• dumitrumitu
    1.3k
    Željet ozljedu čovjeku koji se žrtvovao i igrao na neprirodnoj poziciji za naš klub. Bolesno.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Robi legendo, sve najbolje u budućoj karijeri i životu. Hvala ti na svemu šta si dao u plavom dresu koji si uvijek pošteno natopio. Zaslužio si puno više:heart:
  • serbus
    4.1k


    Jebiga dinamo nije udruga koja prodaje stolariju nego živo tijelo sa svojim ranama koje malo više peku kad ih soliš. Neki su se malo više žrtvovali za taj klub da bi smeća radila transfere sa njima kao da ništa nije bilo. To im je daleko najgori potez od kad su tamo i da svi zajedno imamo malo više muda ne da nebi prismrdili klubu nego bi se i u gradu okretali tko je iza njih svi koji su amenovali taj sramotan transfer. Ovako imaju sreće da ostane na kojem natpisu na zidu ili upisu na forumu.

    Svakom tko ode tamo sve najgore ...
  • Sljeme
    2.4k
    koji se žrtvovaodumitrumitu

    Žrtva za 500 000 eura godišnje. :lol:
  • Pero Vragec
    99
    Upravo krenuo to pisat... Težak život je imao tu jadan...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    kolege, ljutiti se možete samo na upravu, cigani uletili pred kraj transfer roka sa lovom i uprava pristala, na moral u upravi zaboravite, pa to se odavno već zna da te kurve nemaju obraza i savjesti?

    Što se tiče ljube, pročitajte malo forum, čak je netko tu blizu njegovoj obitelji. Imao je ponudu prije pa je ostao uz obećanje da će igrati u vezi, ostao je, nije dobio priliku. Sad kad je došao Ogiwara, Ljubo bi trebao sjediti na klupi i skupljati mrvice na lijevom beku? Isto tako on nema nikakve veze sa grčkim pravosuđem i time što su naši bili 3 mjeseca u zatvorima, ljubo nije bbb niti navijač, ali je uvijek pošteno odradio svoj posao. Sretno mu u svakom slučaju, a bijes usmjerite prema ovima što nas jebu u zdrav mozak već godinu dana
  • dumitrumitu
    1.3k
    Meni i tebi je 500k eura puno ali profesionalnom nogometašu koji stavi karijeru na čekanje par godina je to žrtva. Ja mu želim da postane najbolji igrač AEK-a i pokaže našim trenerima i upravi da su debili.
  • DrawTube
    4.8k
    Ljubo sretno, nadam se da ćeš što prije iz ciganskog kluba otići u neki bolji klub i nadam se da ti grčki klošari neće isprati mozak
  • i more je plavo
    1k
    E decki moji, kome je mržnja nekaj dobroga donesla ?
    Samo lijesove, bolesti, tugu i jad.
    Pustite mržnju prema igracima i drugim klubovima, volite Dinamo i gledajte kako da nama bude bolje, tuđa nesreća nece umanjiti tvoju bol (ok Zagorci o tome misle malo drugcije :lol: ).

    Nek je Ljubi sretno u karijeri, posteno je nosio Dinamov dres.

    A meni nebu nista lakse ako nebumo prvaci a AEK izbace u 3.ligu, boli me za AEK i Zvezdu i Hajduk
  • NitkoBitan
    17.1k
    Nije Ljubicic iskljucivo zrtva i nije ga igranje lijevog beka samo unazadilo. Poboljsala mu se defanzivna igra kao i duel igra, a to ce mu sigurno koristit ubuduce. Da je izabrao bilo koji drugi klub vjerojatno bih popratio njegov razvoj al ovak me ne zanima. Nemojte objavljivat slike njega u odvratnom dresu.
  • PlaviDuh
    40
    Fala ti mali za sve, nažalost nikad nije dobio kontinuitet i pokazao puni potencijal....
  • cibona
    3k
    Ja sam uvjeren da ce ljubicic s vremenom postati nas novi rrahmani, nakon nekog vremena svi ce biti svjesni da smo ga se olako rijesili...
  • Kermit
    105
    Para buši gdje burgija neće!
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije nama AEK nikakav rival... To je mali klubić miljama iza Panathinaikosa i Olympiakosa, klubić nakon svih tih godina u sjeni, napokon dobio pažnju na desetak dana... Naši rivali su zvezda, partizan i hajduk...A ne nekakav AEK... Samo naprijed Ljubo, nisi lud sebi upropastiti karijeri radi idiota iz uprave koji te žele zacementirati na klupu. Ogromna, ogromna, ogromna greška je prodati Ljubu da ispred njega igraju veterani. Sretno Ljubo.
    k_25127677_640.png
  • Bosskovitz
    11.7k
    Žao mi je kaj nije u kontinuitetu dobio priliku u Dinamu igrati na svojoj poziciji, sjećam ga se da je u Rapidu bio odličan i nije nerealno da bi njegov transfer bio i duplo skuplji da je tu priliku dobio. To je to prokletstvo "polivalentnih" igrača. Ali realno, neću ni primijetiti da ga nema koliko je igrao u zadnje vrijeme.

    Isto tako, šteta kaj je otišao u možda i najodvratniji klub u koji je mogao i, naravno, želim njemu i svima vezanima uz taj klub svu nesreću, ali nek mu je sretno jednom kad ode od tamo; što prije - to bolje. Dobar je dečko, uvijek je davao sve od sebe, nikad nije dramio ili prigovarao nego je radio i trudio se, a takvi igrači će uvijek imati moje poštovanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.