• deda
    32.8k
    I još jedna stvar. S novcima od Olma se možemo pozdravit. 1/1 će odigrat njegov transfer kroz neku trampu.
  • Nogo
    3.8k
    Joj, svašta bi napisao. Jadan li je i on i Bara. Ako je istina da mu je tata slavio dan prije da ide kod nas i cijelu noć feštao pa onda dan iza bum i ode kod njih onda su stvarno luđaci. Glavno da u video kaže da su svi bili za ovu odluku hahaha.

    Ispada da je tražio najveću plaću i onda ode dole za upola manje.
    I jedan i drugi što dalje od svetinje. Marš!
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Bara je ponovo pokazao svoje pravo lice. On igra za Mamića i cilj mu je razjebat klub. Zabrana prilaska stadionu i basta.deda

    Tako je!
  • Izet Hajrović
    2.1k
    i još izabere broj koji je godina rođenja njegova oca ako sam dobro shvatio, tata sigurno puca od veselja i ponosa kao zagriženi Dinamovac.
  • Markelo
    2.6k
    Šta ćemo ako ga uzmu roditelji nekog talentiranog klinca iz naše škole za menadžera?. Morat ćeš opet s njim sjest za stol
  • Droljo
    8.2k
    Veli bara na kraju da zna šta će biti na ljeto bio bi david copperfield. Ahaha koji debil
  • Jurki
    11.8k
    objasnit starcima da Dinamo ne posluje s tim govnetom. I da imaju dvije opcije. Ili promjena managera ili moze klinac traziti novi klub.
    Pa taman da je Maradona, Pele i Ronaldo u jednom.
  • deda
    32.8k
    Mora se sjest s njim odmah za stol i vidjet da li postoji mogućnost za suradnju. Ovo sve zadnjih mjesec dana nije suradnja nego najava rata. To će morati biti svjesni i roditelji kod izbora managera.
  • Miro Vugrinec
    5.1k
    Kolege nažalost mislim da si je Dinamo dal autogol ovim očitovanjem u medije jer sam imal uvid u službene mailove fiorentine i Dinama gdje je sve bilo dogovoreno. Transfer nije propal zbog brekalovih potraživanja, nego su jednostavno naši odustali u zadnji tren. Nadam se da Bara neće reagirat u medijima i pokopat ove naše smjesne iz uprave, al poznavajući njegov osvetnički i bahati gard on će službeno pustit sve dokumente i mailove između Dinama i fiorentine, a ovi naši će ispast cirkus, a bara svetac, a to on sigurno nije
  • Jurki
    11.8k
    ako svi ovi događaji (odvođenje klinaca, pljuvanje po Dinamu) nisu objava rata Dinamu? Onda smo stvarno u zescoj banani.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Uz dužno poštovanje Miro, i ništa protiv tebe, vjerujem da si sjajan kao osoba i super si forumaš. Ali tko god tebi da da čitaš službene mailove između dva kluba o transferu je opasan idiot, rak ovog kluba i mora pod hitno biti maknut.
  • Juznjak
    3.8k
    Transfer nije propal zbog brekalovih potraživanjaMiro Vugrinec

    Pa nije direktno zbog toga. Ali da su mu potraživanja bila manja onda ne bi specijalci u upravi mogli prodat priču da nemaju para i za njega i za otkaz Jakiroviću.
  • Facke
    3.6k
    I kaj ako bude lose odigral u Hajduku? A oni pristali na to da mora igrati svaku?! Eto ti probleme. Na to nemres pristati. Znaci on bi stel kod nas da i da mu mi jamcime da on mora igrati. E prijatelj moj , bori se za svoje meste u ekipe.
  • i more je plavo
    1.1k


    Pa on to nikada nije skrivao.

    Nama samo preostaje biti oprezni kad se radi sa njim, jer je nazalost nezaobilazan u nasim okvirima.

    Odjebati sve koje je Mamic zaduzio je nemoguce, previse ih je, diplomatski izvuci najvise sto se moze, jer alternativa je totalno urušavanje kluba.
    A po Hajduku se vidi kako je tesko pokrpati ruševine.
  • Miro Vugrinec
    5.1k
    Uz dužno poštovanje Miro, i ništa protiv tebe, vjerujem da si sjajan kao osoba i super si forumaš. Ali tko god tebi da da čitaš službene mailove između dva kluba o transferu je opasan idiot, rak ovog kluba i mora pod hitno biti maknut.Mlađi referent

    Slažem se prijatelju s tobom, ali mi nitko iz kluba nije dal to, u ovom slučaju imao sam jednog prijatelja koji je jako blizak s Brekalom i njegovom obitelji i slal mi je na wapp odgovor Fiorentine i Josipa gdje pristajaju na Dinamove uvjete, a Dinamo treba rješiti ljecnicki pregled i potpis, do toga na kraju nikad nije došlo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions