• Mali Zeus
    13.2k
    Ja bi razmislio i o Rebicu bar do kraja sezone.Sbkbbb

    Evo ja razmislio.

    Kojeg vraga bi nam on.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Zbog toga da odigra polusezonu tamo i da ga možda na ljeto uzme netko iz Arabije za još višu plaću.
  • Sbkbbb
    203
    Nista, onda krenut u pregovore za Messia ili i on ima neke mane?
  • sanjinlego
    3k
    Ne dolazi Mierez!

    EDIT: Za Europu će biti prijavljeni Ogiwara, Hoxha i KTC. Ademi otpao u dogovoru, i zbog bonusa koje Dinamo mora isplatiti.
  • Nino Bule
    13.8k

    Potpuno nezainteresiran za takvo sto, morao bi se odreci vjerovatn 400tinjak tisuca eura sto bi rijetko tko napravio.
  • sport
    3.3k
    A jesam brate,ali toliko razglabati o ki bi da bi je čisto gubljenje vremena,kumice na placu su amaterke za ovo.A što se tiće Miereza to izgleda kao novinska patka koju je netko naručio pa se vi navijači zabavljajte s time a nas (Upravu) malo zaboravite.
  • Nogo
    3.7k
    Miereza treba dogovoriti za ljeto jer nam sada od toliko silnih napadača ne treba.
    Najgore kada imaš 5 napadača, a nisu 2 krštena i normalna.

    Moguće je da će nam Rista i Theo biti zadnja 2 (Živković i Perić zamjene).
  • BBB Sibenik
    4.3k
    A zašto ne kad Ogiwara krene igrat tog beka i bude zdrav, forsirat Perkovica na stoperu. A sve govori da bi na toj poziciji triba bit odličan. Ako može Zivkovic koji nema staza u HNL-u koliko Perkovic, igrat stopera..zašto njega ne počnemo stavljat. Šta triba uvik nekog degradirat nepotrebno. Naravno kad Ogi ne može igrat onda Perkovic zakrpa beka, ka dosad šta to radi. Nema potrebe uvik gurat igrače na pozicije koje nisu im prirodne, ako već imamo igrače koji to tribaju igrat a pritom su mlađe nade nekakve.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    pep Biel je vezni igrač, šta god da piše. Igrao je kod nas u kopenhagenu. Može igrati i desno krilo
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    to je tovarsko maslo, sad će ih Osijek poderati nadam se
  • Ivdzo11
    4.2k
    Tironi-Kouao

    Koffi Kouao (25) sutra bi i službeno trebao postati novi igrač Dinama. Sergej Jakirović je poslije ozljede Sadegha Moharramija odmah krenuo u akciju dovođenja novog desnog beka, Stefan Ristovski tako će konkurenciju dobiti u bivšem igraču Vizele, Moreirensea, Famalicaa i Metza. Zagrepčani će za njega izdvojiti nešto manje od dva milijuna eura. Kouao tijekom današnjeg dana odrađuje liječničke preglede u Zagrebu.
  • Jaro
    7.4k
    Ja bi razmislio i o Rebicu bar do kraja sezone.Sbkbbb

    ja se nadam da ce ga tovari nekako uzet za potpun cirkus
  • jp23
    2.6k
    sa Giroudom dobiješ veću posjećenost od strane pripadnica nježnijeg spola :grimace:
  • SjevernaStrana
    1.8k
    negdje je izasla info da ih je odbio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions