem?

    Nicota jebo ti pas mater na danasnji dan.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Kako saznajemo, Zorja za svog stopera želi čak pet milijuna eura (!?), jasno je kako Dinamo neće dati toliki novac za 21-godišnjeg braniča. I kako će ta cijena iz sata u sat - rapidno padati. Zorja se nalazi na pripremama u Antalyji, tamo je odigrala i četiri pripremne utakmice, a Batagov trenira odvojeno od momčadi. (Tironi)


    Razlog? Ukrajinci ga pripremaju za transfer, nitko u klubu ne želi se "kockati", pa da se mladi igrač slučajno ozljedi. Zagrepčani su spremni za željenog igrača dati najviše dva milijuna eura (s bonusima), ostaje dojam kako će Ukrajinci tu ponudu ipak prihvatiti. A priča o pet milijuna eura nema nikakvog smisla.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Pet milijuna? Malo sutra.
  • Olmic
    2.8k
    Treba dovest murica i onda desno imas kaneko/muric a lijevo Hohxy/spika
  • Sbkbbb
    179
    i ja bi probao sa njim, u rijeci je bio top, vidim da je i u turskoj u ovoj sezoni nastupija u skoro 20 utakmica (vecinom sa klupe), ali opet za rotaciju mislim da je sasvim korektna opcija
  • badjibadara
    1.7k
    Ako je Torrente u igri, onda samo Jose Luis dolazi u obzir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.