• Boycie
    436
    Najjace navijanje ove sezone, razglas cini svoje na uzasnoj tribini za koordinaciju... osjetila se vibra od birtije do tribine, ekipa je bila nabrijana... Poruka na kraju top... prvi gol akcija sezone u HNL-u, od ideje do izvedbe... nadam se da je ovo prekretnica sezone... svaka 'manja' domaca bi trebala biti ovak, tome treba teziti... btw nije mi se svidjelo uletavanje pojedinaca svako malo Simonu, on ima neku svoju verziju da je tu zbog dinama i svog imena iskljucivo, al bar je bio medju navijacima, ne skriva se... htjeli smo demokraciju pa birajmo...
  • SAS1987
    13.3k
    A sad bi svi isli na utakmice ha :lol:NitkoBitan

    Zar ga voliš na domaćim samo? I u europi igramo :lol:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Malo previse se stavlja na leda malog Zivkovica. Nije se proslavio nedavno protiv Loxe, a sad ce u prvu opet.
    Njega je trebalo ostavit u Lokomotivi..
  • luka modic
    608
    Ak neko ima video sa Pariz nema kaj ti imaš il ima neki link nek zaljepi
  • Muka
    344
    Veseli dobro popunjen stadion. Usudio bih se reci 9-10k, ne znam sto oni rade s tim brojacima.

    Veseli dizanje u formi i čini mi se kako napokon imamo lijevog beka. Ipak, ne treba poletiti u neku euforiju vec raditi na greskama koje su jako vidljive. Dosta tehnickih gresaka gdje nema potrebe za njih i poluozbiljne ekipe bi ih lako iskoristile. Idemo naprijed!
  • davidinamo
    342
    KOJE NAVIJANJE! Kako sam se naježio na Pariz nema kaj ti imaš!
  • Mrvica
    3.1k
    Kako je lijepo uletit na Zonu i vidjet toliko pozitive nakon utakmice. Pohvale momcima, pohvale i treneru što je napokon složio nešto što nam se svidilo, zamjene pogođene, ekipa rastrčana, puni energije i vidi se da žele! Samo da nastave ovako, a mi ćemo biti potpora. Lijepa nedjelja definitivno! :strong:
    I da naglasim, navijanje je teeeška romantika!!
  • Jurki
    8.4k
    Kako je lijepo uletit na Zonu i vidjet toliko pozitive nakon utakmice.Mrvica

    Kak nama malo treba.. da bu raspolozenje i pogled na sve lepsi.

    Pohvala isto tak ljudima koji su bili na standu i milijun puta objasnjavali i ponavljali kaj treba upisati na liste.
    Ide to sve na bolje.. polako ali ide i to je jedino bitno.
  • maksimirski istok
    182
    Na Loksu bi prednost ispred Zivkovica dao Bernaueru
  • Probirštift
    286
    Danas sam vidio lijepu stvar na sjeveru
    Lik je dao klincu koji je bio s majkom šaku punu bbb naljepnica kao poklon
    Nadam se da malom to ostane uspomena za cijeli život
  • Mr Blue
    3.3k
    Perverzija. Živjeli!
  • bluepower86
    711
    Zadatak nam je svima do kraja sezone ponovit ovakvo izdanje bilo to na domacem ili gostujucem terenu.Sirimo pozitivu!
  • hardek
    1.4k
    Bio bi grijeh staviti Maura na klupu kad se oboje vrate. Ovu sezonu nek odrade Mauro i KTC, Žile nek igra povremeno i uči od KTC-a a sljedeću sezonu onda Mauro i Žile nek budu prvi stoperski par.

    Nek me netko ispravi al ja se ne sjećam loše utakmice od Maura, i danas je bio odličan.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ako bude protiv lokomotive odlican a ogiwara se pokaze kao rjesenje na beku tesko da ce sklanjat maura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.