• Mr Anderson
    7.9k

    Valjda zato jer je teško naći puno dobrih bekova koji igraju u dva smjera, pa se i ovi prosječni izbore za mjesto pod suncem.
  • Eternaut
    9
    Stručnjaci bacite oko na Lassinea Sinayokoa iz Auxerrea, koštao bi manje od milijun eura. Ali neee kanta Mierez se gleda jer igra hnl.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa je, mi bi za njega morali promijeniti način igre.
  • Patrik11
    164
    da predpostavim gledas africki kup amatera i pises o rezervama u drugoj francuskoj ligi
  • Lukas87
    52
    Mierez baš odgovara našem stilu igre čovijek grize maksimalno 90+ min bez prestanka em je trenutno najbolji strijelac prvenstva!
  • Marcinko
    595
    Ali što je Brekalo danas odigrao, kakvu klasu je pokazao?Mr Anderson

    Svejedno je 3 puta bolje izgledao od svih njihovih antitalenata, a mi smo im ga doslovno poklonili, ista je priča i s Jankovićem, Dilaverom, Uremovićem.
  • Captain America
    17.6k
    Mierez bi kod nas napravio skok kakav je Mandžo napravio kad je prelazio iz Wolfsburga u Bayern. Od ptice trkačice i napasti je uz pomoć kvalitetnijih suigrača postao napadač kakvog svi treneri žele. Nije slučajno da je Mierezova najbolja sezona po golovima u Osijeku ona u kojoj su zbog kvalitetne ekipe bili do kraja u igri za naslov.
  • Krizy
    43.1k
    Daj ne trolaj, taj ima 5 golova i 2 asistencije, a "kanta" Mierez 11 golova i 4 asistencije. "Kanta" je prvi strijelac HNL-a.
  • Marcinko
    595
    Ovu sezonu se kanta popišao po svima koji su bili protiv njegovog dovođenja, moraš biti lud da misliš da u nas ne bi bio još veći stroj za golove.
  • Eternaut
    9
    Eto bolji je rezerva Bih reprezentacije haha svašta ej. Taj drugoligaš bi razvalio i Dibamo i Hajduk. Drži se Hnl-a i BiH za drugo po komentarima nisi.
  • Patrik11
    164
    Rezerva je kapetanu salzburga koji nas je guzio sa pola gasa u ligi prvaka
  • Joza
    455
    Steta kisika kojeg trosis, al isto smo i mi debilceki kaj se lozimo na tvoje trolanje.
  • Krizy
    43.1k
    @Eternaut Gledam tvoje upise i svaki je vrijeđanje nekoga ili raspravljanje s nekim. S takvim stavom se nećeš dugo zadržati tu.
  • Eternaut
    9
    U pravu si nikada lošijeg Hnl-a i očajnog Osijeka kojemu apsolutno nitko ne može dati gol pa sve lopte odu na Argetinca. Brutalno pojačanje koje zabija jedino Rudešu, Belupu i Varaždinu. Tako ste pričali teške gluposti i za onu kantu od Drmića, odmah sam rekao da je taj čisti promašaj. Koliko još kanti iz hnl-a treba da se shvati da ti igrači nisu za Dinamo?
  • CastAway1986
    1.4k
    baniraj se sam jer dva dana već pišeš teške nebuloze
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions