• Kujtim Shalla
    2.1k
    Jel moguće sa protiv lokse i istre nismo šansu stvorili? Kao da su se uloge promijenile a samim time i očekivanja. Niko me ne može ubjedit da ova momčad ne može 5puta bolje
  • BBB Sibenik
    4k
    Jedno veliko ništa od igre i kombinatorike!
    Dobiveno na misice i borbenost, al dobro bitna je pobjeda! Koliko još ovom panju na klupi triba da skuzi da Sučić mora igrat od prve?
  • Mihaljević
    8.2k
    Pohvala odbrani za praznu mrežu na ovakvom trerenu, pogotovo Živkoviću.
  • Mali Zeus
    9.8k
    znači do igrača je? Profa sve dobro pripremi, ali igrači su limitirani. Ovakve komentare ne bi ni sam profa pisao. Stari moj kakva pozitiva, kaj je po tebi pozitivno.
  • austrijanac
    2.7k
    2 udarca u okvir protiv predzadnje ekipe.

    Toliko o napadackoj igri.
  • rioda
    2.6k
    Upravo to, i glavni konkurent za naslov ti dođe u goste i odigra neviđeni bunker da osvoji bod.

    Ovo danas je bilo teško za gledati i mislim da je to u potpunosti trenerova krivica. No, nije da smo i s puno jačim sastavom nekad igrali blistavo takve tekme.

    Piše se pobjeda, idemo dalje. Nadam se boljim danima
  • Dici98
    21
    Nama treba formaciju mjenjat pod hitno!
  • Li d1986
    82
    Mozda mu nisu dali otkaz u srijedu jer je kratak period do sljedece utakmice ali ako ga sutra i smjene bojim se ko je sljedeci
  • Bruh
    901
    Nene ljudi vi ne razumijete pokazali smo karakter i danas svako igra nogomet city i istra ista stvar moraš polagano gradit šansu 40 minuta i puknut jednom dvaput dok se dodaješ iza centra... masterclass nogomet
  • Rakovica1986
    537
    Osim tzv. voljnog momenta jako slabo. Sergej vrijeme je za ostavku, Dinamo je ipak prevelik zalogaj za tebe.
  • Dubbbrava
    179
    I koliko god pojedinci pljuvali po Petkoviću da nije onim klizećim startom asistirao loptu do Rileta mi danas ns bi pobijedili ovu utakmicu!
  • Droljo
    5.1k
    Nama treba formaciju mjenjat pod hitno!Dici98
    Ja bih prije formacije promjenio trenera, stručni stožer, kompletnu upravu i stadion. A tada možemo i 4-4-2 diamond igrati sa sammirom na lažnoj desetki :wink:
  • Splico
    12
    Reka san vec da pratin duze vrime ali mi se ne pise. I uostalon kakve veze ima to? Pisen pizdarije jer san reka da si dosadan jer ponavljas ka papagaj jednu te istu stvar. Navijac koji ne zeli da Dinamo dobije utakmicu, istu tu utakmicu koja odredjuje jel imamo sanse za naslov ili ne.
  • i more je plavo
    891
    pozitivno je da smo sa ovakvim kadrom, nezainteresiranim Petkom, limitiranim i sporim Bulatom, nesigurnim golmanom, stoperom sa 15 prvoligaskih utakmica, drugim stoperom koji se htio ostaviti nogometa, ispuhanim Riletom..........i trenerom koji ili nema snagu ili nema znanje to promjeniti......

    Još uvijek na -4 i realno u igri.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Teren je bio grozan i tu se ne može očekivati neka velika kombinatorika. Od igrača: Živković nije za prvih 11, Hoxha će bit dobro pojačanje, Sučić mora biti u prvih 11, Ademi treba biti na klupi, Petko može ponekad izaći i u 60. a umjesto njega da uđe Kule.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.