• Neron53
    359

    Pa postoji li itko tko ne zeli otici ako dobije trostruku ponudu???? To je sasvim normalno.
    Sunjic od prije 4 godine bi bio najvece pojacanje.
  • Jurki
    9.7k
    Ak Koffi nije presel lecnicki , kak bi ga Rog presel? Koj bi doktori zmirili kad bi ga pregledali?Facke

    Doktori bi svoje napravili ko i uvijek. Zadnji amen je ovih diletanata u upravi. A znas kak se veli..ako netko hoce i bik se steli.. pa bi na taj nacin i Rog presel lijecnicki.
    Nist protiv Roga.. igracina al jebiga kad mu je karijera otisla u totalno krivom smjeru zbog tih jebenih koljena.
    Kolko imamo potrganih igraca moze ih se voziti sve skupa klubskim autobusom v toplice na rehabilitaciju (usteda na prijevozu.. i poklapa se s modelom upravljanja nase uprave tj stednje.)
  • Mr Anderson
    6k
    Pa Rog nebi bio kupovina, nego posudba s mogućnošću otkupa. I to besplatna posudba.
  • Facke
    2.8k


    A cemu. Nema potrebe. Pa on je zadnji put vise od 50 % utakmica odigral 19/20. Nemam nis protiv njega, on je jake kvaliteten igrac ali jednostavne nebi bil dober transfer. Pa on je od 2020 do sad propustil tri cele sezone.
    A to je stvarne veliki peh da ti tri put puknu krizni. Velim dober decke, kvaliteten kad je zdrav ali znas kad ga zemes da bus dobil igraca koji ti nebu mogel odigrati 30 utakmica u komadu. Dej boze da sam u krivu.
  • Mr Anderson
    6k

    To potencijalno može biti velik dobitak, a ako su troškovi mali ili nikakvi možda se isplati probati. Slična stvar ko s Kačavendom kod kojeg je ipak puno veća šansa za uspjeti. Realno, ni Roga ni Kačavendu si mi nebi mogli priuštiti da su ful zdravi, ovako uz nekakve minimalne troškove i nadzor na liječenju možda ćeš imati višestruku dobit. Svojevrsna lutrija.
  • Praskaton
    2k
    Samo je problem što Roga necemo vidit na utakmici,jedino trener na treningu moze procjenit.Nema sanse u ovakvoj sezoni da on dobije priliku pa makar bio na 100%
  • Nogo
    1.8k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/fenerbahce-otpisao-kenta-i-izbacio-ga-s-popisa-registriranih-igraca/2536005.aspx?index_ref=rubrika_sport_ostalo_m&index_tid=461877

    RYAN KENT, velika Dinamova želja, neće igrati za Fenerbahče u drugom dijelu sezone. Turski klub odlučio je izbaciti Kenta s popisa registriranih nogometaša za tursko prvenstvo kako bi otvorio mjesto za jednog stranog igrača više.

    Sada turski mediji pišu da ima samo dvije opcije u ovoj polusezoni - ostati na tribinama ili otići u Dinamo jer prijelazni rok u HNL-u još uvijek traje. Dinamo bi 27-godišnjega krilnog napadača posudio do kraja sezone i preuzeo dio njegove plaće. Kako smo i ranije pisali, Dinamo bi ga mogao plaćati do 800.000 eura, što bi ga učinilo jednom od najplaćenijih igrača u svlačionici.

    Ps : i Miha Zajc je otpisan i tribine.

    Meni je nevjerojatno da mi o ovom liku ovisimo cijeli prijelazni rok.
  • rioda
    3.5k
    On bi prošao liječnički, ali bi vjerojatno pao na psiho testu
  • Facke
    2.8k


    Uz dodatak da im Fener oce "zamrznuti" ugovore da ih dalje ne placa. Ubiti Kentu su vec duzni novce.
  • Ivdzo11
    3.5k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-pregovara-oko-novog-pojacanja-modrima-treba-takav-igrac-citav-posao-mogao-bi-se-visestruko-isplatiti-15423714


    Dinamov prvi ‘pick‘ za poziciju stopera je Ukrajinac Arsenij Batagov (21)! Radi se o dečku koji je igrao u svim mlađim dobnim selekcijama Ukrajine, a za U-21 selekciju odigrao je 28 utakmica.
  • Peškaman
    3k
    Arsenii Batahov ,igrač ukrajinske Zorye ako budete tražili,kako su u SN napisali ne izađe ništa hahah
  • Nogo
    1.8k


    Arseniy Batagov

    Ugl. ista agencija kao za Bogdana Mihajličenka.
    Mogli bi se mi opet "usrećiti" !
  • plavac173
    2.6k
    Ugl. ista agencija kao za Bogdana Mihajličenka.Nogo

    To je najnebitnija stvar na svijetu sto se tice kvalitete igraca
  • Peškaman
    3k

    Dva različita načina pisanja pretpostavljam.
    TM je kako si ti napisao dok je Sofa tipa kako sam ja gore.
    A vidim da je igrao Konferenciju ove godine,ima iskustvo Europe,mlad igrač.
  • Captain America
    15.3k
    Prst gore za nova tržišta gdje tražimo igrače. Više puta sam spominjao Poljsku, Ukrajinu, Češku, Švicarsku, Austriju i skandinavske države kao zanimljivo tržište. Maknuli smo se od ucjena HNLaša, a može se naći vrhunskih igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions