• Mr Anderson
    8.2k
    Stvaramo mi dosta potencijalnih situacija za napadače. Problem je što naš prvi napadač najčešće nije u 16, nego se izvlači stalno van.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    pa meni je to isto da imaš ostaneš sa dva golmana od 17 godina i kažeš imamo golmane na plaći, ne trebaju. Pravi sd kojeg na žalost nemamo bi se prvo riješio viška. Kulena, brodica, emrelija, pa tek onda kad vidi sa kojim budgetom raspolaže našao pravog igrača koji je update u odnosu na ostale. I petko je tu sa ogromnom plaćom a čovjek je sa statusom boga. Od produžetka za sezonu koji u biti nije produžetak on nam absolutno ništa nije dao. Zašto je onda drma potpisan? Pa i on ide na ljeto. Kad je već na plaći mogli smo njega držat u rotaciji jer je sigurno bolji od brodica i u štediti brodice u i plaću i 500 tisuća keka. Poanta je dzaba ti 10 napadača kad ni jedan nije onaj pravi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ma I njih dvojicu nogirat lagano, to su igrači osrednji za jedan belupo, loksu, goricu. Ne za dinamo
  • austrijanac
    4.1k
    Augsburg krenuo po još jednog napadača, Pep Biel, španjolski nogometaš koji nastupa za Olympiakos.

    Beljo gdje ćeš ti igrat?
  • Nevo7
    780
    Protiv sam dovođenja Koffija jer je mačak u vreći sa lažiranim godinama. 99% sam siguran u to. Nema igrača iz tog područja koji ne laže za godine. Samo dobijem flashbackove na onog Lee Addyja kojeg je glava doveo iz crvene zvezde.
    Protiv sam dovođenja Miereza jer je ograničen igrač. On je golgeter, špica, ali nije kvaliteta za Dinamo. Ako hoćeš špicu, uzmi Belju.
    A ako već želimo neku egzotiku koja ima potencijal, od koje bi mogli napraviti reklamu, dovedimo Isaaca Aguiara Tomicha, brazilsku špicu iz Atletico Mineira. Oko njega smo nekaj prčkali, ne znam di je zapelo, a ne bi trebao skup biti jer je potencijalan dobitak velik.
  • Laugreano
    2.5k
    Protiv Istre 90 posto slucajeva kad su krila napadala nikog nije bilo u 16ercu. Kaneko pogotovo kad bi dobio loptu nije imao kome centrirat.
  • Jaro
    7.4k
    Protiv Istre 90 posto slucajeva kad su krila napadala nikog nije bilo u 16ercu. Kaneko pogotovo kad bi dobio loptu nije imao kome centrirat.Laugreano

    Pa to samo govori da nema organizirane igre, nego daj Kaneku pa nek nes napravi...
  • PlaviDuh
    41
    a kome će centrirat Petkoviću (koji se šeće van 16m)?
  • dinon7
    870
    Slažem se s mnogim komentarima o Mierezu.
    Ali jedno je sigurno, frajer bi bio gol mašina u Dinamu. Stvaramo mi itekako puno šansi po tekmi no nažalost nikad nikoga u 16 metara tko to može i realizirati
  • Laugreano
    2.5k
    Pa zbog toga govorim da bi bio Mierez korisniji.
  • Olmic
    3.7k
    Apsolutno sam za Miereza, ali onda netko napusta Dinamo u slijedecih 10 dana . Kulen ili Brodic
  • MarK
    648
    Petko nadam se
  • Haza
    4.7k
    Brodić ne može nigdje, jer je ove sezone bio registriran za dva kluba. Može samo Kulen ići...
  • Jaro
    7.4k
    Stvaramo mi itekako puno šansi po tekmi no nažalost nikad nikoga u 16 metaradinon7

    onda ne stvaramo šanse nego bacamo lopte u bunar - ili se krila ne drže plana igre ili se oni koji bi morali docekati centarsuteve ne drze plana igre, ili nema plana igre nego eto - kaj bude, bude...
    Takodjer - da samo Petkovic ulazi u 16 - kaj on moze protiv cijele obrane...
  • Mr Anderson
    8.2k
    Može samo Kulen ići...Haza

    I Kulen je za dva kluba bio registriran.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions