• Klenx
    5.6k
    Strašno bitan rezultat da smo u tekmu kiksa od tovara ako dobijemo zaostalu s Varaždinom.

    Njih će pojesti pritisak okoline, nerealna očekivanja, pritisak koji ide s tim i euforija. Oni su sebi u glavama dobili utakmicu danas kad su izašli Perišić i Brekalo, a prvenstvo je već osvojeno neki dan kad je potpisao Brekalo. Samo je pitanje s kolikom razlikom.

    Što prvenstvo bude odmicalo, taj pritisak će biti jači.
    Posljedično tome i eventualno razočaranje. A prije početka ovog dijela sam napisao - oni nemaju igrače koji su (osim Perišića i Kalinića) osvojili koje prvenstvo u karijeri.

    Bez Livaje, Sahitija i Sigura idealna je prilika da idući vikend Zeka jednim bunkerom uzme X.
  • Majki2111
    3.1k
    Brekalo desno, Dajaku lijevo, Kalinić naprijed, Lacika u sredinu i dobri su. Imaju širinu.
  • Jurki
    11.7k
    nebi to njihovo govno instaliral ni mrtav.
  • Majki2111
    3.1k
    Ja sam gledao njihove pripremne. Ćurković komentira.
  • DrawTube
    4.7k
    što dulje gledam instalirano to mi je gore

    XRecorder + CallOfDuty

    Snimaš Cod videe?
  • Jurki
    11.7k
    Ćurković komentiraMajki2111

    Zbog tog tovarskog smecara sam prestal gledati UPU. Bljuje mi se od njih.
  • Majki2111
    3.1k
    Da. Dečko OK komentira. Znam ga poslušat i bit u toku s njima...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ja nekužim odkud toliko mržnje prema Brekalu ?

    Jeli čovjek u nekoliko navrata jasno dao do znanja da se zeli vratiti u dinamo i da zeli pomoci da osvojimo naslov, prvo ga odjebe cacic , ode u fiorentinu neuspije se nametnuti u takvoj ekipi i ponovo dodje dinamu i nudi se... sve napravi i dodjw do faze potpisivanja nakon sto su se svi usuglasili i mi (nk dinamo) ga opet odjebe i kaze ma mi smo se eto dvadesetak dana samo zajebavali sa tobom i fiorentinom... i sta je trebao napraviti , kad svi ostali (olimpiacos, udine...) znaju da su mu sve opcije propale i da mogu ici sa dodatnim rusenjem uvjeta... i javi se hajduk i kaze perisic dodji knama. Vec im je jednom rekao ne hvala... i sad nakon kaj smo mu napravili ovaj cirkus, vjerovatno je i Dalić malo pridodao i rekao imas jos sanse se vratiti u vatrene....

    Meni je kad je izasao na teren izgledao jednako kao i Niko Kranjcar , malo mu je neugodno ali eto... kaj da se radi, tu sam gdje sam... i vjerovatno za 15 godina ce i dalje reci da je dinamovac...

    A kaj da npr. slijedeci vikend zabije dva gola osijeku i nastavi u tom ritmu ?

    Da je on igrao u dinamu i ucjenjivao oko novog ugovora i otisao u hajduk... ok nije fer ali mi ga odbili i sad ga treba pljuvati?

    Najbolje je rekao Toplak, ak je netko u Dinamu birao izmedju hoxhe i brekala i odabrao hoxhu, onda tamo nekaj ozbiljno ne stima...
    Ali

    izvršim defekaciju po sred face svakom dinamovcu (sam se tako izjašnjava) koji je u bilo kakvoj kombinaciji spreman odjenuti hajdukov dres, a kamoli zaigrati za njih.

    tu nema kompromisa, tu nema opravdanja, za to moraš biti gnjus, ne imati obraz i biti najobičnija nakupina fekalija uobličena u ljudski lik.

    ako ga je izigrala uprava, nismo ga izigrali "MI", a odlazak u njihove redove je izdaja "NAS", a ne par debila u upravi koji tamo vrlo skoro možda neće ni biti.
  • Captain America
    17.6k
    prvo ga odjebe cacicAli

    Već je ovdje dovoljno puta objašnjeno da smo iskorišteni za nabijanje cijene.

    sta je trebao napravitiAli

    Ne otići u prirodnog neprijatelja dok mjesec dana puštaš informacije novinarima da želiš samo u Dinamo.

    i vjerovatno za 15 godina ce i dalje reci da je dinamovacAli

    Niko je otišao iz poznatih razloga. Nije ni on trebao ići dolje, ali ovo što je napravio brekalo je puno veća izdaja. Ničota je objavio da je nazvao Jakira da želi igrati protiv Istre i donijeti naslov i za 48 sati je dogovorio sve s hajdukom. Karakter 0 bodova.

    Najbolje je rekao Toplak, ak je netko u Dinamu birao izmedju hoxhe i brekala i odabrao hoxhuAli

    Dinamo je pregovarao s Fiorentinom tjednima i trebalo nam je 2 krila jer nismo imali nijedno. Što smo trebali čekati smrada i izvisiti ponovno, a usput i ostati bez Hoxhe?
  • rioda
    4.8k
    Meni previše dižu tlak i kroz medije, kamoli da bi još imao i njihove aplikacije na mobitelu... :grin:
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se Brekala tice nek sutra na treningu potrga ligamente. Smece izdajnicko. :vomit:
  • Majki2111
    3.1k
    Nemam takava iskustva. Nisam naletio na nekog lošeg Hajdukovca 1 na 1 da me naživciro il da ne mogu popričat s njime. Evo evo za sada mogu reći sve u redu s njima 1 na 1 kad sam s njima. :chin:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Brekalo je smrad i nadam se da posle Fiorentine karijeru nastavlja sa Ćorićem u Rudešu.
  • Georg Koch
    4.5k
    Hvala Selahiju i ludom Sopari sto nedjelju vecer idem lec u miru, sretan :grin:
    Kao sto sam nekoliko puta pisao, tovari su preprenapuhana ekipa koja je imala puno vise srece nego pameti. Puno i previse.
    Dosao je njihiv kiks, a bit ce ih bome dosta.
    Opet ce sve ovisiti o nama, sigurno.
    Ne mogu se oni ovakvi nositi sa tim silnim hypom, pritiskom, euforijom...koja im u jednu daje krila, ali u drugu ne znaju zivjeti sa tim i to je to. A buduci da im nogomet nije bajan-bit ce tu kikseva.
    Nadamo se da ce kroz 7 dana ekipa i na tragu rezultata iz splita, trgnit se, podic i psihicki, i fizicki i svakako. Jer sigurno nije lako ni igrati ni bilo sto, kad koji god portal otvoris od 24 sata do SN do Crkve na kamenu, svi samo pisu o tebi kriticno.
    Nadamo se i Kentu uz ovog desnog beka.
    A nadam se velikoj brojci u nedjelju.
    Termin idealan, vrijeme fino.
    Izgovora bas, bas nema, pogotovo nakon novog kiksa tovara u subotu sa Osijekom.
    Mislim da je zadatak sviju nas za rukav i povesti 4 5 prijatelja, vuci za rukav, i napuniti lijepo Maksimir!
    Idemo korak po korak vratiti ono sto nam pripada, idemo korak po korak uzivati u kmecanju s juga.
    Jer sve sto ti treba u nedjelju vecer je - kmecanje s juga :starstruck:

    Dinamo Zagreb Über Alles !
  • Petar86
    884
    Valjda nece zakasniti na trening u 2:00h ujutro, nakon ko zna koliko piva na benzinskoj... karizmatican je taj Sopic
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.