• javolimtebejako
    1.5k
    uigrana akcija :cool: :cool: :cool:
  • Nino Bule
    13.8k
    Muko moja pređi na drugoga
  • Bruh
    956
    De mi Brodića
  • Facke
    3.6k
    Vezni red sa Sucicem, Ademijem i Bulatem ne doprinosi nis igre. Ademi ovak ionak igra pre ofenzivnu ulogu. Isto ko i Bulat.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ne pomaže kaj na njegove ubace i niske lopte nema nigdje nikog u 16.
  • Splico
    12
    Ljudi mi nikad nismo lagani dobili protiv Istre u Puli, izuzev zadnje utakmice. Polako
  • rioda
    4.8k
    Sve bi dao da vidim Halilovića bar pola sata u igri
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Hoxha se mora prije rješavat lopte po meni kad prodje igrača, Sučić osvježenje priželjkujem ga da je još vise s loptom.
  • Droljo
    8.2k
    47 minuta nogometa i 0 (nula) kornera na obje strane. Nema tu od nogometa ni n...
  • i more je plavo
    1.1k

    Jbga, a mene danas napali sto sam rekao da decku treba dati priliku, pa ak ne valja, ne valja, ali nakon jednog poluvremena ga ispljuvati nije OK.
  • cibona
    3k
    Vezni red ne postoji. Ademija i bulata na poluvremenu zamijeniti i uvesti ljubicica i baturinu/vidovica.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Hoxha pravo krilo.

    Zagorac... bude izletio i odletio u prazno, kad tad. A pametuje s loptom u nogama kao da zna da broji zadnje minute na golu.
  • LaznjakProsineckog
    796
    Daj loptu Kaneku ili Hoxhi i nadaj se nečemu, očajno! Automatizmi nula, čovjek je trener od 8.mjeseca prošle godine pomaknuli se nismo u igri
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ma ok, ne bi ga previse gadio, al mislim da je mogao vise izvuc s obzirom da mu dribling prolazi.
    Nama treba trener koji razumije Dinamo kao sto je Cacic dosao nakon Kopica, promijenio formaciju i nacin igre i jednostavno porucio - mi smo Dinamo.
  • Orc123
    8.1k
    Decki su u blokadi i jos ih vodi Jakir....bitno da vodimo....Hoxha najpoduzetniji na terenu, dupliraju stalno Kaneka a njemu odnemaze ovaj los teren...opcenito teren je katastrofa, koji kurac su radili te hibridne terene ako ih ne zele odrzavati. Zivkovic mi ne ulijeva sigurnost ni malo....mislim da cemo se jos malo dici u 2. Pol...Bulata nisam vidio da igra osim kaj ubacio is slobodnog udarca. Ademi se trudi ali vidi se da je on daleko od starog Ademija. Risto asistirao ali on je daleko od forme....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.