• Eternaut
    9
    Oni iz uprave ne mogu dovesti igrača iz Zrinjskog, a vi ovdje sanjate o Mierezu koji je teska kanta, nešto kao onaj Beljo.:rofl:
  • dzg717
    1k
    Ma uvijek neke romane pisemo o Petkovicu kao da je “debeli” ronaldo a ne napadač koji jedva skupi 10golova po sezoni.
    Mi bas igramo cesto sa ubacjima i probijanjem krila a unutra nikog. Mierez je duplo bolja verzija Kulenovica-znaci za prvu postavu nama.
    Roko Jurišić odlican lijevi bek Osijeka..(Dinamova skola)
  • Crni86
    3.5k
    a dobro to je taj prijelaz iz juniora u seniore. Zato imas kvalitetne trenere i sustav da znaju prepoznat ali normalno je da se dese i previdi. Mislim da smo ga se prelako odrekli, dok judinog brata koji nigdje nikad nije odigrao za pohvalu i dalje ima ugovor s dinamom. Bolje da smo malog filipa utopili. U rijeci je ispred sebe imao vukovica, reprezentativca CG i jbga tad doso u onom dijelu kad je rijeka bila pri dnu, svakako nije lagana situacija za mladog igraca.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Oni iz uprave ne mogu dovesti igrača iz Zrinjskog, a vi ovdje sanjate o Mierezu koji je teska kanta, nešto kao onaj Beljo.:rofl:Eternaut

    Jedina kanta ovdje su tvoje objave
  • NitkoBitan
    17k
    o Mierezu koji je teska kantaEternaut

    Ne kuzis ti bas nogomet. To kaj neki igrac nije tehnicki savrsen ne znaci da nije dobar nogometas. Danasnja Barcelona tehnicki vrlo dobra momcad, ocito dzabe.
  • Lukas87
    52
    Nisam bio za dovođenje Miereza ali gadno sam pogriješio. Čovijek je zvijer!
  • Nino Bule
    13.4k

    Ma nije ovo nikakav propust dinama, vise rijeke sto mu nije dala pravu priliku ili mu nasla posudbu, on je u riedu u austriji odma proigro pa mura pa sad osijek, bas je dobro izabrao stepenice i evo nakon godinu i pol dana od pitanja da li ce uopce profesionalno igrat do toga da dominantno izgleda u osijeku
  • Mr Anderson
    7.9k

    Don't feed the troll!
  • Tongo Doumbia
    4k
    Istina, ali tako je to, dojma sam da bekovi i stoperi ipak najlakše napreduju.


    Dokaz su i Tudor, Juranović, pa i Borna Barišić, svi su iz teškog HNL prosjeka napravili prilično dobre karijere kao bekovi. Imaš i Bartoleca koji je bio reprezentativac jedno vrijeme, tu je i Melnjak koji je u Belupu bio dosta kasno, pa stigao do Turske i odličnog nivoa u HNL do ozljede.

    Inače, prijatelj mi je igrao sa Šarlijom u Solinu. Tvrdi da nije bio među četiri stopera u 11 vs 11 na treningu ( za mene ni sad nije bogzna što, ali prilično dobar za HNL)...
  • Mr Anderson
    7.9k

    Mislim da smo Roka dali Rijeci pod račun za nekog, ne sjećam se više koga. Možda bi ga i šlepali ko drugog beka. U juniorima je bio još dobar, ali bio sam ga gledao par puta u Dinamu 2 i baš je bio loš.
  • Kaktus Car
    490
    Mierez zvijer, ove nabijacine lopte od Osijekove obrane do napada svaku primi, onaj sprint u obranu isto govori za sebe. Drugaciji napadac od Petkovica ali nigdje ne pise da mi takvog ne smijemo imati, ja sam vidio izrazitu opasnost non stop u 16 metara.BornaPŽ1986

    Tip ne zna dodati suigraču na dva metra, iz Dinama bi ga navijači nakon dvije utakmice tjerali. Takvih panjeva koji su snažni i trče i bore se, ali su tehnički zakinuti ima na bacanje i sigurno puno jeftinijih od Miereza. Dati 4-5 milijuna ili koliko već traže za malo bolju verziju Kulenovića bi bila veća budalaština od dovođenja raznih Nevistića, Drmića, Štefulja i drugih...

    Za takvu lovu se sigurno mora moći naći bolje igrače. Igra se naime nogomet i van HNLa.
  • striko
    1.5k
    Dajte Miereza da mogu mirno spavat!!!
  • Eternaut
    9
    Mierez je nogometna kanta, Afričke izdržljivosti, snage i trčanja. Za Brodiće, Kulenoviće i ostalu ekipu doktora nogometa, što ne znači da je za Dinamo, ali ajde bar bi trčao. U ovom trenutku za Dinamo je pojačanje Ivan Pešić, ni njega ne bi uspjeli dovesti, pao bi na pregledu. Haha
  • Nino Bule
    13.4k

    Jesmo, njega karricu i mislim nekog golmana
  • Nogo
    3.6k
    Ovo kad mi netko kaže da Mierez nebi zabio da igra za nas jer nema tko ubaciti je smiješno.
    Mierez je trenutno bolji i od Petkovića koji trenutno ne pridonese ničemu. Da ne kažem za Brodića i Kulena.
    Čovjek u 80.oj otrči puni sprint u obranu te konstantno pritišće obranu i nosi 2 na leđima igrača.
    Legao bi nam ko budali šamar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions