• Brusa
    1.5k
    to su neke profesorske stvari koje mi laici ne kužimo
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mali mora svaku igrati. Svaku.
  • Orc123
    8.1k
    ako se sjecas to je radio s Bulatom, nemrem shvatiti to...pa svaki vezni mors puniti 16m ali mora sudjelovati u kreaciji a ne cekati naprijed pa sta bude ..
  • telekineza
    37

    On to igra vec dugo. Imam osjecaj da on igra sto zeli. I kod Cacica je isto igrao neku vrstu poluspice.
  • cibona
    3k
    Ne znam za vas, ali ja bulata nisam vidio na terenu sve do slobodnog udarca. A ademija na poluspici bolje da ne komentiram...
  • Kreten
    114
    Staviti Ljubičića umjesto Ademija da napokon vidimo kak igra na poziciji za koju je orginalno doveden
  • Ivan0302
    497
    Sučić doktorčina
  • NitkoBitan
    17.6k
    Igrao sam na ovakvim odronima od terena. Kombinatorika gotovo nemoguca i treba imat to na umu. Pasovi u obrani rizicni i normalno da se tu i tamo ide na preskakanje igre. Tko je igrao nogomet zna.
  • Juznjak
    3.8k
    Zanimljivo mi je kako se kod Sučićeve igre ne osjeti loš teren. Lijepa oštra dodavanja kojima ne ubija suigrače, rješavanje lopte nakon jednog ili dva dodira.
  • Nolifer
    8.1k
    Muko moja pređi na drugogaNino Bule

    Screenshot-20240127-161625-Facebook.jpg
  • i more je plavo
    1.1k

    Ma ja mislim da mu mora izmisliti mjesto, jer tamo di je on igrao smo pretrpani, a on naprijed ipak moze vise od Bulata, Sučića, Mišića ili Halilovića

    Brži i agilni je od njih, a i zna utrcati.
  • Orc123
    8.1k
    Istina ljudi, dajte pogledajte kako lopta odskace po terenu..tesko je tu igrati tecno i brzo...mislim ne opravdavam ali tko god da je igrao nogomet zna sta o cemu pricam....teren je bas uzasan...imam osjecaj fa oni namjerno naprave takav teren ili ga zapuste protiv jacih ekipa...fakat ovo je poraz HNS ovih ulaganja u terene jer ja bi ugovorom obvezao klubove da ih odrzavaju.
  • Antisha
    729
    Daje i dosta okomitih pasova za razliku od ostatka ekipe.

    O trci i pozicioniranju da ne pričamo.

    Momak je jednostavno zvijer.
  • Majki2111
    3.2k
    Ovo nije ekipa koja će pobjeđivat posjedom i kombinatorikom. Ovo je ekipa za prostor i kontre. Dobar presing se igrao.
  • Ivan0302
    497
    Puno bolji pristup i ozbiljniji nego protiv lokomotiva i odmah to ide bolje. Još 2 brza gola i da mirno gledamo kraj utakmice. Da uđu Tibor, Brodić, Ljubičić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.