• Majki2111
    2.6k
    2 poluvrijeme je Istra imala više lopte od Dinama. I neka je. Nek smo se spustili iza lopte. Imamo krila za kontre. Druga stvar kaj Hoxha nije uspio u 2 navrata igrača pogodit.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    U dosta stvari se ovdje počelo uspoređivat s tovarima,
    koliko je hajduk tekmi dobio kao mi danas ,skoro sve na ovakav način.

    Na ovakvom terenu je vrlo nezahvalno ocjenjivati igrače, pa i trenera,tko je bar jednom šutnuo loptu.

    Ovo je cirkus s terenima i onda se čude kad naši klubovi igraju Europu i ne mogu pratiti nikog; Pula,Belupo,Šibenik,Varaždin,Poljud, sve tvrdi kvrgavi tereni bilo proljeće bilo zima,čujem da je i Rujevica sve lošija po izjavama reprezentativaca.

    Godinama se mučimo u Puli, s Bišćanom ljetos je jedna od rijetkih što je bila plitak potok.
  • Purgeri
    406
    IMG-5504.jpg

    To s Petkovićem je trajalo 2-3 min, čak je u jednom trenu krenuo prema tribini pa su ga drugi smirivali. Nije mu vraćen dres kao što je netko tu napisao jer dres nije ni skidao, kao ni jaknu. Ciljano se nekome obraćao i nije sudjelovao s ostalim igračima u navijanju nego se baš posvetio ovome. Više žara nego na terenu
  • Noel
    4k
    Petković je danas bio loš ali i takav je napravio ključan moment utakmice. Dao je loptu desno na Ristovskog lijepo koji asistira za gol. Mora se dovest u red krajnje mu je vrijeme.
  • Rakovica1986
    537
    Ko je bio, dobili su pljesak onda na kraju? Trapavi i neuigrani kod ovog našeg menadžera engleskog tipa, ali naši su jebi ih, moraš ih volit, a i znači im taj pljesak. Jakirević zadovoljan predstavom, koji je to lik e. I kad se dobro odradi tekma uvijek treba dijelom reć dobro je to bilo, može to brže i točnije, a on lagan i zadovoljan.
  • rioda
    2.2k
    Istra je realno imala bolje šanse od nas, to je baš porazno.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Odlično je Vice opisao: “U sivilu kojim je momčad okružena svaki igrač izgleda puno lošije nego što to doista jest.”

    Jakir je gotov. Ne da nema rješenja za probleme u igri, on probleme niti ne vidi. Moja se reakcija iz bijesa i ljutnje prema njemu nakon utorka razvija u sažaljenje jer je on toliko jadan izgubljen kao John Travolta u onom memeu da je to tragično.

    Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, pragmatičnu, pokazali smo karakter, tražio sam reakciju momčadi i mislim da sam ju dobio. Dojam je puno bolji, mi većinom kad sačuvamo mrežu čistom možemo pobijediti.”

    Ništa od ovog boldanog nije istina. Čovjek ne vidi vlastitu momčad, deluzionalan je. Katastrofa. Mičite ga, svatko tko zna išta o nogometu vidi da ovo nema nikakve budućnosti.
  • Ban
    698
    puno direktnije se igra, ne ide se u širinu. Vezni se puno okomitije kreću bez lopte.

    Igramo reaktivnije u odnosu na prije. Nogomet kakv smo igrali prije 4 godine od kad je došao Majer možemo zaboraviti. Stilom vratili smo se u u 2018.

    Igri smo puno više okomitih lopti i time je dosta igrača naših iza lopte i nismo dali nešto puno šansi Istri. Nismo šupji bili ko unazad par tekmi.
    Majki2111

    Tako smo igrali i protiv Lokomotive, ali tamo je Jakir kritizirao okomitost, preskakanje igre i olako gubljenje lopte jer smo izgubili. Igramo teretan nogomet poput Hajduka jesenas.

