• Nogo
    1.6k

    Ovaj dio bode u oči :

    "Klub nikad nije financijski bolje stajao, to vam mogu reći. Barišić? Pa odluka je otprije dvije sjednice IO-a da bude kandidat."

    No, intrigantno je na to pitanje odgovorio Ante Todorić.

    "Vidjet ćemo, do 15.veljače će se sve znati. Financije? Dinamo će platiti porez na dobit, a to nema nijedan klub u Hrvatskoj. Time sam vam sve rekao"
  • sport
    2.4k
    Lista Dinamovo proljeće će imati najboljeg kandidata za predsjednika kluba.
  • Orc123
    5.9k
    Kaj fakat cemo platiti porez na dobit? Umjesto da se to u 12mj iskoristilo i dovelo vec tad npr. Hoxha pa da ne moras drzavi placati porez na dobit?
  • Ivdzo11
    3.3k
    Naš Ivan Nauković, kandidat liste "Dinamovo proljeće" i aktualni član Izvršnog odbora GNK Dinamo, bit će gost sutrašnjeg Novog dana na N1 Hrvatska!

    Utorak 9:15
  • emilperska
    4.1k

    Orc frende.. to ti ide ovako..
    Dinamo plati 1m za Hodžu i tih 1m se kapitalizira u imovinu i onda amortizira u vijeku trajanja njegovog ugovora od vjv 4,5 godine. Utjecaj njegovog transfera na 31.12.2023 bi bio minimalan. Brkaš pojmove odljev novca i trosak odnosno rashod. Ima sad vec nekoliko strucnih clanaka kako se knjize transferi i igraca i koja je razlika u racunovodstvenom evidentiranju Baturine i Hoxhe npr..
  • miro
    3.5k
    Nauković bi mogao i kod Mojmire, išli su skupa u srednju :grin:
  • Orc123
    5.9k
    hvala na pojasnjenju frende!
  • Ivdzo11
    3.3k
    U neformalnim razgovorima, pak, može se doznati da je rasprava na IO-u bila vrlo 'zdrava i prijateljska', do te mjere da je jedan član IO-a čak predložio da Izvršni odbor javno podrži 'navijačku listup' na izborima. Prijedlog je odbijen, jer je doista besmislen i ne baš u skladu s toliko zagovaranom demokratizacijom kluba.
  • Orc123
    5.9k
    Meni se cini da najvise novinari kure losu atmosferu i da pola toga kaj se pise nije istina.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    U neformalnim razgovorima, pak, može se doznati da je rasprava na IO-u bila vrlo 'zdrava i prijateljska', do te mjere da je jedan član IO-a čak predložio da Izvršni odbor javno podrži 'navijačku listup' na izborima. Prijedlog je odbijen, jer je doista besmislen i ne baš u skladu s toliko zagovaranom demokratizacijom kluba.Ivdzo11

    Ne znam da li je istina, ali ako je, dosta amaterski i glupo tko god je povukao to pitanje. I onda to novinari plasiraju dalje, nadam se da prolazi ispod radara...
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ne znam da li sam dobro shvatio ali ja nemam nista protiv tog da Io podrzi nasu listu. Ako je nesto dobro i kvalitetno zasto da se ne podrzi? Samo zato sto su izbori i demokracija pa mora biti i neka “oporba” ili što?
  • Pop corn
    5.9k
    Naukovic oko 9.10h na N1 u Novi Dan kod Tihomira Ladisica
  • Riot
    1.8k
    Mi što smo se učlanili u Ilici prije nego što su se počele slat ove uplatnice i nemamo nikakvu potvrdu o uplati da ne šaljemo ništa na ?
  • Šteco
    532
    Naukovic oko 9.10h na N1 u Novi Dan kod Tihomira LadisicaPop corn

    Najavljen za nekoliko minuta.

    https://n1info.hr/n1-tv-live-stream/
  • Mr Anderson
    5.9k
    Bože dragi, kakvih retardiranih komentara na FB objavi gostovanja u emisiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.