• Jurki
    11.7k
    nisi mi i dalje odgovoril zakaj je onda taj ajax dal 20 milja za sutala? A ne puknul u prvu ekipu nekog juniora?
    Po treci puta ti postavljam to pitanje i jos nisam odgovor dobil.
    Ili si trol ili si nedokazan (nebum upotrijebil neku drugu rijec). Treceg nema.
  • Petko4455
    26
    zato jer su prodali stopera za 40-50 milja kolko već
    Stavili malog od 17 i uzeli šutala koji broji za top 5 stoperskih potencijala,a realno je top igrač
    I htjeli su očito da mladi uz šutala skuplja minute i iskustvo,a mali je očito bolji od šutala da igra konstantno cijelu sezonu
  • Mali Zeus
    13.1k
    Dakle kaj je ovo, kaj je ova tema mjesto di netko ima terapiju.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nije ti cudno da su iz te price izasli kao donedavni davljenici koji su se uspjeli vratit na 5 mjesto s 21 bodom zaostatka?
  • Haza
    4.4k
    Jel ovo tema Mikić i juniori ili? Dal' se neke osobe mogu psihički stabilizirati? Konstantno dva tri padobranca rade probleme, jel ima netko da ih banira. Ne možeš više pratiti normalno forum. Hebo vas junior od 16 godina, o kojem se razglaba mjesec dana zbog solidne partije protiv Rogaške.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Decki napucat ce te 5,6 stranica gluposti. Orc kad se probudi mislit ce da smo potpisali i Kenta i Brekala i Ojedu.
  • Neki tip
    21.3k
    Decki napucat ce te 5,6 stranica gluposti.Str1nger Bell

    Pa od ljeta se napucalo oko 1700 (tisuću i sedam stotina) stranica, đavlu malo, kaj je ovih 5, 6. :smile:
  • i more je plavo
    1k

    Ti si tata ili agent od malog Mikića, kaj nam ga bas hoces ogadit, i da ga cijela tribina isfucka nakon drugog kiksa ???

    Ne kuzim da ne shvacas da pretjeruješ. ?
  • Orc123
    8k

    Odavno ja na nogama ali ne isplati se vise objasnjavati nekome po 100. Put....nema potrebe.
  • Petko4455
    26
    Hahaha ja pričam općenito o mladima,Mikic je tu jedini iskočio pa je on tema..bio rasprava,kose se mišljenja i sve ok
    Al jbg,začas su izbori pa se kandidiraj
  • YasutoWakizaka
    132
    U zadnje vrijeme na laptopu čitam tako da stisnem Ctrl + F i upišem Brekalo, kada mi je taj komentar označen samo preskočim taj komentar. Brzina čitanja ovoga threada mi se multiplicirala nekoliko puta.
    Neka se rađe ljudi svađaju oko Mikića djeteta Dinama nego o našem Voldemortu aka.
    "He-Who-Must-Not-Be-Named".

    Rađe da se fokusiramo na Kenta i onog Koffi Kouao jer oni su usko povezani s Dinamom a rok se bliži kraju.
    Vjerujem da bi oba bila pojačanje.
  • Nolifer
    8.1k


    Jesi razmišljao da napraviš neku dobru knjigu o ovome? Ima materijala za neki krimić ili horor ovisi o drami koja bude...
  • Petko4455
    26
    S obzirom na pojačanja,od prije sezonu dvije,ova pojačanja zimska a i ljetna su kolko tolko dobra. Jedino sto je dobro,da imamo još uvijek tu “moc” ispred svih i da najkvalitetniji igrači dolaze z Dinamo,a ne hajduk rijeku i sl.
    Rijeka je samo iskoristila kiks kad Dinamo nije htio pjacu i pasalica.
    Nije da ih nismo mogli imat
    Tak da hvala Bogu nema straha
  • Bruh
    956
    bilo je i vrijeme da se probude... idemo po tu titulu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions