• Izet Hajrović
    1.5k
    Ne čini se loš taj desni bek na prvu, karijera mu je u usponu, solidnu statistiku ima u Francuskoj, mogao bi biti dobar i to bi se moglo završiti u roku od 2-3 dana, slično kao s Bernauerom i Ogiwarom, respektabilni strani mediji objavili i bilo je brzo riješeno.
  • Ban
    698

    Navodno dobro igra, ali nikad u životu nisam pogledao utakmicu izraelske lige.
  • CastAway1986
    1k
    igra i rastura , baš je u top formi
  • dumitrumitu
    966
    Ma ne kažem da je loš, ali izgleda mi da idemo na jeftinije rješenje jer nemamo 2 mil za Gazibegovića.
  • Keyser Soze
    8.7k

    Kavu kuhao :sweat:
  • San Lorenzo
    12.8k
    Bit će da nemamo dovoljno teških napadača, pa nam treba još i Pierrot...daj mi nekog brzog za promjenu.
  • Oluja
    3.8k
    dobro će se slagati s Vlatkom
  • Orc123
    6.1k
    meni ti taj Gazibegovicc nije bas sjeo, nezz zasto....
  • CastAway1986
    1k
    gledao sam ga nedavno prvi put cijelu utakmicu protiv kluba koji se zove Hapoel Hadera, strašno je jak, vješt u šesnaestercu i bio bi pojačanje.. Inače iz ovog poraženog kluba Hapoela mi se još više svidio mladi izraelac Elad Madmon igra poluspicu , strašan talent a ima i golova skoro ko Pierrot
  • emilperska
    4.4k
    Ovaj je ok jer tražimo desnog beka vatrogasno, za popunu. Rile je u padu, ali desni bek trenutno nije prioritet da se tu klasa dovodi zasad. Popunit desnog beka s nekim jer očito ni S.J. ni novi trener neće Mikiću vjerovat u ovako gadnoj sezoni gdje će se sve lomit do kraja očito..
    Dovest krilo i to je onda neki minimum od roka što smo i očekivali da naprave. Ostalo je na treneru i igračima. Nebitno tko bio trener, ali ta momčad je u najmanju ruku al pari s Jogurtom i nema više nikakvih jebenih isprika..
  • Orc123
    6.1k
    Sa kentom i koffijem igracki smo jaci od svih...
  • Haza
    1.6k

    Transfer funkcionira ovako, Šutalo je plaćen 20.5 mil eura fiksno u tri rate, 1.5 mil eura bonusa i postotak od idućeg transfera, Dinamo to prikaže, i mora tako, kao prihod, svih 20.5 mil eura. E, onda nastupa rashod, a to je obveze koje Dinamo ima prema posrednicima u transferu, i samom igraču, taj dio moraš knjižiti kao rashod. Dinamo je imao obveze prema tom igraču i njegovom menadžeru, koji je btw kum od Marija Mamića.
    Kad kažem da je Dinamu ostalo od tog transfera cca 17 milja eura, onda navodim da je ostalo toliko kad podmiri obveze prema igraču i zastupniku.
    Da, istina je da Dinamo plaća svima skoro odmah, a drugi Dinamu plaćaju kroz više rata, to je veliki problem i glupost.
    Šta se tiče financija kluba, Dinamo ima problem s likvidnosti, i često od banke preko factoringa prodaje svoje potraživanje, ali to ima svoj trošak dodatni, i to nije pretjerano pametno, jer ti onda banka uzme 5 posto.
    Da zaključim, situacija financijska nije dramatična, ali nije niti takva da se razbacuješ parama.
    Ne treba raditi dramu, sigurno stižu dva igrača do kraja prijelaznog roka. Meni osobno, je najveći problem što Jakir nije kliknuo s ekipom, nikad njegove ekipe nisu bile ovako mlitave i bezidejne. Rijeka, Zrinjski i Gorica su pod njim bili bolji.
  • Orc123
    6.1k
    A i govor tijela mu je trenutno bas nekako mlitav...
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Famozni Despodov srušio panathinaikos sa dva pogotka i odveo paok na čelo ljestvice
  • Jaro
    6.2k
    A i govor tijela mu je trenutno bas nekako mlitav...Orc123



    Cek, nije li Biscan odletio zbog mlitavog govora tijela...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions