• Mr Anderson
    8.4k
    Na Betisu bi moglo biti puno ljudi ako ćemo imati aktivan rezultat. Neka minimalna pobjeda tamo bi bila top mamac za publiku.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ma minimalan poraz bi bio top mamac za publiku
  • Riot
    2k
    Kontam da od svih utakmica do kraja sezone ovaj betis će nam bit najveći smor
  • Peškaman
    4.5k
    Takuya kao raketa lijevom ubacuje a Takuro zakucava u 90oj za prolaz Betisa :starstruck:
  • Dinaminjo
    989
    prolaz PROTIV Betisa*
  • Riot
    2k
    ja sam zamislio kako Takuro zabija autogol, jel na to mislio ne znam
  • Carrasco
    4.1k
    Kako je krenulo bit će: " zar ga volis samo na HNL-u, i u četvrtak igramo "
  • Dinaminjo
    989
    da je tako mislio onda bi autor svijece bio Misic, a ne Takuya
  • Sajla
    5.2k
    Danas je sve bilo drugačije od onog utorka. Bio sam tad nervozan - prva utakmica, radni dan, treba stići na vrijeme. I tipični Zagreb zimi, namrgođeni ljudi, sivo i hladno na putu do stadiona, čak i malo kiše prijeti. Mrak i tek tu i tamo proviri neki plavi šal. Takva je bila i utakmica. A onda i dani depresije, pa Brekalo, pa Koffi... Na trenutak se poveseliš da bi Zvone možda mogao doći, ali i to brzo prođe.

    Danas sasvim drugačiji dan! Od jutra, ma još od jučer ustvari nešto visi u zraku, ide taj neki drugačiji dan - tko zna koji put ove sezone, ali ovaj put stvarno, može se nanjušiti! Cijeli tjedan nabrijavanje na broj karata, pričaš s prijateljima o listama, temperatura raste. I onda kreneš na stadion. Ekipa kod prvih vrata u tramvaju pjeva naše pjesme, ljudi u plavom duž Maksimirske, red na karatani. A onda su se posložile i kockice na terenu. Nije bilo savršeno, nije bilo vrhunski, ali je imalo glavu i rep. I dobili smo, vidjeli neke igrače na njihovim pozicijama, igrao se nogomet. Konačno.

    I sad kad sam došao kući, gulim sa sebe odjeću kad mi dođe poruka - stara je mati bila u šetnji, pa se hvali kak je zbilja naučila i ovaj put i zapamtila "kak se šalju slike na mobitel". Uz put su ispod lišća izrasle visibabe i gledaju me s te fotke. To je to kaj sam njušil u zraku - došlo je Proljeće, i to Dinamovo.
  • veselko tenžera
    2.2k
    Vidim koliko sam se odvikao od ritma vikend-vikend, ovu danas nikako dočekati. Tko će tek Lokomotivu čekati...
  • i more je plavo
    1.1k
    Protiv Betisa treba igrati sa mixanom mocadi, nek se tu pokazu Vidovic, Nevistic, Max, Živković, Špika, Brodić, Kulenović...

    I u najboljem satavu njih ce biti jaaakoo tesko proci, pa nek ih lagano priprema i onda neka pokazu ko je za Dinamo a ko nije.

    Jer prvenstvo je vaznije od konfe, a 3 dana poslije Betisa dolazi nabrundana Rijeka, i nek se dogodi nezgodan rezultat ko ce ih odmoriti i jos psihicki dignuti u 3 dana.

    A protiv Betisa da svi odigraju utakmice zivota, ipak mozemo ispasti, a opet ako se kockice sloze (ovi nas podcijene, imaju los tjedan, tesku tekmu u Spanjolskoj....) i decki odluce pokazati da su kvaliteta za Dinamo i takva momcad moze proci.
  • jedan u nizu
    8.5k
    Dinamov search parameters na wyscoutu i ostalim platformama ove sezone

    NAPMDmz.png
  • NORTE
    11.7k
    Iz ove tekme treba istaknuti.
    Petko se baš borio i pokušavao, asistirao za vodstvo.
    Baturina vrlo dobar. Ogiwara solidan na lijevom beku.
    Hoxha bio ok, kao i Sučić iako je Gorici pružio veliku šansu, al srećom Mitrović slabo ciljao.

    Golman ih je spasio.
    Svi koji su ušli s klupe su sudjelovali u opasnim napadima.
    Bulatu i dobrom Vidoviću obranjeno.
    Ademi asistirao, Špikić zabio i burno proslavio.
    Brodić dobio priliku i pokušavao.

    Loksa mora pasti.

    Kako je dobro kad nam je sjever u skoro punom sastavu.
    Koliko nam znači povratak ljudi s produženog godišnjeg. Posebno na štangu, živio ti nama.
    Ono prolamanje po gradu je bilo za naježit se.

    Iduća grmi Kranjča. Neka centrom grada odzvanja.
    DINAMO! Neka svud odjekuje.

    Ovo je bilo dok nam je 102 ljudi bilo u Grčkoj.
    53220498603_91931acff4_b.jpg
    Sad zamislite kaj nas čeka u subotu. Blue Madness!
  • Peškaman
    4.5k
    Masovni korteo po gradu u subotu,masovan dolazak pred Kranjču :cool:
  • NitkoBitan
    17.9k
    Fali korteo od Kvatrica do Maksimira. Mislim da ga dosta dugo nije bilo. Ovaj mjesec imamo 2 domace utakmice nedjeljom; Varazdin i Rijeka, znaci potencijal je tu.

    Kaj se tice Kranjce meni je bezveze ako korteo ne pocinje od Trga bana. Onaj korteo iz centra kad se na kraju nije uslo na stadion je bio odlican. Od brojke koja je bila odlicna za to vrijeme, dimne zavjese i okupljanja U18, sve tip top.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.