• Paggini
    19.9k
    Sjećam se kako nas je demolirao kad smo igrali protiv Rapida, uvijek će mi ostati žal što ga nisam vidio da takve stvari radi u plavom dresu.

    Bilo kako bilo, hvala mu za Chelsea i što se prema dresu i navijačima uvijek odnosio s poštovanjem i maksimalnim trudom, želim mu sve dobro u karijeri, a AEKu naravno da nestane s lica zemlje.
  • Keyser Soze
    10k
    Jedan moj prijatelj ga smatra najboljim hrvatskim lijevim bekom, reprezentativnim. Čačke mu je najbolji trener u zadnjih 20 godina i on je zaslužan za ovo otkriće, a Jakir ga po njemu ne zna koristiti na beku :sweat:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Toliko upisa da Ljubo nije pokazao svoj maximum u Dinamu, da nije dobio pravu priliku, ITD.. (slažem se sa svime), a onda sa druge strane za takvog igrača dobijemo navodno 3,5 do 4m eura a možda i više. Pa onda je to dobar posao
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ako zbrojiš koliko smo ga platili plus njegova plaća mi smo praktički što se tiče financijskog dijela s njim na nuli.
    ako ćemo gledati čisto financijski, s obzirom na njegov potencijal i pravo korištenje kod trenera, mogli smo easy dobiti 6-8m
  • Doktor Kunić
    3.4k
    šta bi bilo kad bi bilo, tako je kako je sad, a s obzirom na sve mislim da možemo bit zadovoljni. Mogo je otić za 0. Nadam se da će uspijet oživit karijeru i zaigrati za repku
  • bluepower86
    938
    Odlican posao od strane kluba za igraca koji nam trenutno nije ni u rotaciji.3.5-4mil sjajan posao.
  • Sajla
    5.1k
    tuđa nesreća nece umanjiti tvoju bol (ok Zagorci o tome misle malo drugcije :lol: ).i more je plavo

    moram reagirati na ovo! riječ Schadenfreude nije ušla čak i u engleski vokabular iz Zagorja, tak da nismo mi specifični po tome ;)

    a što se Ljube tiče... Ademi 32, Mišić 29, Halilović 28 - Bulat 22, Baturina 20, Sučić 20, Vidović 20, Stojković 20, Kačavenda 20 - ostajemo bez Ljube koji ima 24 godine. Tiboru ističe ugovor na kraju sezone, ostajemo na Ademiju i Mišiću od iskusnih igrača, a vidimo u kakvom su stanju i kakav je trend njihove forme i doprinos na terenu. od mladih je pitanje tko će ostati (otkup Vidovića i Kače? prodaja Baturine?), a i veliki je upitnik nad povratnicima nakon ozljeda (Stojković+Kača). tko će igrati u vezi za pola godine, vratit ćemo Soldu s posudbe, još jednog 20-godišnjaka? gledat ćemo Dinamo U21 + Mišić? npr. protiv Tottenhama su počeli Jakić (24), Majer (23), Ademi (29) u vezi, fali nam igrača koji su mladi, ali imaju iza sebe par sezona seniorskog iskustva, baš poput Ljube. ima talenta, ali bojim se da to nije dovoljno. Ljubo nije igrač po mom guštu, ima očite mane ali ima i neke kvalitete koje nema tko nadomjestiti. ne mislim da je ovo bio dobar potez.
  • Kepec
    5.5k
    "Ovo je kap koja bi mogla preliti čašu u suradnji s navijačima, a odlazak Ljubičića osjetit će se i u momčadi"
    Možda ste vi neki ljuti na Ljubičića neki mu želite sreću, zato su novinari jako sretni jer imaju materijala za pisati o ponovnim lošim odnosima između kluba i navijača. Jedva su dočekali.
  • i more je plavo
    1k

    I onda cemo reci da izmišljaju, pa evo, tu na zoni smo im dali povoda da unose nemir u klub.
    Jedino aku su oštre postove o transferu, ovdje na zoni pisali infiltrirani tovari kojima je cilj da se dize hajka i unosi nemir medju igrace.
  • austrijanac
    4k
    između kluba i navijačaKepec

    Pa nije bio dobar odnos već jako dugo.
    Navijači žele jedno, stoka želi nerad i milju godišnje u svojim dzepovima

    Drago mi je da se navijači bore.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ošišali te Grci na ćelavo ! Zbogom
  • bbbruxelles
    83
    Analfabeti i ulica pljuju po igraču koji je davao srce za ovaj klub, a kojeg potonji prodaje onima koji su nas htjeli utopiti u lokvi vode.

    Tko s vragom tikve sadi, o glavu mu se obijaju.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Ljubicic je sve dogovorio sa AEKom jos i prije nego kaj su se oni javili Dinamu sa prvom ponudom. U medijima pise da se vise puta ovih dana cuo s Vidom. AEK je poslao prvu ponudu jucer?

    Mislim ti pises kao da Dinamo silom prodaje igraca ne da ovaj zeli pod svaku cijenu otic tamo.
  • bbbruxelles
    83

    Moze igrac htjeti otici i to je legitimno.
    Klub ima pravo stopirati transfer AEK-u i prodati ga u drugi klub.

    Seru ljudi o Ljubi (ciji nisam najveci fan), a sute kao zaliveni o onima s kojima su tikve sadili. Gadljivo.
  • Ali
    2.1k

    Ma iskreno, ove retorike mogao je otic za 0, mi je puna kapa...
    Tak smo i za Orsu, Ivanuseca, Livija... uvijek je neki narativ, dobro da smo ikaj dobili moglo je biti nula...

    Ispada da pet ljudi u upravi sjedi i ceka mail sa upitom za igrace i odmah cim stigne ide festa i daj brzo salji da prihvacamo dok se nisu predomislil.
    A na ulaznim transferima je stav, daj pitaj jel moze jos neki ustupak... i tak dok ne odustanu prodavatelji...

    A 70mil € je po svim izracunima ulatilo u blagajnu u 2023! Pa tko je jebeno lud.
    Da imamo 40 igraca na ugovoru i da svakom damo najvise u RH npr. 700.000 svakom jednako i stefulju i juricu to je 28milj € da smo tri trebera platili po 5mil € , da u radnoj zajednici ima 200 zaposlenih i svi rade za 5.000€ to je 12 milj € godisnje, jos uvijek bi moralo ostati 15 mil € ??? A mi prihvacamo tko god nazove i zatrazi naseg igraca!
    Ej pazi ponavljam 40 igraca po 700t€, 3 trenera po 5 mil €, i 200 zaposlenih po 5.000€ ...ne da realno nije ni pola...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.