• Kujtim Shalla
    2.9k
    Ako ima imalo istine u tome svaka čast upravi. To je pravo i pametno poslovanje. Mlad i potentan igrač, mladi reprezentativac. A svi znamo da je Ukraina sila što se mladih uzrasta tiče a bogami i a repka im je vrhunska. Rizik nula, uvijek ga se može prodati nazad i povratiti uloženog. Nadam se da već svi vide da peric i šutalo nemaju što tražit u dinamu. Koliko su samo ozljeda imali njih dvojica to nisu istine
  • Peškaman
    4.4k

    Upravo tako u obrani Perković Živković Batagov,Ogiwara sve mladi momci, veza profilirat Sučića,doći će vrlo brzo i Soldo iz Gorice,tu je i Vidović ako se kupi.
    Treba počet polako ali sigurno praviti novu okosnicu tima.
  • Sbkbbb
    203
    Daj tog ukrajinca i Ramonaa
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Prvo, taj Batahov ima 48% osvojenih duela što je puno premalo za stopera, ima čak manje od Živkovića. Drugo, čemu lijevi stoper kad tu imamo Perkovića i vraća se Perić za mjesec dana? Nama treba desni stoper, a ne sjećam se da sam vidio da ljevak igra desnog stopera dok lijevog stopera može pokriti dešnjak jer su ljevaci specifični. Što želim reći, njegovo dovođenje mi nema ama baš nikakvog smisla jer sigurno nije bolji od ovih koje trenutno imamo, a Jakir je rekao da će se dovesti stoper koji je bolji od naših, a i pokriva poziciju koja je već dobro pokrivena u vidu Perkovića.

    Još sad vidim na drugoj temi da ćemo biti u plusu 6 mil. i moje pitanje upravi glasi: Jeste li vi normalni? Znači umjesto da iskeširate i platite poštenog desnog stopera koji će biti instant pojačanje, nešto u stilu Theophilea kad je onomad došao iz Saint-Etiennea pa dovedite iskusnog stopera, platite 2 mil ako treba, dajte mu plaću 800k-1 mil. ako treba i imamo beton na stoperima s Perkovićem. Krilo mi nije toliko kritično, ako dođe Kent onda je to samo bonus te naravno, desni bek obavezno.
  • Mlađi referent
    12.3k
    taj Batahov ima 48% osvojenih duelaIzet Hajrović

    Ruben Dias je znao imat ispod 50% duela na tlu, nema nikakve veze

    jer sigurno nije bolji od ovih koje trenutno imamoIzet Hajrović

    Kako sigurno znaš?

    Drugo, čemu lijevi stoper kad tu imamo Perkovića i vraća se Perić za mjesec dana?Izet Hajrović

    U prijevodu, trenutno imamo jednog zdravog lijevog stopera koji nam je ujedno i lijevi bek i moramo se nadat da će Ogiwara ostat zdrav. Drugi lijevi stoper koji se vraća za mjesec dana je loš i ujedno stalno ozljeđen
  • Izet Hajrović
    2.1k
    U prijevodu, trenutno imamo jednog zdravog lijevog stopera koji nam je ujedno i lijevi bek i moramo se nadat da će Ogiwara ostat zdrav. Drugi lijevi stoper koji se vraća za mjesec dana je loš i ujedno stalno ozljeđenMlađi referent

    Ok, što ćemo onda s Perkovićem koji je naša budućnost i naš najkonstantniji igrač ove sezone, da ne kažem najbolji? Ako zatreba, lijevog stopers može pokriti KTC, a ako dođe Batahov, onda će nam stoperski par biti Perković i Theo i što se tu promijenilo? Ako se planira Bahatova da bude zamjena za Perkovića i riješi se Perića, onda ok, ali i dalje me tih 48% ukupnih duela bode u oči i paralela s Diasom nema smisla jer je imao preko 60% u Portugalu, a Premier liga je priča za sebe. Nama je sad potrebniji desni stoper i tu se mora dovesti klasa, a ne netko tko možda bude, a možda i ne bude.
  • Nevo7
    780
    Na osnovu cega bi on mogao igrati lijevog bekaplavac173

    Mislim da se Upravi na samu spomen ljevaka u momčadi zagolica mašta za lijevog beka, pa makar i rezultati rezervnog
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    onda bi rekao najbolju transfer rok zadnjih brdo godina:pray:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pa dovedite nekog Ko ima 100 posto osvojenih duela. Ljudi u kojem ste vi svijetu. Pa mi se cjenkamo za 100 tisuća dok čovjek jadan skoro tjedan sjedi i čeka u hotelu. A neki još probirljivi. Ta statistika nema veze blage o tome kakav je igrač. Frajer igra i starta u postavi i u Europi i u ligi. Pa eto pogledajte naše zvijezde u napadu za mladu repku. Lik je igrao u postavi i razbili nas dva nula. Tko te pita za duele
  • Mlađi referent
    12.3k
    što ćemo onda s Perkovićem koji je naša budućnost i naš najkonstantniji igrač ove sezone, da ne kažem najbolji?Izet Hajrović

    Ništa, igrat će standardno, imaš lijepo dupliranu poziciju s dva mlada stopera

    Ako zatreba, lijevog stopers može pokriti KTCIzet Hajrović

    Mogu i ja, ali kako će to ispasti? Ovo nas je dovelo do izjednačavanja kadra s tovarima

    Diasom nema smisla jer je imao preko 60% u PortugaluIzet Hajrović

    To je zato kaj si pogledao vrlo površno, u većini sezona je i tamo bio na 50%, a nije on jedini od top stopera koji se ne oslanja na duele. Za Batahova nemamo previše informacija da bi vidili nešto konkretno.

    Treba tog dečka netko i pogledat, a ne upalit sofu i filtrirat po broju osvojenih duela, i eto ga, dobar stoper
  • wolfgang14
    1.6k
    Daj onda nek prodaju šutala, maxa i perića, jer ovo nema smisla jbt. Ja bi gurao Žile-Perković stoperski par dokle ide (a vjerujem da bi išlo dobro), ako baš zagusti, onda stavit KTC-a sa nekim od njih. Ali ako planiraju uzet ukrajinca, onda se rješavajte ostalih stopera koje nećete koristit
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mi da dovodimo Van Dijka opet bi se propitivalo zašto ga dovodimo i izvlačile statistike. Ak o misle da nam Ukrajinac treba, neka ga dovedu. Stoper nam treba u svakom slučaju. Imamo dva polomljena, jednog koji je mačak u vreći, dva mlada i jednog starog. S tim da nam je jedan od ova dva mlada rezervna opcija za lijevog beka, a drugi možda za desnog.
  • Laugreano
    2.5k
    Ne shvacajte tu statistiku sa sofe toliko doslovno. Evo u Konf ligi ima 55% osvojenih duela. 7.8 dugih lopti uz 56%. I po tome je 4. u KL.To je skoro ko Misic
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kaneko ima preko 50% osvojenih duela po statistici. Mislim smijesno, upitno je kako oni uopce biljeze osvojene duele a da ne govorim o igracevim sklonostima za izbjegavanjem duel igre.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Mi se s tim transferima i posudbama natežemo, odugovlačimo kao da čekamo crni petak, dok drugi samo okrenu broj i eto im naš igrač. Pa to nema ni u pm!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions