• Nogo
    1.7k

    Iako je Sergej Jakirović želio Pjacu, klub je odlučio da je trenutačno bolja varijanta forsirati mlađe igrače na toj poziciji. Pjaca će za to vrijeme formu ganjati u Rijeci, ugovor ima do ljeta 2026. godine, a u ugovoru, kako doznajemo, ima odštetnu klauzulu od oko milijun i pol eura koja Dinamu neće biti problem ako Pjaca na Rujevici eksplodira
  • YasutoWakizaka
    100
    Zašto ljudi žele čovjeka koji je operirao koljeno tri puta. Šta je vama stvarno?
    Kava neće proći pregled ali Rog oće.
    Stvarno šta je tu s nekim idejama.
    Teški rehabilitacijski centar Kača, Stojke, Drmić Šutalo, Perić Moha itd.
    Nema koljena ali igrao je u ligi petica pa je dobra opcija.
  • Nogo
    1.7k

    Zato što su Dinamovci i ako ih se može dovesti za neke razumne novce ja sam za!

    Naši igrači, ali mogu pokazati koliko mogu.
    Neće imati milionske ugovore, a ako su posudbe u pitanju (tipa Rog) nema se šta izgubiti.

    Onda će otići u Rijeku, Osijek pa će biti plakanja zašto ih nismo doveli.
  • Jaro
    6.1k
    klub je odlučioNogo

    Tko je ovdje "klub" - jer eto, na kraju taj isti "klub" pokusava dovesti krilo. Jedno je i doveo, istina malo mladje od Pjace, al miskom da se ne uklapa u narativ "forsirati mladje igrace"...
  • Nogo
    1.7k

    Ovo sam kopirao tekst.
    Ugl. valjda se mislilo na Rukavinu i Vidovića pa je doveden nakon toga Hoxha.
  • Jaro
    6.1k
    pda... naravno, ako "novinar" nije izmisljao (a velika vjerojatnost da jest) - bi ovo bio pokazatelj da atrategija u klubu ima rok trajanja od mjesec dana max...
  • Orc123
    6k
    Pjaca nije eksplodirao i nema ga smisla placati...
  • Nogo
    1.7k

    Prije bi njega doveo nego neke Kentove koji ni sami ne znaju šta ih je snašlo u glavi. Plaćati Kentovu posudbu i ugovor preko 1m eura za par mjeseci ili za te novce + još malo dovesti Pjacu, ja sam za ovo drugo.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ovi iz kluba kažu da je Kent još u igri
  • Orc123
    6k

    Kent bi posluzio za bas ono sto nam treba a to je 4mj ugovor kojeg ne bi platili vise od pola milje eura a Pjacanem je sklon ozljedama, em nam se vraca Stojke i Kacavenda i dugorocno mi nema smisla i isto tako sumnjam da bi ga Rijeka pustila i ustvari nitko ne zna jel postoji ta klauzula ili ne...
  • YasutoWakizaka
    100
    Niti bi Kenta niti bi ljude koji su bili Dinamovci pa ajmo im progledati korz prste 2-3 operacije koljena.
    Nije realno. A čekati igrača mjesec dana i nadati se da će odabrati tebe jer su svi zgodni dečki sada zauzeti pa možda imaš šanse je jadno.
    Daješ dojam zadnje rupe na svirali. Mjesec dana čekati igrača je očaj
  • Petko4455
    26
    Rog dolazi ubrzo..ostalih novosti nema
  • Nogo
    1.7k
    Kent, ako nekoga zanima. Bacio sam i prevesti. Da vidite o kojoj ludoj glavi pričamo.

    Bivši mladić Liverpoola, prema izvješću, rukovao se s prvotnim ugovorom o posudbi s talijanskim klubom koji je platio 500.000 eura da ga posudi prije nego što je taj potez postao trajni u ljeto za 5 milijuna eura. To je u potpunosti ovisilo o igraču, predomislio se u posljednjem trenutku i teško je ući u njegov način razmišljanja,” rekao je Mattia Luca Terraneo za Lalaziosiamonoi.it . “Lazio je napravio sve što je mogao, dva kluba su se dogovorila u pet minuta, krivnja je samo na igraču. Iz raznih razloga odlučio je ne ostvariti transfer. “Prvo je to bila ekonomska stvar, onda je svaki put imao drugi razlog, stalno je mijenjao odluku. Komplicirano je razumjeti što se događalo u njegovoj glavi. Ne mogu reći pravi razlog zašto je rekao ne. Da sam znao, ne bih dopustio da dođe do ove faze. Lazio je napravio čak i više nego što je isprva bilo dogovoreno, ali u zadnji čas je rekao ne.”


    https://www.hulldailymail.co.uk/sport/football/transfer-news/hull-city-ryan-kent-lazio-9073982

    Ovo je danas izašlo.
  • sanjinlego
    2.5k
    Vraćanje Roga (ako se vrati) je samo zbog javnosti, navijača. Da ga ne pokupe Rijeka, ili Osijek, pa opet pljuvanje javnosti.

    Vrh kluba ne zna što radi, lutaju, pojma nemaju. Prvo sportski direktor, kvalitetan, pa sve ostalo.
  • Neron53
    358
    Po meni bolje probati s Pjacom, Rogom, Morom, Sunjicem .......nego nekim strancem koji dolazi preko kurca i mi smo mu opcija ako bas sve druge propadnu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions