• SAS1987
    14.7k
    Zasto tolika misljenja da je za Koffija milijun previseBornaPŽ1986

    Kupio ga Metz prije pola godine za 600k a sad ga prodaje za milju, dvije. Da im je važan bi ga vjerovatno zadržali barem do kraja sezone... Pogotovo kad se bore za ostanak.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Kupio ga Metz prije pola godine za 600k a sad ga prodaje za milju, dvije. Da im je važan bi ga vjerovatno zadržali barem do kraja sezone... Pogotovo kad se bore za ostanak.SAS1987

    Ok ali dosao je i Perkovic kod nas za 2 milijuna u istom tom ili slicnom razdoblju kao i Koffi njima pa danas vrijedi evo 3,50 po tm
  • Mlađi referent
    12.3k


    Samo da ispravim, godinu i pol je on već tamo, a ne pola godine. Imao je poprilično dobru sezonu iza sebe u L2.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja ga nisam pratio, ako je odigrao dobro vjerojatno mu cijena raste kao sto je i Perkovic sad skuplji za 1,5 milijun. Tako da mi je nejasno zasto toliko cudjenje da je 2 puno. Bek iz francuske prve lige, da je kostao 500k sad bi se rugali. Ali bolje sacekat sluzbeno pa da vidimo koliko su dali.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    valja nadodati da je htio otić od tamo
  • Jurki
    11.7k
    vidli bumo kaj je to za igraca. Moguce je da vidi da bu Metz ispal iz lige a njemu se ne igra druga liga pa bjezi cim prije.
    A trenutno nije standardan.
    Nadam se da je to Dabac dobro spreštundiral.
  • Keyser Soze
    10k
    Očekujem da više nikog ne dovodimo, tako da neka moja ocjena ovog roka je 6/10.
    Nismo nešto pretjerano jači nego na jesen, doveli smo lijevog beka koji je valjda bolji od Maura na toj poziciji, doveli smo krilo Belupa koje nam ne garantira golove i asistencije, dolazi taj desni bek koji će bit zamjena Ristovskom i vratili smo Brodića i Živkovića s posudbe. Pritom smo produžili ugovor Bulatu, Rukavinu poslali na posudbu i prodali Ljubičića za dobru cifru. Razočaran sam iskreno, očekivao sam nekog kapitalca, ništa nažalost.
  • SAS1987
    14.7k
    Iz foruma Metza.

    https://www.forum-fcmetz.com/viewtopic.php?f=29&t=31110

    He brings more offensively than Colin, but defensively, he's a disaster.

    Not a fan of the player, limited defensively and offensively it's not great especially when you had Centonze / Delaine before!!!

    While Koffi is punchy and makes good crosses. He would have brought us a lot in matches like Toulouse and Montpellier. And defensively he has absences but he holds up

    That would be a big mistake in my eyes.

    If he is not all-risk insurance defensively, I like his fiery side, his tough side, his soldier side who is never stingy with his efforts.
    The type to line up the kilometers on his side, drooling at the mouth.

    I prefer to keep Koffi too. Of course he makes mistakes but so much more offensive

    Stop with Kouao, Colin is still on another level??
    Kouao for L2 it was enough, but not in L1.
  • Orc123
    8.1k
    Mislim da i oni citaju komentare od inst do foruma i da ce definitivno se malo primit posla i da ce probati dovesti jos zvucno ime na krilo....mislim da im ipak doslo iz guzice u glavu a i mislim da su nasi ljudi koji nas predstavljaju i koji su bili protiv prodaje Ljube i rekli su da se Dinamo mora pojacati a ne prodati Ljubu, da su ipak dobili garancije da ce se momcad pojacati.
  • Orc123
    8.1k

    Totalno se bezveze referirati na komentare s foruma jer da citaju ovi iz Aeka nas forum nikad ne bi kupili Ljubu, tj. Ni jedan igrac se ne bi nikad tako prodao. Doslovno za sve nase igrace mozes naci negativne komentare a i pozitivne, ali i za sve igrace opcenito tako da ... Sretno Koffi!
  • Nogo
    3.7k
    Mislim da dolazi i lijevo krilo i vezni još jedan + kava.
    Onda ćemo ocjeniti transferni rok.
  • nemapredaje
    3.3k


    Trebala nam je zamjena za Mohu i dofurali smo doslovno zamjenu za Mohu
  • emilperska
    5.7k
    Defenzivno ce za HNL bit dobar. Tamo je pazio Mbappea, a tu ce Lovrića i Selahija. Ne sumnjam u njega.
    Vise me veseli da je bio uspjesan tamo ofenzivno, nama to i treba jer se Rile usporio podosta..
  • Rex Ramae
    2.8k
    dofurali smo doslovno zamjenu za Mohunemapredaje

    Dofurali smo Kofu kao zamjenu za Mohu
  • Mandelinho
    376
    Puno bolje se snalazio u Ligue 2 nego u prvoj.

    Reveal
    Defanzivno tak tak, vidi se ta neka agresivnost, zna povuci prema naprijed ali nije da bas uposljava sa nekim loptama, ali velim, dosta velika razlika u prvoj i drugoj francuskoj.

    Mozete na klipovima vidjeti i Bernija

    Imate time stampove u opisu i komentaru

    https://youtu.be/LcBejq3EmCo?si=fMdzQkjSGWybeElW
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions