• Bruh
    956
    Ma te priče o mierezu su vjerovatno samo da probaju unesti nemir u svlačionicu Osijeka... nekak sumnjam da će ga dovest ako ga nisu do sad.
  • rioda
    4.8k
    Ne mogu ni Brodić ni Kulenović otići, upisali su već nastupe za dva kluba u ovoj sezoni.

    Da Brodić npr nije ulazio protiv Lokomotive, on bi još i mogao. Pravilo je da u sezoni mogu biti registrirani za tri, a nastupiti za dva kluba
  • Jaro
    7.4k
    Mogu i jedan i drugi - Kulen nazad u Lokomotivu, a Brodic nazad u Varazdin...
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa bas se i ne bih slozio. Mi smo protiv jedne Lokomotive imali 25 udaraca, od toga pola u okvir. Kad smo samo kod promasaja napadaca i krivih poteza izdvojit cu nekoliko. Brodic ne zabija glavom s 2 i pol metra nakon odlicnog centarsuta, Petko direkt u Cavlinu nakon top centarsuta Kaneka sa 8 metara glavom, Petko lose puca unutar sesnaesterca na odlicnu povratnu. Na to dodaj stalna kasnjenja na prolaske Kaneka i Hoxhe kad su ovi morali stajati na loptu jer niti Petko niti Batko nisu zatvarali prvu stativu ili bili spremni za centarsut ili povratnu. A gdje su jos promasaji ostalih u toj utakmici. Ja stvarno ne znam koliko bismo mi trebali protiv jedne Lokomotive imati sansi. Daleko je to bilo od briljantnog, ali jedan Cop je zabio 3 gola iz 4 i pol sanse. Tko nije bio na toj utakmici ili ju gledao ima 12-minutni sazetak pa se moze i sam uvjeriti.
  • rioda
    4.8k
    To da, ja sam ovo nagađanje više shvatio kao da bi netko od njih trebao otići u Osijek.

    Točnije, mogu oni otići i u Osijek, ali će biti bez prava nastupa :grin:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mierez bi svakako bio napast u protivničkom 16-ercu, pogotovo uz Takija koji baš servira dobre lopte, a i Rile zna dosta često podvalit dobro, ali nitko ne isprati. Iako mi je Pierrot koji ima iskustva igranja LP svakako kvalitetniji i puno bolji kao opcija, naša uprava ga očito ne vidi. Tako da, ako se neće ići po Pierrota ili Belju, Mierez je odlična opcija. Vjerujem da svi dobro znamo kakve probleme stvara suparničkim obranama, čak i kada ne zabije.
  • Haza
    4.7k
    Da ne može ni Kulen, igrao za Lokomotivu ove sezone...a ništa onda ćemo im pokloniti Drmića skupa s njegovim psom.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kako za Drmića mislim da je Dinamo jedini klub u kojem on ne može zabijati, tako mislim za Miereza da je Dinamo jedini klub u kojem on može zabijati 15+ svake sezone.
  • sport
    3.3k
    Zašto toliko pisanja o nečemu što se nije dogodilo.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Treba pokušat ponudit Drmića njima i tako smanjit cifru transfera. Na Drmića se ionako ne računa, ima ogromnu plaću, a za njega ne bi ni centa dobili. Ako bi ga ovi htjeli bila bi to win-win situacija.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Očito na lito Petko odlazi, pa mu spremaju zamjenu. Ako ga već žele kupit nek ga ostave na posudbi do lita u Osijeku. Jer Petko nam je uvik prvi napadač pogotovo sad u ovoj situaciji.

    Ovako Mierez nebi sidija na klupi, a imali bi spremnog igrača kasnije da uskoci u prvih 11. E sad dal je dovoljno dobar il nije to je teško procjenit, iskreno moje osobno mišljenje da bi zabija kod nas puno vise nego šta tamo to radi. Također spada u ova zadnja pojacanja, koja su borbena i puno trče. Slažemo ocito neku agresivnu ekipu šta me veseli.
  • Neki tip
    21.3k
    Zašto toliko pisanja o nečemu što se nije dogodilo.sport

    Si ti prisutan na ovoj temi zadnjih dve hiljade stranica? :grin:
  • Nino Bule
    13.8k

    Zasto bi tocno drmic pristao na odricanje od trenutne place ?
  • Sbkbbb
    203
    Ja bi razmislio i o Rebicu bar do kraja sezone.
  • Facke
    3.6k


    On se ostavil ozbiljnoga nogometa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions