• Efes Pilsen
    6.8k
    Da su doveli Gazibegovica bez prodaje Mohe bilo bi opet pretrpavanje kao kad su uzeli Nevistica i planirali unaprijed. Nikad udovoljit. Tko je mogao ocekivat da ce se i Moha sjebat dugorocno?
    Nasli su tog Kouffija za prihvatljivu cijenu, jaci ofanzivno pa eto za HNL glavni i ispalo je da ima problem, jbg. Meni vise smeta sto im je Tudor u fokusu i sto vise ne znaju kuda gone. Posebno jer je taj Tudor opet zbog menadzera koji je premrezen s ovima u upravi. Riga mi se od prijelaznih rokova otkako smo krenuli gubit reprezentativce, a sad pogotovo.
  • Rakovica1986
    536
    oćeš reć da je spor? Što nam onda treba? Imamo već jednog sporog desnog beka. Nama za HNL trebaju brzi, ofenzivni bekovi.
  • emilperska
    3k

    Trebaju nam rakete za ovaj Yakirov turbofolk nogomet!! :lol:
  • rioda
    2.1k
    Mojoj je toliko dosadilo moje čitanje Zone da se i ona registrirala i povremeno piše :grin:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Pa crni je brz. Samo je problem kaj mi moramo birat izmedu brzine i tehnikalija jer igrace koji imaju oboje nemremo priustit.
  • Neki tip
    19k


    :lol: top!

    Jedino kaj ste sad oboje nadrljali od pokušaja detekcije tko je u pitanju.. nije da ih ima puno. :grin:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Napisi koji nick je u pitanju jer Majki inace ne bira :lol:
  • Rakovica1986
    536
    kažem nisam ga pratio, eto jedino što je mlad pa bi se mogao unovčit. Ali ako je teretan ko Rile kojeg godine lagano love onda ne znam je li to mudar potez.
  • Kujtim Shalla
    2k
    moj Emile, je bi onda uvijek prije Bartoleca za te pare da se može. Znaš šta imaš, šta dobiješ. Iskusnog do bola igrača koji kad sam ga gledao i došao sa sinom da ga podrzimo u Danskoj jednostavno je briljirao u pravoj momčadi. Najbolji bek ubjedljivo bio lige koja po meni je jača od naše. I iskreno vjerujem da bi pokazao šta zna kod nas.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Dinamo nije odustao od Koffija! Još traju pregovori s Metzom, a desni bek i dalje čeka u Zagrebu

    https://www.24sata.hr/sport/dinamo-nije-odustao-od-koffija-jos-traju-pregovori-s-metzom-a-desni-bek-i-dalje-ceka-u-zagrebu-962578
  • Peškaman
    2.4k

    Kako joj objasniti da je ova tema na forumu najbliže njezinoj najdražoj turskoj/spanjolskoj sapunici :D
  • Orc123
    5k
    Vjerojatno bi Metz mogao prihvatiti takav dogovor. Samo mene zanima kako je Drma dobio zeleno svjetlo i to za ugovor od 1,2mil eura? Pa Sutalo ili kasnije Kacavenda? I nije Koffi pao lijecnicki samo nasi nisu bili spremni preuzeti taj rizik i platiti toliku odstetu. Neki klubovi bi najnormalnije potpisali takvog igraca jer njemu to trenurno ne predstavlja problem ali je potencijalni rizik ozljede puno veci...mozda bi nilo najbolje da se fakat to nekak kroz bonuse odradi i da se mozda posudi do ljeta uz neki dodatak po osvojenom naslovu i nastupima a onda na ljeto da imamo mogucnost otkupa kroz neke bonuse od nastupa i uspjehu momcadi...taman da ga imamo jedno 2 godine dok ne stasa mali Mikic...
  • emilperska
    3k

    Pa deal kao za Ukrajinca. To je bio za nas jako povoljan deal. Na stranu sto je S.J. na kraju svoj bezmudi bijes iskalio samo na njemu jer nema hrabrosti Ademija krivo pogledat, a kamoli ga na klupu stavit. Ali to je u sustini bio jako dobar deal. 400k fiksno + bonusi koji se na kraju nisu aktivirali manje vise.
    Ako bi takav deal imali za Kavu, ja bi bio zadovoljan..
  • Olmic
    2.7k
    Teorije nema da ce sturm pustit jusufa, pisi kuci propalo
  • Orc123
    5k

    Inace samo jedan fun fact Mika normalno potpisao za ove Ukrajince i nikakvog problema na lijecnickom...jos su i oni nama platili neku siću....kao sto sam rekao u mnogim klubovima se sa takvim dijagnozama normalno prolaze lijecnicki pregledi. Nasi izmisljaju toplu vodu a s druge strane potpisuju Kacavendu, Drmica i Sutala....i ja nisam da se takav igrac preplati ali mogu se bolji uvjeti isposlovati. Ja ne mogu shvatiti da smo mi Drmi dali preko milijun eura po godini s takvim koljenima, i to ti isti lijecnici i Uprava na celu sa Peras!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.