    Ademi i inače ulazi najvise a ne donosi apsolutno ništa.austrijanac

    Slažem se. Ademi to radi svojevoljno jer nema nikakve pozicionalne discipline kao igrač, a Jakir tome sada još više pogoduje jer ga i aktivno tjera naprijed kao i ostale osmice.
  • Mrvica
    3.2k
    Nema tu dobre utakmice, nema tu ljepote nogometa, dominacije, upisivanja bodova unaprijed i izrugivanja čak i sa slabijim klubovima nažalost došlo je takvo vrijeme. Kao što je rečeno trenutno smo sa očajnim Dinamom na -4 od vodećeg (što nije utjeha jer nismo taj vodeći) i ako Rijeka odradi posao i ne dogodi se pobjeda Hajduka ostaje tako. Nije vrijeme za nikakvu ljepotu, nego je vrijeme za prikupljanje bodova što je na kraju dana najvažnije jer očito lijep nogomet ne donosi titulu nego bodovi pa makar i traljavi. Nenormalno me nervira da smo došli do toga da trebamo strepit do kraja utakmice hoćemo li pobjedit ili ne, ali sad je tako. Potporu treneru neću spominjat jer mi se ne da iskreno, umjesto da manje pričaju o greškama, analiziraju mislim da je vrijeme da se počne prenosit u djela sva teorija jer ovo je samo lajanje na mjesec i ništa drugo. Igrači će imat moju potporu do kraja pa čak i neke primadone u nadi da će se sjetit za koji klub igraju i koliko nam znači taj klub i da će se napokon probudit i orat teren. Idemo dalje, nema predaje do kraja pa šta Bog da. Nakon pobjede nemam baš osjećaj kao da smo pobjedili, tješi me +3 na tablici jer nakon onog šoka protiv Lokse me ne iznenađuje ništa. Valjda nismo toliko prokleti pa da se neće popravit ništa, udaraju sa svih strana ali se nadam da nas neće nokautirat.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Razlika između ove utakmice i one koja se odigrala u utorak je u tome što nitko od dinamovih igrača nije dodao loptu suparničkom igraču u opasnoj zoni, što neka frljoka nakon istrinog prekida nije završila tik uz vratnicu i što je perković jučer pospremio onaj centaršut, a ademi je u utorak pogodio prečku.

    Igra je bila apsolutno ista, dinamo plovi u tom nekakvom kaosu, jednom će se stvari posložiti na ovu stranu, drugi put na suparnikov mlin. Normalno, na račun pojedinačne kvalitete jezičac će nešto češće otići na dinamovu stranu... al to je cca 60-ak posto osvojenih bodova. Ne vidim apsolutno nikakav pomak prema naprijed u odnosu na ono što smo gledali u prvom dijelu sezone.
  • mali M
    3.4k
    mi većinom kad sačuvamo mrežu čistom možemo pobijediti.”Bosskovitz

    Kakva Grunfovska izjava :roll: ili kako je nekad rekao Oto Barić, da bi pobijedili ne smijemo izgubiti...
  • Mali Zeus
    9.4k
    slažem se. Samo koliko dugo.
  • Nogo
    1.3k
    Meni je jučer utakmica na onom terenu bila horor.
    S druge strane gledajući nismo dobili gol i pobjeda je jedina važna.

    Igra i sve ostalo je bilo za zaborav.

    Meni bi Petko kretao s klube a Brodić/Kulen u napadu.
    Petko izgleda kao da buši Jakira. Moze Ademi, ovo ono, ali na šta Petkova igra liči to je horor. Ako ne u ovom roku, na ljeto ga dati ća i amen.
  • Blue 67
    212
    Sveukupno jedna velika nula.
    Od utakmice smo dobili ono što smo tražili, ali ovaj dinamo se gotovo cijele sezone zadovoljava s rečenicom iz današnje utakmice najvažniji su bodovi. Pun mi je k toga više.
    Svaka minuta ovog čovjeka na klupi je pogubna i sprdanje s navijačima i klubom, a našim konkurentima dodatni motiv.
    Što se tiče Petkovića može ga bit sram i njega i suigrače. Dobio je najbolji ugovor ikad u dinamu i nakon onakve utakmice i prigovora u stilu trzni se malo čovječe. On prekida pljeskanje i kao kreće prema tribini. Umjesto da zapljeskas zahvališ na dolasku, barem slažeš da ćeš se potrudit za dalje i u svlačionici s momčadi izmoliš krunicu u zahvalnost za 3 boda. To bude njegova reakcija.
    Vjerojatno ga je prijatelj marko tako učio.
    To dosta govori o dinamu ove sezone.
    Fizičko stanje igrača nam je jasno i vidljivo, a mentalno se očitava iz ovakvih situacija.
    Mi smo na samom dnu u svakom segmentu.
    Jedino što je pozitivno da teško može gore od ovoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.