• sanjinlego
    3k


    Zašto vrijeđaš ljude bez razloga? Dinamu je on ponuđen, a nije Dinamo njega tražio.
  • Kaktus Car
    578


    Joj, pa nemojte se odmah srditi gospon "insajder", prvo naučite čitati s razumijevanjem...

    Pročitaš opet svoj komentar, a onda odgovor...
  • sanjinlego
    3k
    Bolje ovaj, nego truli Tudor s pivskim stomakom!
  • Nolifer
    8.2k


    Nije vrijeđanje, nego činjenica, da su sposobni riješili bi pravog stopera i amen. A ne da se natežemo i da na kraju propadne transfer, da imamo rješenog SD imali bi i pojačanja. A zašto ih braniš i to sa razlogom?!
  • Mr Anderson
    8.4k
    Imaš Maxa koji hoće ginut za plavi dres, a ovi teletabisi idu po rumunja iz poljskeNolifer

    Hoću i ja ginuti za plavi dres, od 20. godine sam igrao stopera. Mislim da je odavno jasno svima da Max nije na potrebnoj razini za iskušenja koja nas čekaju bez obzira kaj bi on dao sve od sebe.
  • Kujtim Shalla
    3k
    Ludilo smo postali, jebote kad neko spomene nekog igrača koji bi mogao biti pojačanja odmah deset ljudi se digne i kaže ma on košta 2 milje, jesil ti lud. Eh kakva su vremena došla da nam je kriterij pozajmica, broj odigranih utakmica, da nema ugovor duži od pola godine, da nema više od 25 godina, da je uz sve to i reprezentativac, da osvaja 100 posto duela. E moj dinamo, šta nam ljudi od kluba napraviše. Da plačemo za igračem koji ima sjebana koljena i Ko brat bratu pet posto nas je ikad culo za njega. Al daj šta das i ni takvog nemozemo dovest. Bojim se da i ako u ovakvom stanju uzmemo prvenstvo, udjemo u ligu prvaka, ovi će i to porast i reci štednja. Nema se
  • Nino Bule
    13.9k
    Mislim da je odavno jasno svima da Max nije na potrebnoj raziniMr Anderson

    Na temelju cega smo to zakljucili, 3 i pol utakmice gdje je u dvije (istra, rudes) bio sasvim korektan, puno sigurniji od boska sutala. Ako se nece dovest stoper kapitalac nikakvog smisla nema dovest jos jednog u 10 deka sa maxom
  • Nolifer
    8.2k


    Naravno, ali ne slažem se.

    Evo kolega @Nino Bule je uskočio i obrazložio.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Na temelju cega smo to zakljucili, 3 i pol utakmice gdje je u dvije (istra, rudes) bio sasvim korektan, puno sigurniji od boska sutala. Ako se nece dovest stoper kapitalac nikakvog smisla nema dovest jos jednog u 10 deka sa maxomNino Bule

    Slab je u duelu, slab je u skoku, prečesto krivo procjenjuje duge i visoke lopte, nije baš ni brz nešto. Sve se to moglo vidjeti već na pripremama. Skužio je to Bišćan, a poslije i Jakir, zato i nije dobivao puno prilika. Uostalom imali su ga prilike i gledati svaki dan na treninzima i imaju uvid u njegove mogućnosti za razliku od nas kaj mislimo da bi trebao igrati jer nam je simpatičan.
  • Peškaman
    4.5k
    To da Max nije na potrebnoj razini,po meni jako malo viđeno jer nije dobio priliku.
    Vjerujem da bi isto pisali i za Kaneka da nije dao onaj gol Loksi u 90oj za pobjedu,i da bi i danas ulazio s klupe.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Vjerujem da bi isto pisali i za Kaneka da nije dao onaj gol Loksi u 90oj za pobjedu,i da bi i danas ulazio s klupe.Peškaman

    Kaneko 15. siječnja za index: "Bilo je stvarno teško vrijeme, užasna tri mjeseca. Često nisam ni igrao na treningu, već trenirao s igračima s klupe. Nije bilo mjesta da pokažem koliko mogu. Bio sam jako razočaran svojim dolaskom u Europu."

    Da ne pratim nogomet i netko mi pokaže ovu izjavu Kaneka te mi onda kaže da je to trenutno jedan od najboljih i najomiljenijih igrača Dinama, pomislio bih jel sve u redu s njim. Ponavljam već više puta,Bernauer nije Van Dijk,ali sumnjam da je toliko rizično startati s njim protiv nekakvog rudeša ili istre. Iskreno se nadam da starta u kupu protiv Gorice jer ne vidim u kojoj drugoj tekmi bi ga Jakir stavio.
  • nemapredaje
    3.4k


    Zašto sad ti vrijeđaš bez razloga ?
  • jp23
    2.7k
    Preko pola stvari koje si nabrojao smo vidjeli i kod Šutala, krive procjene dugih lopti, oslanjanje na brzinu koju je izgubio poradi ozljede, gubitak skokova i duela.

    Ali se njega raubalo i dok smo svi vidjeli da ne ide. I ako se to moglo trpit protiv jačih, može se i Bernauer protiv Rudeša, Istre, Belupa i sličnih.
  • CastAway1986
    1.5k
    evo kad si se dotakao Kaneka imam pitanje za kolege sa Zone
    Jeli Kaneko po vama baš tolika klasa ili jednostavno nema pravu konkurenciju u klubu? Po meni je najbolje pojačanje ove sezone i apsolutno sam za otkup ali je i dosta neefikasan ..Mislim da mu je pravi test utakmica s Betisom
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mislim da mu je pravi test utakmica s BetisomCastAway1986

    Razumljivo ali i ako se dogodi da ga Betisova obrana rijesi ne treba mu zamjerit. Ne znam kakav je Betis nit ih pratim ali ne bi nikom nista zamjerio u toj utakmici, pa ni Kaneku, tj. ne zamjerio nego donosio zakljucak jel on dobar igrac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions