• Izet Hajrović
    2k
    znam da mnogima ne odgovara da se uspoređuje nešto naše s ičim od ovih s juga, ali mislim da su Diallo i Kouao usporedivi. Radi se o bekovima, jedan lijevi, drugi desni. Sličnih su godina, a Kouao ima bolju prosječnu ocjenu od Dialla koji je prošle godine igrao u Ligue 1, konkretno Diallo prema Sofi ima 7.51, a Kouao 7.72 iako Diallo ima veći uzorak utakmica. Što se tiče duela, tu je Kouao nešto uspješniji od Dialla, a ostale karakteristike su im slične. Možemo reći da Diallo igra solidno u HNL-u, izuzev harakirija Kaneka, pa možemo nešto slično očekivati i od Kouaoua, ali potencijalno i puno više.
  • bluelions
    320

    Pa nije baš toliko pozitivno. Ugl govore da trči ali da nije dovoljno dobar za Ligue 1. Dobar radnik.
    Žale se zbog male visine odštete ali ima veliku plaću pa bi se riješili toga + bi mogli uzet igrača tamo da im gori. Pišu također da ima potencijala da se jos razvije. Ok deal za njih
  • Orc123
    7.8k
    uvijek ima i pozitivnih i negativnih komentara, pa ima ih i za Petka kod nas a igra nam ovisi o njemu, kak ne bi bilo za beka onda....vecinom se ne slazu da treba ici....da je kod nas Moha u pitanju 80% bi bilo negativnih komentara a nije los toliko....
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ovaj komentar mi je zanimljiv:
    In a 5-3-2 or 3-5-2 ok
    In a defense with 4 behind it was suicide
  • CastAway1986
    1.4k
    Najjaci su mi bili komentari navijača Legije prilikom kupovine Kulenovica kad su pisali tipa da nemogu vjerovati da su se riješili tog panja i usto još zaradili 1.6M
  • YasutoWakizaka
    132

    U usporedbi sa Eddyom Bosnarom Moha je spektakl
  • Droljo
    8k
    Bosnar kada je ušao u duel to se čulo do kvatrića :joke:
  • sanjinlego
    3k
    Kod nekih igrača je došlo do zasićenja, jednostavno. Za neke stvari treba biti gladan, ali i to je do karaktera.

    Živim za dan kad’ će Dinamo potpisati neku zvijer u napadu, koja će vršiti pritisak na zadnju liniju, napadača koji neće mlatarati rukama, pametovati na terenu, i koji će redovno trpati a ne kao napadač na centru čekati što će Kaneko napraviti sam ..

    Samo Neno i Vaha .. kad se sjetim kako je Neno možda i najboljeg Petkovića poslao na tribine, dok se drugi borio, i izborio sa Sammirom.
  • CastAway1986
    1.4k
    Najprije sam bio za Gazibegovica , uvijek daje 100% od sebe , obrambeno je dobar i ima solidan centarsut ali nije jeftin a plus ko je ikad gledao Sturm ili reprezentaciju BIH mogao je vidjet da mu je glavna mana što je spor..Na osnovu nečega viđenoga se Koffi dovodi tako da treba vjerovati u izbor kluba možda nas i pozitivno iznenade..Inače od dostupnih u HNL-U jedino možda Bartolec bi mogao rasteretiti Ristovskog
  • Haza
    4.1k
    Što se tiče Petkovića, 100 posto info je da je prije 2 godine na treningu fizički napao Livakovića. Glava ga je htio izbaciti iz kluba, nakon intervencije Ademija, uspjelo se sve primiriti, Petko se ispričao, i nastavilo se dalje. Nije mit, Petković puši, čak je u medijima izašla slika kako je na kavi s Ademijem, gdje Petko puši.
    Svi koji se imalo kuže u nogomet, koji su uz Dinamo, znaju da Petko ima mušice, da zajebava oko treninga, i da ne sluša trenere. Jedino tko je znao s njim je Bjelica.
    Danas je Petković igrač manje za Dinamo, spor, trom, ne trči, nije u kaznenom prostoru, ako nije penal ne zna zabiti gol, predvidljiv je.
    Na pripremama je odšetao s utakmice, pametnom dosta. Tko je gledao pripreme, mogao je vidjeti situacije gdje Petko 1 na 1 ide raditi pizdarije...
    Nažalost, boljeg nemamo, ali je za sve najbolje da na ljeto ode, nadam se uz titulu prvaka.
  • Noel
    6k

    Daj nam o Mihaličenku malo,koje bokserice nosi?
  • Facke
    3.6k


    Cuj pusi. Pune nogometasa pusi. Pusi i Broz naprimjer. Pusil i pil je Zuti ili Basler. Da Petko nema svoje musice on bi bil svugdje samo ne u Dinamu. Mi smo ga doveli kad je v Italije potonul. Takav je kakav je. I nekad ga moras male po prstu lupiti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Iskreno, ako Bruno stvarno odlazi na ljeto, trebalo bi ići po Miereza ili sličnog takvog tipa napadača. Rješavamo se i Drmića, još bi prodao Emrelija i možda Kulenovića i može ga se dovesti.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Glava je prije 2 godine htio izbaciti Petkovića iz momčadi.

    Nešto tu ne štima.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Petko je isporucivao i kod Bjelice, Cacica, Kopica, Biscana, pa i Jakirovica.
    Mi mozemo zrtvovat najboljeg igraca ili trenera kod kojeg nam pola ekipe izgleda kao da se uci hodat. Meni je tu izbor jednostavan..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions