• Joza
    455
    Moderatori i dalje drze u tajnosti dojave koje je kolega jucer/prekjucer natuknuo i narajcao sve prisutne
  • Kujtim Shalla
    3k
    možemo mi njega na ljeto probar dovest ak uzmemo titulu i provjerimo svlacionicu
  • dumitrumitu
    1.3k
    Poznavajući naše Ogi će ići na desnog a Ljubo na ljevog beka
  • Kujtim Shalla
    3k
    Dajte se potrudite upravo, Oliver Sonne, Silkeborg desni bek, pravi viking, ratnik i jebe tehničar. Trkački moćan. Garantiram da ćemo imat beka boljeg od bilo kojeg kojeg imamo i kojeg smo dugo imali. Dok ga nije kopenhagen pokupio. Platite momka i idemo po titulu
  • Sbkbbb
    203
    Mislim da ako bude nekoga dovodili da ce to biti iza 01.02., al mislim tesko i tada.
    Steta sto nismo uspili uhvatit Selahija.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    Zanimljivo kako Toplak kaže da je Dinamo pogriješio dovođenjem Živkovića jer ne može devetnaestogodišnjak biti vođa Dinamove obrane, a upravo je taj isti Toplak u prvom dijelu sezone izjavio da Dinamov najbolji stoper igra u Lokomotivi aludirajući na Živkovića. Ono što ja mislim je da je Živković premlad, djelovao mi je dobro na pripremama, ali u ove dvije utakmice me se nije baš dojmio, ovo nije polusezona u kojoj bi mi trebali trpiti njegove greške. Perković je samo godinu dana stariji, a djeluje mi kao naš uvjerljivo najbolji stoper i njega bih upario s Theophileom (ili bolja opcija novi stoper npr. Affengruber kojem istječe ugovor za 5 mjeseci) kada se Ogiwara oporavi. Mislim da je Perković dosta kompletniji igrač od Živkovića, ali svakako je Živković naša budućnost, ali ovo nije sezona u kojoj si možemo priuštiti njegove greške koje su sastavni dio nogometnog sazrijevanja.
  • Mandelinho
    376
    Toplak je vodio Kustosiju
  • San Lorenzo
    16k

    Žile je jučer odigrao puno bolje nego protiv Lokomotive, par puta iskočio, prekinuo napad, fali mu utakmica...problem je što ga se na pripremama potpuno nepotrebno trpalo i na beka, pa sad izgleda potpuno neuigrano sa Teom i Zagorcem.
  • Izet Hajrović
    2.2k
    ne treba sada tražiti razloge u smislu da je na pripremama igrao na beku, to nije istina. Ako je odigrao 20 minuta na beku onda to nije razlog da nije uigran s Theom kad je vecinu utakmica igrao na stoperu s njim u paru. Problem je u tome što je on još mlad i bit će grešaka, a mi si ne možemo dopustiti te greške u tako važnoj sezoni.
  • Ban
    698

    Dalo bi se i njegovo neiskustvo istrpiti da barem pridonosi progresiji lopte, ali on igra sigurnije i negativnije od KTC-a. Naš problem broj 1 je manjak progresije od stopera.
  • Orc123
    8.2k
    Peoblem je sto je kriticno spor i tu me bas neugodno iznenadio. To mu u Loxi koji igra kontraski nogomet nije bio problem ali u Dinamu bi mogao biti....ktc i Perkovic su puno brzi. Zivkovic je jako slican stoper Maxu bas jedino kaj su mu limiti veci....
  • miro
    4.5k
    Mene on cijelo vrijeme toliko na Ćorluku podsjeća po svemu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions