• Jaro
    7.5k
    yep, ove sesvete su parkirale sina vlasnika hotela kod kojeg je Glava zivio u Medjugorju... Nista njima ne treba, hvala...
  • Armagedon13
    959
    Što je sa žalbom?
  • kibic
    1.1k
    Budući da bu se prije zrušil Maksimir neg napravil zamjenski, imam ideju za diskusiju.

    Zakaj ne bi Dinamo igral domaće tekme po drugim gradovima u Hrvatskoj? Kak je repki svaki grad u Hrvatskoj dom, Dinamo bi mogel po gradovima gdje ima veliku navijačku prisutnost. Netko je na forumu napisal da bi Dinamo u Slavoniji imal non stop po više tisuća navijača jer ima toliku navijačku podružnicu. Purger sam, al zakaj ne?

    U periodu kad bi se novi stadion gradil, Dinamo jedne godine igra npr. u Slavonij, pa drugu godinu u Zagorju. Zakaj ne bi dogovorili igrat par tekmi u inozemstvu gdje ima također golemu navijačku vojsku? To bi za marketning bil pun pogodak, al naravno puno posla za organizirati i dobit dozvole.

    Al ak španjolski klubovi igraju po arapskim zemljama finale kupa, Dinamo bi igral po Hrvatskoj i Europi.

    Dapače, to bi za učlanjivanje u klub bil pun pogodak. Da ne govorim da mi bi htel da Dinamo ide na prijateljske turneje po SAD-u i Australiji kao nekad za vreme Juge, i igra prijateljske sa hrvatskim klubovima i učlanjuje u klub. OK, tu bi mrtvi OIB bil problem za inozemce, al da se i to reši više .
  • sport
    3.4k
    Ne možeš dobiti licencu za igranje domaćih utakmica izvan županije
  • kibic
    1.1k
    I tu staje moj san.
    Mislim za vrijeme rata se x puta dogodilo izvan matičnih gradova, nisam ziher da li županija, kad su klubovi igrali prvenstvo. Naravno da je to bilo zbog ratnog stanja, al možda bi se moglo po uzoru na tadašnji način dobit licencu. Ne?
  • Neron53
    645
    Znaci Dinamo nikako ne moze europske tekme igrati u Osijeku?
  • Ludovic IX
    7.3k
    Europske može ali u domaćem prvenstvu to baš i neide osim ako je on nekog više značaja
  • Neron53
    645
    U Osijeku bi bio veci prosjek nego na Maksimiru.
  • NitkoBitan
    17.9k
    U Osijeku bi bio veci prosjek nego na Maksimiru.Neron53

    Ajde ne budali. Osijek vodi mrtvu trku sa nama po pitanju prosjeka posjete a oni na Pampasu dok smo mi na Maksimiru. Zelis rec da Dinamo ima vise navijaca od Osijeka u Osijeku koji bi isli na utakmice?

    Nisu Slavonci bog zna kakvi fanaticni navijaci. Prvih par utakmica bi doslo dosta ljudi a kasnije pedala.

    Uostalom vrlo se lako da zakljuciti koliko nas klub zaista ima navijaca u drugim dijelovima Hrvatske (mislim da preuvelicavamo). Nek se objave podaci o broju clanova po regijama/gradovima/mjestima i onda cemo znat cime tocno raspolazemo.
  • Neron53
    645
    A zasto bi u Osijeku na neku Dinamovu tekmu dosli dinamovci samo iz Osijeka?
  • NitkoBitan
    17.9k
    Na vecinu manjih utakmica bi dolazili navijaci iz Osijeka i blize okolice, tak je i u Zagrebu situacija, kao i u Rijeci, Splitu i svugdje.

    Vecina navijaca koje "dijele kilometri" dolazi samo na vece utakmice. Financije, organizacija i ostali logicni razlozi. Prosjek najvise ovisi o dolaznosti "lokalaca".
  • Neron53
    645
    Na to i racunam: Nasice, Djakovo, Belisce, Bizovec, Zupanja, Brod, Pozega, Oriovac......
  • NitkoBitan
    17.9k
    Nasice, Djakovo, Belisce, Bizovec, Zupanja, Brod, Pozega, Oriovac......Neron53

    Oni ti sigurno nece potezat na vecinu utakmica, zivis u zabludi. BBB podruznice da, al obican simpatizer nikako.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Gle, ja od kraja 2016. aktivno idem na utakmice (mozda ih imam troznamenkast broj, kjz) i mogu rec da poprilicno dobro poznajem situaciju. Taj mit o Slavoniji i Hercegovini koja puni Maksimir je nastao od debila na internetu koji su frustrirani posjetom na Maksimiru, sobom i kojima treba opalit nekoliko samarcina. Ljudi porijeklom iz svih dijelova Hrvatske zive u Zagrebu, valjda ti ne trebam crtat dalje.
  • Neron53
    645
    Bas suprotno....nije isto gledati u lokalnom stanovnistvu udio BBB-a i udio dinamovaca u lokalnom stanovnistvu. Tu su brojevi stostruko veci, bez imalo pretjerivanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.