• Crni86
    3.5k
    iskreno kaj mu se sve pustalo, sumnjam da ce radi ispadanja od betisa dobit otkaz.
    Mislim da se svi previse nadaju jakirovom otkazu (skupa samnom), tak je bilo i protiv balkanija pa opet nista se nije promjenilo.

    Mislim da cemo prve promjene vuc tek nakon izbora.
  • plavi72
    831
    Igrači ne pružaju ni 50% svojih mogućnosti,trener pročitan,Baturina "jeo"loptu nigdje ga,Petković neprepoznatljiv,Ristovski,Mišić grješe početnički,ne znam ,potroši igrače,mijenja,luta,samo znam da s ovim trenerom ne ide i izgledamo kao prosječna hnl ekipa,a u ekipu uložen dobar novac.

    Dinamo je ljubav,stil života,radost,čista emocija,snaga i meni će to biti do kraja života,bez obzira na sve ,ali boli kad svi vidimo da se nešto čudno događa.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Nema sanse da mu Betis bude zadnja utakmica. Jednostavno nema sanse. Jedino ako kiksa prije toga u HNLu pa i tamo. Ovako nikako
  • Matus
    129
    Jakir ostaje do kraja.
    Do kraja sezone ili šanse za osvajanje prvenstva, to je za raspravu.
  • Infinity
    16.4k
    Poraz ili ispdanje od Betisa mogu presuditi nekome samo ako primimo 7-8 komada, kao u slucaju Lyona i Jurcica koji je letio nakon 1-7.

    Ako nas Betis dva puta dobije s nekih 1-0, 3-1, to ce biti manje vise ocekivano i za to nitko nece dobiti otkaz. Bilo bi smijesno i glupo da nakon poraza od Ballkanija, Gorice i Lokomotive ispadanje od Betisa presudi treneru. Nije to ispadanje od Vinogradara u kupu, rekao bih da bi bio cirkus nekoga kriviti za ispadanje od realno jace ekipe u Europi.
  • dumitrumitu
    1.3k
    S obzirom kako igramo moglo bi i biti sramoćenje protiv betisa.
  • Kepec
    5.5k
    Hoxha mi se svidio protiv Istre vidi se da je brz, ima dribling i voli potegnut izvana.
    S druge strane imamo Kaneka koji je također sve to, ali malo više voli ulaziti u 16 metara pa ubacivati i davati povratne.
    Dakle imamo dva brza igrača na krilama s dobrim prodorom, Petkovića koji je majstor za sačuvati i odložiti loptu te Mišića (i Baturinu) s jako dobrim pregledom igre.
    Ovo si ponavljam već danima u glavi i neka me netko ispravi kaj ja ovdje krivo vidim, jer očito nešto u ovoj slagalici ne valja kada mi ne igramo u napadu kako spada nego nam bekovi moraju zabijati i asistirati golove.
  • GM98
    17
    Ova slika Brekala pred punim Poljudom je najveca pljuska u lice koju smo dozivjeli u xy godina. Jos jednom, prokleti bili svi u upravi koji su ovo dopustili.
  • Bruh
    938
    pljuska je to tom malom debilu... dizao si cjenu godinama prek dinama kao traže me pa ode u hajduk. Dabogda mu propalo to malo karijere što je imao...
  • Nino Bule
    13.5k
    Zelim mu da u kustosiji zavrsi
  • cibona
    3k
    Ne znam, ali mene je cijela ova situacija bas pogodila. Tlak mi skace, postajem sve nervozniji, zbog koga? Zbog gnjide od covjeka koji je pogazio sve ono sto pravi dinamovac zastupa. Ovo je pljuska svim nama navijacima, nadam se da cemo iz ovoga izaci jaci, ali ja jednostavno ne vidim nacin da izademo iz ove bezizlane situacije, sve dok cemo imati sergeja kao trenera i tajnicu kao predsjednicu uprave...
  • FrenchMontana
    625
    Ma bolesno. Ekipa iz Trnave ocekujem da ga ispljuska dobrano. O Vlatki i Mumiji ta dva zla necu ni spominjat krivi su isto. Ipak ono kaj me najvise smeta je to izvlacenje hrpe love za place u Dinamu, a kod drugih se trazi upola manje. Tko je tu lud?? Hoce barem lolek i bolek nesto po tom pitanju moc napravit, il su oni maksimalni fikusi??
  • GM98
    17
    Ima i on putra na glavi skupa sa svojim menadzerom, ali ne bi njih stavljao u prvi plan jer do toga ne bi doslo da su Mumija i tajnica zavrsili posao. I svatko tko njih ne stavlja u prvi plan u ovome ili jos gore ne vidi ih u tome, za mene je izdajnik.
  • Facke
    3.6k


    Glupost. V kojem stoljecu zivime?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.