• Haza
    1.1k
    David Brekalo igra u Norveškoj, zastupa ga menadžerska agencija čiji su igrači najčešće transferirani u MLS, tako da nije objektivno očekivati da bi Dinamo njima mogao/trebao biti konkurentan.
    Josip Brekalo je druga priča, prema plaćenim novinarskim člancima, on je bio veliki Dinamovac, želio je pomoći Dinamu u borbi za naslov, cijela obitelj su Dinamovci, imao je sto ponuda, pa onda novinari pišu hvalospjeve da se htio odreći velikog novca i da u Dinamu igra za siću zvanu 110 tis eura neto mjesečno, na kraju završi u Hajduku za 55 tis eura neto mjesečno. Koliko god nam je Uprava nesposobna, ovdje nešto hebeno smrdi. I ne nije Jakobušić sposoban jer ga je doveo u dva dana, on se samo naguzio Bari, i očito je na sve spreman za naslov, to je ta čista cesta kojom oni voze.
  • Nolifer
    7.1k
    Ne vjerujem i nebum ga pljuval dok ne potpiše, možda je u igri sve neka patka, i vidjet ćemo kaj će sa tom pričom biti na kraju, ali da razumijem Brekalovu ljutnju i bijes na Dinamo, to je jasno...
  • Neron53
    358
    Zeus, Ban..

    Ahahaahahahhahaahahahahaa
    Neka teorija zavjere pada? :)
    Pokusajte se staviti u kozu Brekala ili bilo kojeg tzv dinamovca. Svi te zele, svi te traze, snube , zovu osim onih gdje te srce vuce. A ti koji su ti srcu najblizi te odbacuju, ismijavaju...... sto je veca ljubav i strast prema nekome, to je vece razocaranje kad te ta ljubav iznevjeri i odbaci i u tebi se rodi jedan jedini nagon, nagon za osvetom.
  • NORTE
    9.8k
    AhahaahahahhahaahahahahaaNeron53
    Ahahahahaa.

    Pa taj Brekalo je prije 6 godina izjavio da želi da Rijeka i Hajduk budu prvaci.
  • Ban
    698
    David Brekalo igra u Norveškoj, zastupa ga menadžerska agencija čiji su igrači najčešće transferirani u MLS, tako da nije objektivno očekivati da bi Dinamo njima mogao/trebao biti konkurentan.Haza

    Apsolutno je realno očekivati da je Dinamo konkurentan svakom klubu iz MLS-a, pogotovo kada pričamo o Balkancima u Norveškoj i nordijskim ligama općenito.
  • Neron53
    358
    Norte

    Vjerojatno tako ta recenica nije bila koncipirana te je imala ili neki prefiks ili nastavak ili oboje.
  • Orc123
    6k

    Inace da se referiram na to sta si jucer napisao da smo skupi za odrzavati i da trosimo na place igraca 40mil eura, to ri nije istina i ne znam zasto prenosis krive info a predstavljas se kao insajder! Ocito imas kakve info i znas nesto ali te đolim da ne prenosis neistine. Dinamo je za 22god na place igraca trosio 25mil eura, a ukupno na sve place zaposlenika trosio 31mil eura znaci to sa svim koji su zaposleni u Dinamu. Dinamo je 23.god se rijesio jako puno igraca pod ugovorom i prodao dobar dio igraca sa povecim ugovorima tako da je ta cifra cak i pala a to ces moc vidjet na financijskom izvijescu negdje u 3. Ili 4.mj....
    Nikome ne koristi narativ i da se uzima pod normalno da nemamo za biber jer tako samo trazimo opravdanja ljudima koji nisu dorasli Dinama.
    Svaki klub kao i Dinamo tekucu potrosnju i hladni pogon financira putem revolving kredita ili prodajom potrazivanja. To da su određena sredstva od transfera zavrsila kod kod igraca i menadzera je istina i to je nazalost ustaljena praksa i ne samo kod nas! Problem je sto se boje riskirati a Hajduk ide na all in a mi svaki euro okrenemo 10 puta. Ako ne riskiras i ne dignes vrijednost momcadi ne mozes ni ocekivati retultat. Tako da frende dobrodosao si na forum ali molim te ne guraj narativ da Dinamo nema za biber jer to nije istina. Niti jedan klub nema na racunu 20mil eura za potrosnju vec novci dolaze u ratama, bitno je da ce novci stici. Bas kao sto mi placamo u ratama, tako i mi dobivamo u ratama. To sto se nasi boje neuspjeha i ne zele riskirati to je druga stvar. Da su bilimpametni i proslo ljeto ulozili na vrijeme sad bi imali oigranu LP i 30mil od europe.
  • emilperska
    4.4k

    Dio tog je tocno, dio ne.
    Mi se sigurno nismo rjesavali ugovora Duje Copa, Cabraje, Bockaja, Stefulja, Menala, Marina, Jurica, Tolica i silnih (nedovoljno) talentiranih juniora s omjerima u nasu korist. Rekao bi da su to isle 50-90% isplate cijelih ugovora, a cistilo se dosta u zadnjih god dana i cistit ce se i dalje jer nema plana i vizije kod transfera niti ulaza juniora..
  • Orc123
    6k
    tako je, ali i sa tim smo ukupno na cca 30mil eura siguran sam. Doslovno je nemoguce jer smo 21.god trosili 40mil eura kad su se ogromne provizije isplacivale igracima radi europe em smo imali puno skuplju momcad, em smo trosili i dosta velika sredstva na 2. Momcad....vidjet cemo tocne brojke u 3mj. Ali nema sanse da smo na 40mil eura....
    Nismo se rješavali tih ugovora jer je Copu istekao ugovor, nismo raskidali, Cabraja je otisao u transferu u Hibernian, Bockajevu placu preuzeo Pafos, Stefulja i dalje placamo, Menalovu placu preuzelo Celje, Marinovu također, Jurica placamo, Tolic je prodan u transferu....a ovi klinci s kojima se raskidalo, da s njima se raskidalo na nasunstetu ali to nisu veliki ugovori i nisu isplaceni u cjelosti.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    jedini problem što on neće moći igrati još najmanje mjesec dana. Ne igra zbog ozljede već 6 mjeseci i pitanje da li će uopće biti onaj stari brekalo. A oni i dalje traže za njega 2,5 3 milje eura. Može on tražiti da ide ali ima čvrst ugovor
  • Ban
    698

    A ne vidim zašto bi to bilo upitno, ni prvi ni zadnji igrač koji je ozlijeđen.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    kažem da je ozljeđen već jako dugo i da se vraća krajem 3.mjedeca . Samo zbog toga ne mislim da nam je pojačanje za naslov. Nama treba neko Ko će odmah to biti, ovog trena. Zato sam sumnjičav u vezi Kenta. Ako ima uopće istine u tome. I on ima ime, ali ni sam se ne sjeća kad je igrao nekoliko tekmi u cugu. Onaj šta si ga spominjao iz ludogoreca mi. Je bolji što se toga tiče
  • Ban
    698

    Znam da je dugo ozlijeđen, ali ne vidim drugog stopera takve kvalitete koji je dostupan. Možda u klubu mogu izvući nekoga iz rukava, ali čisto sumnjam kada Jakir bira.

    Jel sigurno da se tek krajem trećeg mjeseca vraća?
  • Makedonion
    8
    Sumnjiv si mi od prvog posta

    Klub trenutno prozivljava posljedice rata izmedju sadasnje i bivse uprave. Jedino u sto nisam siguran je da li je to vrhunac ili zaplet radnje.

    Dokle god se ne stabiliziraju operacije u klubu necemo napraviti korak naprijed i klub ce patiti.

    A na vama je da procijenite kako ce izgledati sportska politika kluba nakon zadnja dva transfer ciklusa u kojem smo se tesko izblamirali. Tko ce vise vjerovati u nasu ozbiljnost? Kako vratiti naruseni imidz? Tko ce voditi sportsku politiku i kako suradjivati s menadzerom:

    1. Koji duguje klubu 11 milijuna eura
    2. Ciji je otac klubu duzan 7 milijuna eura
    3. Pod cijom agencijom ti je "pola" momcadi

    Kako suradjivati s drugim menadzerom:

    1. Kojega si za**bo 3 puta
    2. Koji od tebe potrazuje duplo vise nego od rivala
    3. Pod cijom agencijom ti je "pola" nogometne skole

    Ja mozda nisam sumnjiv nego cisto sumnjam da ce biti bolje za par mjeseci. Zasto Dinamo nema sportskog direktora?
  • Jurki
    9.6k
    Klub trenutno prozivljava posljedice rata izmedju sadasnje i bivse upraveMakedonion

    Kaj vode rat protiv sebe? Bivsa i sadasnja uprava su jedni te isti ljudi. Podnar i Tomacic su fikusi i njih ne racunam pod upravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions