• Slush
    622
    Koliko je tuzno da mi moramo gledati kako da se pojacamo i spasimo sezonu, a ja stavljam svog zmaja na panj i da ga se prereze ako sam u krivu, da bi mi sa Jakirom da su zdravi Kacavenda i Stojkovic osvojili ligu sa 10 bodova prednosti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Arver zeneli je odličan igrač. Ja barem šta sam ga gledao
  • wolfgang14
    1.4k
    Evo i Lorenzo se uključio u priču oko Koffija

  • CastAway1986
    1.4k
    inače se slažem s tobom u većini stvari pa da se nadovežem.. Zeneli je u Heerenveenu bio toliko dobar da se povezivao sa sa Sevillom i Totenhamom jedno vrijeme, odlaskom u Reims bio je jako dobar u Francuskoj naročito 2021 i 2022 jedan od najboljih igrača kluba.. Imao je i nekih ozlijeda koliko se sjecam a jedno vrijeme je bio najbolji igrac reprezentacije..Što mu se dogodilo u Turskoj gdje mu je Adana raskinula ugovor nakon 6mj.to stvarno neznam..Isto tako ne vjerujem da je fizički pao toliko da je igrač za Goricu i sl..Kent npr. je dominirao samo u Škotskoj koja ruku na srce nije posebno jaka liga osim Rangersa i Celtica i nigdje drugo se nije iskazao dok ga je Liverpool posuđivao ali naravno za HNL bi bio klasa..Možda je Kent malo jače ime od ovog a koliko je to u stvarnosti nemam ti pojma ali za razliku od Kenta ovaj je ipak nešto pokazao u jačim ligama.
  • Nogo
    3.6k

    Odkad se uključio ovaj Talijan propao transfer s Brekalom. Da nebi i s ovom kavom isto tako :sweat:
  • CastAway1986
    1.4k
    bravo majstore..Tko zna , zna..Meni osobno dok je igrao u Heerenveenu bio tiha patnja i baš sam ga želio vidjeti u Dinamu ali je 4,5M tada bilo teško dati..Ako si pratio Ligue1 onda znaš da je i tamo imao vrlo dobrih partija, mada se meni čini da od ovog nema nista i da je netko ovdje provalio jer je vidio da je bez kluba ..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ja sam ga pratio i u francuskoj, uvijek zapadne za oko. Daj bože da dodje. Iskusan igrač. Još slobodni papiri
  • Nogo
    3.6k
    Izgleda mi da je Peras išla slati nekome klipove od Hoxhe pa zabunom poslala od Zanelija. Kasnije skužila pa rekla da nije ni ovaj loš.
    Jakire, nakon kave ujutro, evo još jednog Arbera.
  • Dinamouberalles
    218
    05.08 2020
    PRIJATELJSKA UTAKMICA

    Maribor -Reims 0:2
    Zeneli 2 gola

    Trener Maribora Sergej Jakirovic
  • Orc123
    7.8k

    Frende nezz, nisam ga pratio....iskreno ne cini mi se u formi a nama treba igrac koji donosi razliku i mora biti bolji od hoxhe....mozda bi bio pogodak, nezz...mozda si ti u pravu.
  • Jaro
    7.3k
    ne mora biti odmah bolji od Hoxhe (ugodno me iznenadio zasad), dok dodje u formu da bude upgrade za kraj sezone OK. Jedino ak dodju svi sa liste zelja i navodnih pregovora na ljeto ce trebat velka cistka viskova...
  • Georg Koch
    4.5k
    Kako je Zeneli bio u Fra., jel se sjeca netko i gdje je, ljetos je po medijima bilo da smo dogovorili igraca iz Francuske lige, neki je Marikanac po nacionalnosti, Alzira ili slicno.
    Igra desno krilo cini mi se/10ku.
    Ime ne znam, al bas me zanima jer po CV-u bio bi brutalno pojacanje za HNL.
    Hvala ;)
  • Orc123
    7.8k
    Evo Bara ce biti na dnevniku nove ima intervju...bit ce opet orgija je po Dinamu.

    Ima logike, ja ono samo bacio oko na brojke koje me nisu odusevile koje ima u zadnje vrijeme ali ako ga je netko fakat pratio toliko i vidi u njemu nadogradnju u odnosu na nasa krila uredu.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions