• NORTE
    11.4k
    ne mogu podnijet da još jednu titulu jadnicima iz Rijeke donesu dinamovciMlađi referent
    Nemam problema s tim kad vidim ko nam je u upravi, ko nam je na klupi i ko nas sabotira.
    Odmah potpisujem da Sopić osvoji titulu s Rijekom, ako mi nismo u stanju to napravit.
  • Mlađi referent
    12.3k


    A zato kaj je jedina osim nas konkurencija pučki pa i nije neki statement… ima 6 klubova koji bi rađe da osvoje od Rijeke, ako maknemo nas. S Osijekom su li-la, mrzim i njih
  • i more je plavo
    1k
    Razmišljam kako nas emocije nose ko valovi.
    Pocelo se pozitivno govoriti o potezima koje vuku.
    A zapravo se i mi i oni koprcamo u slicnom blatu.

    Na poluvremenu danasnje tekme, netko je izvukao kako je bio dobar potez Hajduka dovođenje Karoglana.

    E sad tog istog Karoglana su poterali nakon sto nije izgubio utakmicu ali su izgledali loše, pa su doveli Leku pod kojim su isto izgledali loše, ali su i gubili.
    Pa se onda sjetili majstora Karoglana, koji je u medjuvremenu expresno torpediran iz Istre, jer su izgledali bože sačuvaj, i sad taj isti Hajduk podn tim istim Karoglanom opet izgleda loše, ali manje gube.

    Ma i oni lutaju, Petko ih digao u Maksimiru onim penalom, nakon njihove loše igre i dao im vjetar u leđa a nama stavio olovo na noge.

    Podjednako smo dobri...ili loši, kak kome paše, samo mi nismo imali trunku srece da prodjemo npr Varaždin i da budemo totalno u egalu, a njih je ta sreca posrala nekoliko puta, pa i protiv nas.

    Jos zapravo od pocetka prvenstva Rijeka najbolje izgleda, mada i oni zaseru, ali izgledaju vec neko vrijeme bolje od nas i Hajduka.

    Toplak je zanimljiv i svasta lupi, ali ili cita zonu ili je i sam primjetio da Ademi igra neko cudno mjesto, polušpicu.
    Ja osobno mislim da to nije Jakirova ideja, ali nakon nekih rotacija koje je radio, sve je moguce.

    Rudariti cemo do kraja sezone, ali vjerujem na kraju sa titulom.
  • NORTE
    11.4k
    ima 6 klubova koji bi rađe da osvoje od RijekeMlađi referent
    U boju s tovarskom žgadijom Sopiću i Rijeci želim sve najbolje pa nek u borbi s nama naslov osvoji bolji.

    Rijeka sad ima 2 pobjede nad Hajdukom, takve stvari mogu odlučit. Još se igra i na Rujevici.
    Netko je danas spomenuo da im je ostanak Selahija veliko pojačanje.
    Nadam se da će pregazit tovarsku Istru u idućem kolu.


    Bez Livaje, Sahitija i Sigura, Osijek ih ovaj put doma mora zaustavit.
  • nwankwo646
    342
    Ja mislim da Brekalo večeras ipak neće dobro spavati. Ono stiskanje šaka i govor tijela na centru izgleda neprirodno i u njemu nelagodno. Ne može ti bit normalno u sridu kazat bit ćemo prvaci, a u subotu stiskat šake i navijat za hajduk.
  • Jurki
    11.7k
    bilo bi epski kad bi sutra izaslo da se predomislil i otisel u Udinese.
  • Captain America
    17.6k
    Ja mislim da Brekalo večeras ipak neće dobro spavati.nwankwo646

    Želim mu od sveg srca nesanicu tamo krajem svibnja koju ni najpotentniji hipnotici neće izliječiti.

    Ono stiskanje šaka i govor tijela na centru izgleda neprirodno i u njemu nelagodno. Ne može ti bit normalno u sridu kazat bit ćemo prvaci, a u subotu stiskat šake i navijat za hajduk.nwankwo646

    Izmet koji napravi ovakvu izdaju sigurno ne razmišlja dalje od 3 dana u budućnosti. Do kraja života će se pitati što mu je to trebalo zbog tjeranja inata nesposobnoj upravi poput nekog derišta. Nakon prvog kiksa će on biti na tapeti. Nadam se deja vuu s Borevkovićem.
  • Dino
    2.6k
    Odem na misu, vratim se doma i pred spavanje otvorim ovu temu, kad ono 44 nove ispisane stranice hahah.

    Jedan prekrasan vikend je iza nas
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Fascinanto da se po brekalu isralo 3 puta vise nego po upravi
    Da je dosao tu kao sto je trebao bio bi docekan kao mesija iako su nam se tovari rugali
    Sad kad je njima otisao oni ga slave a nama ne valja
    A ovaj narativ medija zavadi sjever i jug plus potpaljivanje vatre i clanci tipa otisao u inat za duplu manju placu isto dobro prolaze ocito

    Ovo je schira prenio, ali ajmo vjerovati gol.hr-u , sanjinu i slicnima. Financijski je to sve u par deka, romano je cak pisao da su u igri neki bonusi
    Da je trebao otici dolje, nije. Ali jbg u dinamu vladaju struje pa je tesko svima udovoljiti. Kada tome pridodamo andya baru imamo to sto imamo. Veseli poraz blitvara danas ali je nas poraz od lokomotive realno veca sramota nego njihova. Gorica mora pasti
  • i more je plavo
    1k
    Piše da ce Hajduk pokriti placu, ali kolika je to cemo tesko saznati, jer je njegova stvar na koju je placu pristao dole, a znamo za koju je htio doci u Dinamo.
  • Ali
    2.1k

    Ja nekužim odkud toliko mržnje prema Brekalu ?

    Jeli čovjek u nekoliko navrata jasno dao do znanja da se zeli vratiti u dinamo i da zeli pomoci da osvojimo naslov, prvo ga odjebe cacic , ode u fiorentinu neuspije se nametnuti u takvoj ekipi i ponovo dodje dinamu i nudi se... sve napravi i dodjw do faze potpisivanja nakon sto su se svi usuglasili i mi (nk dinamo) ga opet odjebe i kaze ma mi smo se eto dvadesetak dana samo zajebavali sa tobom i fiorentinom... i sta je trebao napraviti , kad svi ostali (olimpiacos, udine...) znaju da su mu sve opcije propale i da mogu ici sa dodatnim rusenjem uvjeta... i javi se hajduk i kaze perisic dodji knama. Vec im je jednom rekao ne hvala... i sad nakon kaj smo mu napravili ovaj cirkus, vjerovatno je i Dalić malo pridodao i rekao imas jos sanse se vratiti u vatrene....

    Meni je kad je izasao na teren izgledao jednako kao i Niko Kranjcar , malo mu je neugodno ali eto... kaj da se radi, tu sam gdje sam... i vjerovatno za 15 godina ce i dalje reci da je dinamovac...

    A kaj da npr. slijedeci vikend zabije dva gola osijeku i nastavi u tom ritmu ?

    Da je on igrao u dinamu i ucjenjivao oko novog ugovora i otisao u hajduk... ok nije fer ali mi ga odbili i sad ga treba pljuvati?

    Najbolje je rekao Toplak, ak je netko u Dinamu birao izmedju hoxhe i brekala i odabrao hoxhu, onda tamo nekaj ozbiljno ne stima...
  • NORTE
    11.4k
    Ma pustite tog izdajnika Kmekala više, poželite mu sve najgore u karijeri i idemo dalje.
  • Georg Koch
    4.5k
    Najbolje je rekao Toplak, ak je netko u Dinamu birao izmedju hoAli

    U nas ne stima svakako.
    ALI, tko je izabrao Hoxhu isored Brekala? Nitko.
    Jel se Brekala ceka tjedan dana prije Bozica pojavile se price na veliko. Tj. cekalo se Fiorentinu.
    Daj ne budite nerealni toliko i ne letite na svaku glupost, malo ukljucite mozak ispred Toplaka i Meda.
  • Majki2111
    3.1k
    Vidiš kakvih nas sve ima. Ja imam HDTV njihov instaliran pored Dinamo plus aplikacije i pratim jedan njihov kanal redovito na youtubu.

    Whats-App-Image-2024-01-26-at-19-04-52.jpg
    Opera-Snapshot-2024-01-28-233518-www-youtube-com.png

    Ovaj Hajdučka štorija pri dnu...

    Meni paše druga perspektiva...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.