• PlaviDuh
    40
    Navodno se pregovara sa Arberom Zenelijem koji je trenutno bez kluba...
  • Georg Koch
    4.5k
    nadam se da je samo navodno.
    Nikad cuo za njega, ali TM kaze da za Adana Demirspor ove sezone ima 12 utakmica, 1 asist, prosjecnu ocjenu 6.4.
    Sigurno karakteristike koje ne ukazuju na instant pojacanje.
  • wolfgang14
    1.4k
    Navodno se pregovara sa Arberom Zenelijem koji je trenutno bez kluba...PlaviDuh

    Moguće.. Ako je transfer Kenta propao
  • OsamŠest
    3.3k
    Mislim da je jedan Arber i više nego dovoljan.
  • Izet Hajrović
    2k
    doslovno sam ga jučer proučavao kad sam išao na famozni FC Without club.
  • laznjakAndrejaKramarica
    190
    tu tekmu ih je sam Bog i kalinic spasio od 5 komada
  • wolfgang14
    1.4k
    "Posudba Koffija Kouaoa iz Metza (FRA) u Schalke nije uspjela.

    Već je bio u Gelsenkirchenu na liječničkim pregledima, ali je prihvatio ponudu zagrebačkog Dinama (CRO) jer mu je draže igrati u europskim natjecanjima."


    Koffiju koliko sam uspio ulovit su dosta bitna europska natjecanja, znači li to da su mu obećali da će igrat KL?

    Onda prijavljujemo Hoxhu, Koffija i KTC-a, kaj ćemo sa lijevim bekom? Ili će umjesto nekog od ovih bit Ogiwara (i Živkovića naravno koji je automatski prijavljen)
  • Orc123
    7.8k
    to nije nikakva nadogradnja na Hoxhu i bolje da ga se ne dovodi....to nije kapitalac ala Kent, ni blizu....bez obzira kaj je slobodan igrac, prijw bi bio za Osijek ili Goricu a ne za nas....
  • Droljo
    8k
    A odigrao je nešto u karijeri zeneli..
    Prva nizozemska 88 utakmica, 17 golova, 24 asista.
    Prva francuska 76 utakmica, 8 golova, 12 asista.
    Sa time da je u tih 88 tekmi u nizozemskoj odigrao duplo više minuta nego u 76 utakmica u francuskoj, što se vidi i po golovima te asistencijama..
    E sad u kakvom je stanju danas sa 28 godina i bez kluba je pitanje...
  • Nogo
    3.6k

    Mene zanima tko ovo skautira i odkud ovaj sada?
  • Droljo
    8k
    Mene zanima tko ovo skautiraNogo

    Božica Barišić igrala fliper u jednoj gostioni u antalyi i prišao joj mladi, zgodan albanac te ponudio da plati piće. Ostalo je povijest.
  • CastAway1986
    1.4k
    plavi duh je maloprije rekao da se traži po Nizozemskoj a sad spominje Zenelija..
  • NitkoBitan
    17k
    Nas Kavokuharica je sitan, ali i sa svojih 173cm je iznad prosjeka visine muskaraca iz Obale Bjelokosti koji iznosi 168cm :grimace:

    Pa oni su manji od Nepalaca! Gdje su crnci krkani koje gledamo u ligama petica? Te ocemo!
  • Jaro
    7.3k
    @Droljo je trazio tamnoputog crnca, visinu nije specificirao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions