• Herñan Crespo
    88
    Nadam se da se ide po Miereza na ljeto
  • Jurki
    11.7k
    kad bu Petko daval takav angazman na terenu ko Broz onda nek pusi i 3 skatulje dnevno i nek spije 3 litre viskija.
    Za bolikurcinu nema opravdanja.
    Branil sam Petka kad je napustil teren na pripremama.
  • CastAway1986
    1.4k
    pije puši i baci se požrtvovano i doda Ristovskom koji asistira Perkoviću za gol..Da svima nam povremeno ide na živce ali to je Petko , igrač koji jednim potezom rjesi utakmicu u našu korist
  • Haza
    4.1k
    Ja sam iznio podatke kojima baratam, da se potukao s Livakovićem je činjenica, da ne trenira punim intenzitetom je činjenica, štoviše, na terenu i izgleda tako. Nigdje nisam rekao da je loš, da se ne bori, štoviše, čak sam istaknuo da boljeg nemamo. Ovdje šta god se napiše udaranje po toj osobi.
    Ako je vama normalno da profesionalni nogometaš puši, sve ok, zašto vam onda nije normalno ako recimo i pije? Petko je kapetan, on mora biti primjer, što na terenu što izvan njega. Nemam protiv njega ništa osobno, vjerojatno se i zasitio Dinama i pritiska, za sve je najbolje da na ljeto ode...ali naglašavam, boljeg nemamo.
  • Noel
    6k
    Možemo kenjat po Petku kolko ocemo al činjenica je da je zadnji ostao na brodu. Ovi svi su pobjegli brže bolje (Orša,Ademi,Livaković,Ivanušec)..
  • Facke
    3.6k


    Po mene je cist normalne da dosta profesionalnih nogometasa pije i pusi. Kaj budu same loptu i teren gledeli? Am bi poludeli.Su i oni muskarci kak i ja i ti. Svi zname da nas Petkovic svake lete ima fazu de nis ne odigra. Bruno je u Dinamu od 2018. To bude sad na ljetu 6 godina. Normalne da se zasiti ko nogometas i tu mu nemas kaj zameriti. On sad ima 29 godina i najbolje nogometne godine je provel u Dinamu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    slažem se definitivno sa svim i sa @"sanjinlego da nam treba napadač, jak i radilica a koji žudi za golom. Da kule košta sitno ja bi ga uvijek drzao u dinamu. Tu je kad treba odradit posao, sad ga je i gol krenuo. Međutim neki je napisao da košta prilično puno za igrača koji će biti realni 3.opcija i zbog toga nama 3.opcija mora biti mladi igrač, košćevic ili Ko već. Drmu su trebali završiti vise. Isplatit mu ako se može dogovorit bar jedna plaća da se uštedi. Ak ne neka trči, emreli trebao biti druga opcija u napadu. Ako se dobije ponuda što je sad teško i njega dalje proslijediti. Trebali su uzet selahija a ne produži vati sporog Bulata. Spor je i Ademi i mišić. Čak mi se ni Sučić ne čini brz. Ima tu jako puno prostora za probrazu momčadi
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Petko je u Dinamu i reprezentaciji isporucio strasne partije u kljucnim trenutcima. Raspravlja se o njemu kao o Kulenovicu.
    Menadzment decki, menadzment.. Svaka firma, svaki klub ima lidere i trenere s razlogom. Nama ekipa izgleda ko kurac u prva 2 kola nastavka, igramo nabijacinu, a propitkuju se najbolji igraci umjesto trenercine iz Mostara..
  • Dinaminjo
    929
    a tko je njega realno htio?
  • CastAway1986
    1.4k
    Bio sam jednom prilikom u diskoteci Daleka Obala u Mostaru a baš tu večer je i Petko bio tamo..Prešao sam veći dio kluba samo da ga nađem i okrenem mu bocu čega god hoće ali bezuspješno jer se nije dugo zadržao..Boli me neka stvar kakav je van terena sve dok imalo pridonosi Dinamu , volim ga ko rođenog ćaću :rofl:
  • emilperska
    5.4k

    Dogovor klubova, pa taj naš zajeban lijecnicki pa razgovor 1 na 1 s Domaćicom.
    Ima tu jos posla..
  • Haza
    4.1k
    Nitko ne napada Petkovića (bacili smo par konstruktivnih komentara) niti valjda jedna osoba na forumu ima lijepe riječi za Upravu i trenera. Međutim, i da dođe novi trener, mi nemamo napadača koji puca po golu, koji se kreće kao napadač, kojem krila mogu dodati ili nabaciti loptu. Isto tako nemamo napadača koji radi pritisak na obranu.
    Idealan bi bio Mierez, njega Dinamo dvije godine nagovara da dođe, on želi doći, ali Osijek ga ne želi prodati. Postoji ipak objektivna mogućnost da Mierez dođe na ljeto koliko sam saznao, Osijek samo želi dovesti prvo njemu zamjenu pa bi ga prodali.
  • Dinamouberalles
    218
    Petković je Petković , nije igrač koji će zabit 15 golova u sezoni. Komentari da je uništio napadače tipa Gavranovica i Drmica možda nisu 100% netočni to su igrači koji bi sigurno isporučili te golove . I s njima i bez Petka bi Dinamo osvajao HNL prošlih godina . Al Petko je igrač zbog kojeg su Orsa , Ivanusec i ostali napadači dolazili najviše do izražaja i jedan od glavnih igrača zbog kojeg je Dinamo imao uspijeh u Europi zadnjih godina . Tako da zaslužuje vise poštovanja .
  • Kreten
    114
    Neznam kak je prošlo ispod radara da je ovom čak srednje ime Franck hahahahahahah. Sad bar znamo koju je kavu kuhao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions