• kibic
    1.1k
    Izvanredna sjednica je danas popodne?
  • austrijanac
    4.1k

    I izvanredna i redovna.
    Ako se ne varam, sastanče svaki prvi ponedjeljak u mjesecu.

    Nek me ispravi netko od skupštinara ili bolje obaviještenih ako sam u krivu
  • Juznjak
    3.8k

    Jakir bezobrazni dan prije izvanredne sjednice uspije odradit s Dinamom utakmicu koja sliči na nešto :rofl:
    Mogli su svaki ponedjeljak sazivat sjednice ako će ovako bit
  • ksapi
    2.9k
    Inace htio bih pohvaliti i organizaciju prodaje hrane i pica na nasem Sjeveru u zadnjih par mjeseci, ogroman napredak je napravljen, ne ceka se vise dugo kao prije.

    Ne znam je li to za ovu temu, ali treba napisati..

    Za razliku od nase tribine, na brojnim tribina u Hrvatskoj imam osjecaj kao da zele prodati sto manje pivi.
    Jako losa organizacija rada sankova na Pampasu, Varazdinu i Rujevici (pretakanje pive iz limenke u case), a definitivno najgore sto sam vidio je zadnja Pula. Organizacija rada kao da je piknik za ucenike 1.-4. razreda OŠ Gustav Krklec, a ne 850 ljudi zednih i zeljnih cuge.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Inace htio bih pohvaliti i organizaciju prodaje hrane i pica na nasem Sjeveru u zadnjih par mjeseci, ogroman napredak je napravljen, ne ceka se vise dugo kao prije.ksapi

    Tete koje prodaju hranu i piće uvijek simpatične i nasmijane što je isto veliki plus.
  • ksapi
    2.9k


    Slazem se. Kao i kod svake druge usluzne djelatnosti
  • Peškaman
    4.4k
    "U subotu Dinamo u Kranjčevićevoj!

    Ovu subotu Lokomotiva će u 22. kolu Supersport HNL lige u Kranjčevićevoj ugostiti GNK Dinamo. Utakmica je na rasporedu od 17:10 h.

    Ulaznice za susret biti će u prodaji od petka, 09.02.2024. te ih je moguće kupiti samo i isključivo na blagajni Stadiona u Kranjčevićevoj u radnom vremenu blagajne.

    Cijene ulaznica:
    tribina zapad 15 EUR
    tribina istok 10 EUR
    Za djecu mlađu od 12 godina u pratnji odrasle osobe ulaznice su besplatne.

    Radno vrijeme blagajni:

    PETAK, 09.02.2024.,od 14:00-18:00 h – prodaja ulaznica za zapadnu i za istočnu tribinu

    SUBOTA, 10.02.2024., od 14:00 h – prodaja ulaznica za zapadnu i istočnu tribinu

    Ujedno molimo sve navijače da zbog velike zainteresiranosti za susret Lokomotive i Dinama, na vrijeme kupe svoju ulaznicu."


    tovarima su pustili u prodaju srijedu cetvrtak petak hahaha
    A cijena ulaznica im je bila 7e/10e
  • Peškaman
    4.4k
    Treba ih zasuti ovakvim tipovima maila,naravno bolje bi bilo da to netko 'profesionslno' sastavi.
    Službeni mail Lokomotive :

    "Poštovani,

    šaljem Vam upit za danas objavljene informacije o tijeku prodaje ulaznica za utakmicu u subotu,10.2.2024, NK Lokomotiva Zagreb - GNK Dinamo Zagreb.
    1. Je li moguće organizirati prodaju karata dva ili tri dana prije utakmice kakva Vam je bila praksa i protiv nekih drugih hrvatskih klubova,a ne otvoriti samo u petak (14-18h) i subotu (14-17h) te time spriječiti gužve i olakšati kupnju karata i navijačima i Vašim zaposlenicima?
    2. Zašto dižete cijene karata ( istok 10e, zapad 15e) kada su Vam cijene protiv ostalih hrvatskih prvoligaša cijene sljedeće: istok 7e,zapad 10e?
    3. Zar je moguće da u 2024. godini ne postoji mogućnost online prodaje za elitni rang nogometa?

    LP
    "
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jebeno im je radno vrijeme. Dobro da nemaju pauzu od 3 do 4.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam zasto uvlacite tovare u pricu o cijenama? Normalno da nije ista cijena kad ti dolazi putujuci cirkus i prvaci Hrvatske.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nigdje se ne spominju tovari. Zašto im se nebi pisalo? Barem da radno vrijeme produže.
  • Zagi
    7.7k
    Pa i ne bi smjela biti.
    Ja bi im bar 50e po glavi naplatio.

    Treba platiti i deratizaciju stadiona nakon što pokupe prnje.
  • NORTE
    11.5k
    tovarima su pustili u prodaju srijedu cetvrtak petak hahaha
    A cijena ulaznica im je bila 7e/10e
    Peškaman
    Jel ovo stvarno istina?
    Dan više za prodaju i niže cijene.
  • scooniepenn
    3.3k


    Ovo je ozbiljan bezobrazluk i treba ih i na društvenim mrežama zaspamati oko ovoga. Kakvi jazavci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.