• Jurki
    11.7k
    i sta ak pogresi? Svi ce reci mlad je naučit će?Petko4455

    A mi spusimo titulu zbog toga. Kaj onda?
    Jucer ti je bilo objasnjeno ZAKAJ i ZBOG CEGA postoji juniorski pogon, feeder clubovi itd.
    Stvari koje su izmisljene prije 300 godina.
    Zelim i ja malom da bude nas najbolji desni bek u 112 godina povijesti kluba i nitko sretniji od mene. Ali to je DIJETE od 17 godina. Mora proci proces sazrijevanja kroz juniore, pa i posudbe u slabijem rangu takmicenja.
    Evo ti Barcinih klinaca pozobali prije par dana 5 komada od Villarrala.
    Isto tak nisi mi odgovoril zakaj je onda Ajax dal 20 milja eura a nisu nekog talenta stavili u roster.
    Nisu ga stavili jer se tak posao ne radi.
    Klince guras kad imas komotnu situaciju na tablici, a mi je NEMAMO. Isto tak zakaj da mali sjedi na klupi i ceka 80tu minutu da uđe kad mi osiguramo pobjedu. Bolje da igra za juniore cijelu utakmicu nego garbage time u prvoj ekipi.
    Tu na Zoni je lijepo i na vise navrata objasnjeno zasto nam je nuzan feeder club koji ce trpjeti mlade igrace.
    Ispisano je tisuce i tisuce recenica o razvoju mladih igraca. Uostalom imas internet i guglaj kak i kaj rade drugi klubovi na zapadu. Ocito u svim klubovima Europe rade debili i nemaju pojma.
    Ako hoces shvatiti, shvati. A ako ne zelis ne trebas.
  • Yovitssa
    625
    ↪Mr Anderson 1/1 je ban. Molim provjerit od strane moderature kada je kreiran novi korisnik i usporedit s banovimOlmic

    Ma niiiije... :lol:
  • Mali Zeus
    13.1k
    ↪Mali Zeus da Hrvatska 2028. Će sigurno bit jebena,krila će nam bit na japanski pogon..špicu nemamo već 6 godina,a bekovi klasika,Francuzi.Petko4455

    Kakvo je tvoje mišljenje o malom Mikiću?
  • Jurki
    11.7k
    da Hrvatska 2028. Će sigurno bit jebena,krila će nam bit na japanski pogonPetko4455

    Pogledaj si razvojni put reprezentativaca Hrvatske koji su osvojili srebro i broncu pa ti bu mozda malo jasnije.
    Znaci po tebi mi bi trebali gurati Marina i Rukavinu kojima se neda zivjeti a kamoli igrati nogomet. Pa koga jebe kaj ce se klub spustiti na razinu Lokomotive. Bravo majstore.
  • Petko4455
    26
    prekjučer si skoro spusio kad ti ristovski glavom vraća loptu u 93. Minuti..
    Razapeli bi ga,svi griješe pa će i svaki klinac
    Zašto? Zato jer imaju drugog stopera od 17-18 g HATO.
    Zadnja linija Ajaxa u zadnjoj tekmi 20,17,21,19 godina a liga jača 10 puta.
    Može se,samo treba vjerovat u školovat djecu,a ne odradit trening i ic doma…
    Slažem se za te klubove…Al govorim o sadašnjosti ne budućnosti i prošlosti
    Takav klub nemas da ti ga razvija..bolje da je s tobom da trenira tu i da radis s njim svaki dan nego da ga makneš..jeftiniji je,budućnost ti je i kasnije ćeš zaradit,opet Ako nije dovoljno dobar. Daš ga negdje pa ga vratiš,kao sto se gro puta radilo
    Mi pričamo o igraču trenutno koji je produkt hrvatske,koji je strašan desni bek
    I Dat ćeš ga na njivu negdje sa 17 godina?
    To je bilo nekad,vise ne prolazi
    Dođe ti Ajax Salzburg ili bilo ko i uzme ti ga
    Sjeti se brodica murica nekad i sličnih..ali to je nevažno
    Važno je da NEMAMO mladića za slj sezonu
    Ak ode baturina a izvjesno je na ljeto da oce
    Koga imaš? Zivkovic? Pa i on vam je premlad
  • Petko4455
    26
    ti još živiš u bivšoj jugi..to vise niko ne radi..drugo je to sinko kad ideš iz Chelsea na posudbu u vitesse to je neusporedivo
    Ti bi ga dao u Zrinjski i kasnije da ti bude prvi bek
    Pa si ti lud
  • Olmic
    3.7k
    daj se sam zblokiraj
  • Jaro
    7.3k
    otisao u Zrinski, pa cak i nakon toga u Inker i postao najigrac svijeta... svaka slicnost sa stvarnim osobama je namjerna. No,kako tupis jedno te isto, smatram obocnim trolanjrm pa je ovo zadnjjh par sekundi potrosenih na pokusaj rasprave...
  • Jurki
    11.7k
    I Dat ćeš ga na njivu negdje sa 17 godina?
    To je bilo nekad,vise ne prolazi
    Dođe ti Ajax Salzburg ili bilo ko i uzme ti ga
    Sjeti se brodica murica nekad i sličnih..ali to je nevažno
    Petko4455

    Modric je s te "njive" dosel do Real Madrida i dvije medalje na SP.
    Brodic je isto ko i Muric otisel van jos nisu ni punoljetni bili.
    Bili lakomi za parama.
    Kak sam ti jucer napisal uvijek sam za to da se klincima da sansa. Ali ne sad kad smo u zaostatku.
    Svaka cast na talentu, ali nije isto imati talent i participirati u prvoj ekipi.
    Bolje da igra 90 minuta protiv 2 godine starijih igraca u juniorima nego 10 minuta ako i tolko u prvoj ekipi.
    To sam ti u proslom postu napisal. Ali ti ga pilis i pilis.
  • Jurki
    11.7k
    ti još živiš u bivšoj jugiPetko4455

    Luka Modric koji je najstariji igrac u repki je za vrijeme bivse drzave srao u pelene. Tak da ti je upis bezveze. Inace ako nisi znal u Sloveniji nema njiva. Imaju jebene terene. Isto tak u Bosni vise nisu tak losi tereni.
  • sport
    3.3k
    Čitam Modrić nezadovoljan u Realu,pitam se mogu li nas iznenaditi ?
  • Praskaton
    2.3k
    iznenađuju nas svaki dan :lol:
  • austrijanac
    4.1k
    iznenaditisport

    Poznavajući njihova iznenađenja, bolje da me ne iznenađuju.
  • Petko4455
    26
    uspoređuješ modrica,a znaš da se takav neće rodit sljedećih 100
    Godina? Malo ti je bezveze usporedba.
    Nerealna,daj mi onda objasni,Kak je coric mogo PARTICIPIRATI s toliko godina?
    Ili Vrsaljka
    Daj si pogledaj podcast sa krunom Jurčićem,kakav god da je
    Slušaj i upijaj
    Fkt nam je nogomet i repka u dreku,a tek nakon eura kad se ukenjamo budemo udarili u realnost
  • Petko4455
    26
    brzo si se maknuo od Ajaxa vidim..strašan si
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions