• Eternaut
    9
    Vi svi ovdje pušite teške nebuloze od strane uprave. O oksimorona i paradoksima da ne pričam... Mierez od toga da je kanta, i onda zabije gol mrtvom Hajduku i za vas je Ronaldo. Jaki ste!
  • Kaktus Car
    373
    Bio je Brodić prvi strijelac moćnog HNLa prije nego je doveden (i dalje ima samo gol manje u HNLu u skoro duplo manje minuta), protiv Drmića nisi smio pisnuti kad ga se dovodilo, itd., ako je neki igrač dobar za nekakav osrednji, neambiciozni Osijek ne znači da je automatski dovoljno dobar za Dinamo.

    Mierez je možda taman igrač po mjeri Jakiroviću i Osijeku, igrač za klub koji cilja na 4. mjesto i euro kvalifiikacije, ali Dinamo mora imati malo veće ambicije od Miereza i 4. mjesta HNL-a...
  • Krizy
    38k
    Po tome nam ne može ni taj "tvoj" iz Auxerrea pomoći, jer igra istu ligu kao Bernauer. Bernauer se nije nametnuo.
    Generaliziraš.
  • Patrik11
    120
    roque je u brazilskom atletiku bio sve sad u barceloni zabija drugu utakmicu zaredom iako ulazi sa klupe i nema vaznu ulogu
  • Eternaut
    9
    Uzalud objašnjavaš, samo ćeš navući uvrede ljudi koji razmisljaju stihijski.
    @Krizy velika je razlika, uostalom Auxerre je sljedeće godine prvoligaš, a Paris se bori za opstanak.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jaki ste!Eternaut

    Ti si jucer napisao ako ne dovedu Koffija da neces pratit vise klub. A i zbog uprave. Toliko.
  • Eternaut
    9
    Rekao sam, ali nije lako, ljubav je velika. Uostalom ovaj je još u Zagrebu, koliko ja znam. Znači još nije gotovo iako znam da su za to šanse 1%.
  • Nogo
    1.4k
    Hoće li Mierez ostati u Osijeku?

    - Ja bih volio da Mierez ostane. Čestitam mu na borbenosti, gledali smo danas dva majstora u napadu, Kalinića i Miereza.
  • Zagi
    5.6k
    To Zeka trola tovare?
  • Eternaut
    9
    Mene zanima kolike su šanse da Gorica ugrabi sutra bod ili tri, da Jakir, Kuharica i Mumija odlepršaju iz kluba.
  • Danko
    673

    Manje nego da ti odlepršaš s foruma.
  • Nogo
    1.4k

    Dolazi im ovih dana novi napadač. Bilo bi super kada bi doveli Miereza, a Kulena prodali.
  • Jurki
    9.2k
    Gorica ugrabi sutra bod ili triEternaut

    Kaj da ti na ovo covjek napise a da bude pristojan?
    I ti si navijac Dinama :rage: :vomit:
  • jedan u nizu
    6.5k
    Ja sam siguran da Jakir ostaje sutra pa makar izgubi 3-0 od Gorice.
    I to jer je Hajduk kiksao i jos uvijek smo u igri i na bod zaostatka cak i ako izgubimo sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.