• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Uzuni po Transfermarktu košta 9 milijuna i teško da bi ga Granada pustila ispod bar 5-6. Mi nemamo ni za platit mu avionsku kartu u ovom trenutku.
  • Slush
    99
    Od sljedece sezone

    Golman: Cavilna
    Desni bek: Ristovski
    Centralni: Lovren, Zivkovic
    Lijevi bek: Ogiwara
    DM: Modric, Misic
    Lijevo krilo: Hodza ili Orsic
    AM: Rakitic
    Desno krilo: Taki
    CF: Beljo
  • i more je plavo
    891
    Hajduk nece biti prvak zbog Brekala, on nece biti prevaga, moze samo biti teret ako je uglavio u ugovor da mora igrati.

    Hajduk je bio dovoljno dobar za to i bez Brekala, vise ce im znaciti Mađar ako vrati formu iz Osijeka.

    Ali biti ce prvak samo ako ce Dinamovi igraci izlaziti na teren ko p... bez zelje, agresije i sa strahom.

    Nije Gorica toliko slabija od Lokse, niti Rijeka od Dinama, ali Rijeka je imala želju, hrabrost....i nagradilo ju je i okrenula je 0-2.
  • CastAway1986
    853
    ma pao mi napamet jer Granada loše stoji na tablici pa sanjam da čovjek želi promjenit klub...Ako je tamnoputo lijevo krilo a nama dostupan jedino mi ovako na prvu pada Amath Ndiaye iz Mallorce ..možda je i Januzaj u pitanju :lol:
  • CastAway1986
    853
    ti očito puno igras Football Manager
  • Noel
    3.9k

    Kako god bilo ako potpiše njemu vrata Dinama i Futsal Dinama moraju bit zauvijek zatvorena Može ga bit sram. Kuneš se Dinamom i onda odeš prvim pozivom u tu sektu. Nikad više da mu ne pada napamet uzimat Svetinju u svoja usta..
  • Haza
    537
    Što se tiče stanja u klubu, financijska situacija nije dobra. Nije naznaka da se krade, iako Vlatka i dečko Miličević na sitno izvlače lovu, nego su problem ogromne plaće igrača. Dinamo ima npr 5 napadača, (Petko, Kule, Brod, Drmić i Jurić), plaća Drmića je 1.2 milijuna eura neto godišnje, to je bruto 1.9 mil eura. Jurić ima 240 tis neto, Kule 350 tis neto, Petko 850 neto, Brodić 350 tis neto. Samo kad to zbrojite to je cca 5 milijuna eura bruto godišnje. Sad uzmite veznu liniju, di imamo 9 igrača, i još hrpu igrača na posudbi koje mi plaćamo. To je ogroman trošak.
    Druga stvar, većina igrača imaju u ugovorima stavke da njima i menadžeru ide 20 do 30 posto od transfera. Npr. Šutalo je prodan za 21 mil fiksno, ali njemu i menadžeru je otišlo cca 4 mil eura, i to se knjiži kao rashod.
    Dinamo može spasiti samo Zvone Boban, jedino on ima karizmu da zaustavi ovaj pad.
    Što se tiče Uprave, mora vam biti jasno da se Dinamo minira od strane Andya Bare i Maria Mamića. Protiv njih se ne može boriti ova postava Uprave. Pa Dinamo je za Miereza ponudio 3 mil EUR plus Marina i Perkovića, šta se dogodilo, Osijek nas je krvnički napao, kao da smo kriminalci jer smo ga htjeli, dva dana kasnije prodali Žapera Hajduku za milju eura, Žaper igrač Bare.
    Dinamovci moraju sve napraviti da Boban dođe u Dinamo, u suprotnom nam slijedi propast. To vam govorim kao osoba koja je solidno upoznata sa stanjem u klubu.
    Do kraja prijelaznog roka očekujte lijevo krilo i desnog beka, nismo završili s prijelaznim rokom, ali za sada nije niti jedan transfer u završnoj fazi.
  • LovroZG
    1.3k
    Od sljedece sezone

    Golman: Cavilna
    Desni bek: Ristovski
    Centralni: Lovren, Zivkovic
    Lijevi bek: Ogiwara
    DM: Modric, Misic
    Lijevo krilo: Hodza ili Orsic
    AM: Rakitic
    Desno krilo: Taki
    CF: Beljo
    Slush

    trener: Mourinho
    stadion: novi
    natjecanje: Superliga
  • badjibadara
    1.6k
    Brodić 350 tis neto.Haza

    Na srecu smo ga maznuli svima ispred nosa za pisljivih 500.000 i bogato nagradili. U Vz tesko da je imao 10% navedenih prihoda. No nije si to sam dao.
  • sport
    2.3k
    Hvala na korektnim i konkretnim informacijama.Za probleme sa Barom i Mamićem sam čuo prošle godine i sigurno je da se Perasica i ostatak ekipe ne može i ne zna nositi s time.
  • Slush
    99


    Salu na stranu, kog vidimo na klubi Dinama kada Jakir odjebe?
  • Orc123
    5k
    Menadzeri Takija i Ogiware su na stadionu Istre....
  • Žan
    107
    Ovo je katastrofa i mucenje od igre, na kraju nas vade Perkovic i Kaneko, igraci koji su dugo bili zacementirani na klupi.
  • Izet Hajrović
    802
    što se tiče tih ugovora, krenulo se u dobrom smjeru ove zime otpisivanjem igrača poput Menala, Marina, Drmića (iako je njegov ugovor još tu), ali pretpostavljam da je situacija znatno bolja nego prijašnjih godina jer donedavno su tu bili Theophile, Oršić, Livaković, Ademi, vjerojatno i Ivanušec kao igrači s najvećim ugovorima, a sada Theophile igra za sitniš vjerojatno, Ademi za manje nego prije odlaska u Kinu, jedino je Petkoviću malo pojačan ugovor. Kad se riješimo Drmića i još nepotrebnih igrača, bit će to još bolje.
  • Orc123
    5k
    Sad nam momcad puno jeftinija nego prošlih godina tako da su ovo floskule sa placama igraca...daj me nemoj....prije ti Petko imao isto puno bas kao i Ivanusec, Sutalo, Orsic, Ktc, Livakovic.....i bilo je jos vise igraca pod ugovorom....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.