• NitkoBitan
    17.6k
    Fenerbache prijavio i Kenta i Zajca za europu.Nogo

    Kaj nije bila prica da su izbaceni iz momcadi? Ak je prijavljen Kent valjda racunaju na njega. Ma on je gotova prica, mozemo zaboravit na njega...
  • i more je plavo
    1.1k
    Upravo vidio francuza, sletio iz Frankfurta.
    Znaci sutra lijecnicki.
  • Matus
    129
    Brace yourself.
  • Nogo
    3.7k

    Nadam se da ne kampiraš na aerodromu kao neki. :lol:
  • Crni500
    13
    Problem kod Miereza je taj kaj su oni dali za igraca iznos,koji trenutno stoji na transfermarktu,uz obvezu da moraju dat i 20% od iduce prodaje,tak da oni tu zbilja ne mogu zaraditi na Mierezu,jedino da traze bonus od iduce prodaje i on pogodi sa iducim klubom te da mu cjena skoci,a tko mu opet vani to moze jamcit da igra jednu od glavnih uloga,kad je jedino ovdje popularan,europu nesto Osijek nije puno igrao i tesko ce oni za njega izvuc vise para.
  • Nogo
    3.7k
    https://www.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1707249812-zakhysnyk-zori-mozhe-prodovzhyty-kar-yeru-u-dynamo-zahreb.html

    Branič "Zorye" Arseniy Batagov može prijeći u hrvatsko prvenstvo. Kako doznaje FootBoom, ukrajinski nogometaš jedna je od prioritetnih meta zagrebačkog Dinama. Klubovi su u pregovorima, a šanse za transfer smatraju se velikima. 21-godišnji branič privukao je pozornost hrvatskog kluba zahvaljujući uspješnim nastupima za mladu reprezentaciju Ukrajine.

    Dinamovi skauti jako cijene Batagov potencijal, pa se u hrvatskom klubu nadaju skorom završetku pregovora. Zimski prijelazni rok u Hrvatskoj otvoren je do 15. veljače.

    Vrijedi napomenuti da je još jedan ukrajinski branič, Bohdan Mykhailichenko, ranije igrao za "Dynamo" Zagreb, koji se nije mogao afirmirati u Hrvatskoj, pa je preselio u "Polissya".
  • CastAway1986
    1.5k
    2.5M i Kulenovic po meni je i više nego dosta za Miereza...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    jel ovo onaj šta šamara sve pred sobom, jeben igrač
  • BornaPŽ1986
    1k
    Upravo vidio francuza, sletio iz Frankfurta.
    Znaci sutra lijecnicki.
    i more je plavo

    Sto sam ga fulao s idejom da ce sletit sutra u 13 ili 15
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Taj, taj. Mogli smo ga dovest za besplatno mislim, ali je produžio na još jednu godinu. (plus ima ozljedu kosti u obrazu koju mora operirat sad, tako da nema ga smisla dovodit ako je vjerovat transfermarktu do ljeta haha)
  • Sbkbbb
    203
    https://x.com/zoryalondonsk/status/1754981007290184050?s=46
    Jedan od glavnih ukrajinskih sportskih portala
  • i more je plavo
    1.1k

    Ma cekao neke svoje.

    Uglavnom nije šepal, zubeki mu bijeli, smije se dobro raspoložen.
    Ak pregled traje 2 dana u cetvrtak ga predstave.
  • Nogo
    3.7k

    Baci oko na 6 postova iznad :joke:


    Aha, aha. Nadam se da su mu koljena zdrava kao i zubi :grin:
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    U ovom slučaju moram stati na stranu HNL klubova koji sa potpunim pravom traže tolike cifre za svoje igrače.

    Neki dinamovi navijači žive u prošlosti, žive u vremenima prije inflacije i žive u vremenima kada ostali HNL klubovi nisu imali za platit struju pa su najbolje igrače morali prodavali za sitne novce. Danas su klubovi koliko toliko stabilni i jedan Osijek ne mora prodavati Miereza za milijun eura nego traži 3-4 što je po meni potpuno realna cifra za takvog igrača. Rijeka isto ne želi prodati Frigana za milijun nego je tražila 4-5 pa su se ovdje svi smijali i govorili ''ko će ga platiti toliko'' i bogme ga na kraju Belgijanci platiše 5,5 milijuna eura.

    I proletio sam zadnjih par stranica i netko počinje rečenicu sa: ''Dogodine, kada ne bude Theophilea''...stani malo, zašto ne bi dogodine bilo Theophilea? Jesmo li toliko potkapacitirani da ćemo opet ponoviti istu grešku i da nećemo produžiti sa najboljim stoperom kluba koji igra za mizernu cifru od 200 tisuća eura godišnje? Theophile ima tek 34 godine i to je ništa za stopera, stoperi su čak vrlo često bolji sa 35 nego sa 25. Barzagli i Chiellini su igrali skoro do 40.godine na ozbiljnom nivou a to će isto čini se uraditi i Bonucci. Ni Theu se ne nazire kraj, fizička moć mu ne pada, djeluje moćnije od mlađarije i neće valjda ovi u klubu biti toliko ludi da ga otpišu pa da onda po Europi traže stopere za koje će morati platiti milijunsku odštetu, dati im ozbiljnu plaću i unatoč potrošenim parama još nisi siguran hoće li uopće valjati a ovamo pred nosom imaš odličnog stopera, provjerenog dokazanog igrača sa liderskim sposobnostima, privrženog klubu i gradu i koji igra skoro za džabe. Ja bih Theu samo podigao plaću da ne igra za ovaj stipendijski ugovor jer me blam koliko ne cijenimo legendu kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions