• Mlađi referent
    12.3k
    Jak delulu kod svih koji misle da bi ovo drukčije izgledalo na boljem terenu
  • Praskaton
    2.3k
    Sucic ,Kaneko i Hoxha prolazni ostalo jad.Znam da Jakir nema srama al nadam se da ce mu netko nekad postavit pitanje.Jel on ovo vidi jel ovo igra prvaka?

    Dobro se i drzimo s obzirom da imamo dva igraca manje.Sucic sam drzi sredinu.Ne ocekujem nikakve promjene na poluvremenu.
    Da ubacimo Ljubu,Halila il Baturinu licilo bi to na nesto.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Dobar presing se igrao.Majki2111

    Treba napravit gif od onog pokusaja presinga kad je Kaneko davao upute Petkovicu a ovaj sokiran i poluzainteresiran :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ma znam, znam, sam kaj je to prije izgledalo bolje, sad je malo van forme.
  • Muka
    357
    Muka mi je i oči mi krvare.

    Može li mi neko objasniti što to serator točno vidi u malom živkoviću?

    Ne znam koji je hype s njim. Dečko niti ima duel, gradnju igre, ništa. A o brzini bolje ne pričati. Zabrinjavajuće je kako je spor! Kraj njega će proletjeti kao vjetar iole ozbiljan i polubrz igrač samo nek se malo prostora ostavi kao na početku utakmice kad je bila kontra. Katastrofa.
  • Endeavour
    588
    Jako dobro prvo poluvrijeme. Što prije zabiti drugi, jer kakve smo sreće ove sezone velike su šanse za neku kontru ili penal za Istru.
  • Kreten
    114
    meni je problematičnije pozicioniranje igrača neg brzina lopte.
  • Hrc-Vg
    349
    Dresa su vrijedni Perković, KTC, Kaneko, Sučić i Arber…Ostalo katastrofa.
  • emilperska
    5.7k
    Igra nikakva, skoro pa nikad gora, navijanje vrhunsko..
    Dobit cemo ovo kao sto sam rekao na guzove i S.J. je tim trener jos bar 14 dana, sretno nam svima. Ovo je lose lose situacija kako god da zavrsi jer je vidljivo da bas nikakve igre nema nego sve na horuk. Utorak nije islo, danas mozda prode, pa Gorica prođe pa onda Loksa ne itd.

    S.J. je najgori trener Dinama u povijesti RH i ovo sve je udaranje mrtvog magarca!

    Igramo na 40-50% posto svojih kapaciteta..
  • i more je plavo
    1.1k
    Samo da dobijemo danas.
    Josip ce biti nas trojanski konj u Splitu, ipak je on veeeeliki dinamovac, ali jbga zena trudna a morski zrak blagotvorniji od zagrebackog smoga.
  • Dalmatinec
    623


    Zato što je najgluplji lik koji je ikad sidija na klupi Dinama. Jednostavno.
  • Kreten
    114
    Došao je u Split zabiti 2 autogola sutra :lol:
  • Georg Koch
    4.6k
    S obzirom na sve nismo mogli ni ocekivati bajnu igru.
    Nama su najbitnija 3 boda, sutra natezati kiks blitvara, i tu smo.
    U medjuvremenu dici atmosferu pa i igru.
    Koliko je realno, ne znam.
    Ali to je sve sto nam preostaje.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Brekalov transfer u ponedjeljak kao PR peglanje od kiksa protiv Rijeke. Ne bu proslo, bit ce sprdancije na Zoni :ok:
  • San Lorenzo
    15.9k
    Nek pobjedi i da ostavku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.