• Peškaman
    3k

    Koliko vidim on igra na lijevom beku,a ne desnom?
  • Orc123
    6.1k
    Ocito znaju, tj. Sigurno znaju vise od nas tako da siguran sam da se Bosko ili Peric vracaju za mjesec dana da se stoper ne bi ni gledao. Maxu Jakir ne vjeruje, nezz zasto jer nije dobio ni prilike ali jbg....vidjet cemo.
    pa kaj nije on stoper a ne bek?
  • sanjinlego
    2.5k


    Ponuđen kao stoper. Sve će biti jasnije nakon pregleda koje Perić ima danas. Boško također out. KTC ima problema sa ramenom, plus kartoni. Jedno je sigurno, ove sezone nas ozljede razvaljuju.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Meni nije jasno trpanje Mikića od strane mnogih ovdje na osnovu jedne prijateljske tekme. Jbt pa moj sin je 16 godina i koliko god djelovao zrelo on je DIJETE. Pa ne radi se ovdje o nekom malom klubu koji igra 3.ligu . Ovo je Dinamo, gdje su se i jači i stariju igrači uništili jer se nisu mogli nositi sa pritiskom. Polako ljudi, treba pustiti dijete da se razvija prirodnim putem kroz juniorsku ligu, posudbe a ne da za godinu kaže idem dalje jermæt misli da mora igrat u prvoj postavi sa 17,18 godina. Evo primjer Rukavine kao najsvježiji, već mu je 20 nije više dijete. A ni prošle nije htio na posudbu
  • Paggini
    11k
    Zona: "Budale sta dovodite Zivkovica, ima 19 godina, upropastit cemo ga, presing, bolje da je ostao u Lokomotivi"

    Isto zona: "Budale zasto mikic ne igra??? Ima 17, sta ce samo gledat s klupe, treba igrat!!"
  • Common Sense
    529
    17-godišnjaci redovno igraju diljem Europe čak i u daleko jačim ligama od HNL-a.
  • Mr Anderson
    6k

    Perić je bio jučer na klupi, onda valjda nije toliko potrgan.
  • Zagi
    5.9k
    Samo kaj isti ljudi ne pišu obično i jedne i druge postove.

    Radi se o dvije ajmo reč', stuje na forumu. Ak' mogu u skupštini, možemo i mi.
    Jedni su za punjenje momčadi Oršićima ili Despodovima, drugi su za razvijanje Baturine/Vidovića/Vrbančića.

    Očito je potreban balans između ta dva načina razmišljanja, naći ga i nije tako jednostavno.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Dino Perić sigurno će preskočiti prvi dvoboj s Betisom, vrlo vjerojatno ga Sergej Jakirović neće imati na raspolaganju u uzvratnoj utakmici. A trener Dinama za Lokomotivu ima tek tri centralna braniča


    U Maksimiru već danima traže još jedno stopersko rješenje...

    https://www.24sata.hr/sport/peric-odradio-ciscenje-zgloba-izvan-kadra-nekoliko-tjedana-962974
  • sport
    2.5k
    Lako je razvijati mladog igrača kad imaš 15-20 bodova fore,lako bi bilo razvijati Mikića da su u ekipi Livi,Šutalo,Orša,Majer,Ivanušec,Gavro,Olmo itd.
  • Paggini
    11k


    Upravo to, svako proljece unazad zadnjih 10ak godina smo ubacivali te klince malo da igraju, navikavaju se, grijese i uce jer smo imali prednost. Sad tog nema, pa nemamo ni taj luksuz jbg.

    Slicna stvar je i kod juniora, prije su gazili sve redom i uigravali, zajebavali bez stresa - a sad su ostali postali kompetitivni i na toj razini
  • Captain America
    15.3k
    Upravo to, svako proljece unazad zadnjih 10ak godina smo ubacivali te klince malo da igraju, navikavaju se, grijese i uce jer smo imali prednost.Paggini

    Ovo ne stoji. Lani je Čačke platio glavom jer se zakomplicirala situacija zbog ozljeda i manjka rotacija, a kasnije je Bišćan jedino Topiću davao kontinuirano priliku. Pretprošle godine je Baturina na proljeće do Čačićevog dolaska dobivao prilike na kapaljku. Krznar i Mamić su 2021. imali Osijek za petama i Gvardiol i Franjić su od juniora još na jesen dobili priliku. Proljeće 2020. je obilježeno pandemijom i iz tog se ni ne mogu izvlačiti zaključci.

    Šutalo, Perković, Sučić, Franjić i Gvardiol su dobivali prilike zbog nedostatka boljih opcija na jesen, a ne zbog planskog uvođenja u proljeće.
  • Mihaljević
    8.7k
    Mikić treba biti u rosteru , evo jučer da je bio na klupi poslje gola Špikića mu se trebala dati šansa. Treba ga se polako uvodit, evo npr. da se Rile na treningu ozlijedi, i onda bi ga iz ničega u vatru stavljali...
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    redovno? Pa de mi navedi 5 koji igraju redovno, njemu je 16
  • Paggini
    11k


    Bit ce da sam pogrijesio, nisam gledao točno šta, tko i koliko je igrao, ali sam imao neki dojam da svako proljeće čekam plejadu novih klinaca u rosteru, bilo to planski ili neplanski. :/
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions