• miro
    3.2k
    To ne smiju zbog budućih pregovora s drugim igračima. Taj dio treba prepustiti nekom podcastu
  • rioda
    2.6k
    Veliki su troškovi za domaće utakmice, nije to čisti profit, puno je rashoda.

    Ja sam i dalje optimist, bez obzira na nesposobne Jakira i upravu, želim pobjedu danas, kao i pobjedu Rijeke sutra. Zatim poraz tovara protiv Osijeka.

    Dolazak Kenta uskoro, uključivanje Bobana u rad kluba, izbori na kojima će iz kvote 35 skupštinara njih najmanje 6 preći na našu stranu.

    Na kraju nova sposobna uprava i osvajanje naslova, raspad sistema na jugu...

    Jesam preveliki optimist ili nas ima još? :grin:
  • Orc123
    5.2k
    Nek pocnunu malo vise citat zonu i mozda nauce nesto...
    Znaci 3-4 igraca koji bi izmijenili totalno krvnu sliku Dinama, odnose u ligi a za novac koji bi za Dinamo trebao biti Kikiriki!
    1. Cavlina, 2.David Brekalo, 3. Wakizaka, 4. Grull.....sva ta 4 igraca upala bi odmah u prvih 11! Igraci u formi, top klase, igraci prevage. Taj paket nas ne bi kostao vise od 4-5mil eura i ako taj novac nema Dinamo u ovom trenutku, tj. Ne treba imat u ovom trenutku kad ide na rate, onda nek kolektivno se raspuste i nek ugase svjetlo! To su igraci realno dostupni Dinamu i defonitivno pojacanja. Gotovo 70% tih ulaganja pokrijes sa prodajom Rukavine i ne razumijem cemu se ta prodaja oteze nego uzmi sta daju i ulazi u momcad!
    Edit: ako im je cak i taj paket pre skup nek iz njega maknu najskupljeg Davida Brekala i dodaju igraca Sturma kojimulazi u zadnjih 6mj David Affengruber stopera extra klase!
    Znaci David Affengruber, Cavlina, Grull i Wakizzaka..taj paket ne moze kostati vise od 3mil eura i to ja prakticki iznos Rukavininog transfera!
  • Kreten
    84
    Ja u ovo nisam uračunao prodaju pića i hrane tak da ne mislim da sam tolko daleko od brojke profita. Neznam baš da mogu biti tolki rashodi.
  • Slush
    119
    Jedno je bit Levy iz Tottenhama koji ima personu(skrtu,bezobraznu) takvu kakvu ima,

    Jedno je bit nesposoban. Nebi me cudilo da je ovdje kumovao i masnokosi izbornik.

    Sjetimo se da je zvao tovare poput vlasica u repku uz izgovor: "ne igra u svom klubu, ali moramo mu dat motivaciju", ali nije zvao naseg Orsu pod izgovorom, trebaju nam samo igraci koji su u formi.

    Nisam zao covjek, ali Bari, Dalicu, Brekalu zelim sto vise neuspjeha.

    Dinamovci ovu pricu ima da ispricate svojoj djeci. Ovo je judizam na najvecem nivou.
  • Mandelinho
    330


    Da li bi to promijenilo tvoje mišljenje u upravi?

    Ja mislim da oni dakako skrivaju neke stvari što se događaju u Dinamu i da tu politika debelo ima svoje prste. Mišljenje neke objektivne osobe je da HNL treba biti ravnopravniji i neizvjesniji, što se upravo i događa.

    Nadodao bih još to da mislim da nitko od njih (iz uprave) nije verbalno sposoban stati pred medije i biti spreman na njihova pitanja kao što je to bio ZD.M. (moram naglasiti - bez namjere veličanja istog jer očito se ovdje za takve izjave dobiva diskvalifikacija)
  • sport
    2.3k
    Eto danas smo saznali da su senatori i sportski direktori.Pita Jakir senatore:Brekalo nam se nudi,što kažete,treba li nam.Oni uglas odgovoriše:Ma kakvi šefe ionako smo jaki ko zemlja.Jakir poruči šefici,odjebi Brekala,štedi za otpremnine možda će i tebi dobro doći..Ostalo se može pročitati na portalima.Smradovi nesposobni, i to ne zbog Brekala,Titraua,Bakrara itd već zato što sramote klub.
  • rioda
    2.6k
    Redari, vatrogasci, hitna, rasvjeta ako je noćna utakmica... Znam da su prije dosta godina za derbije pisali mediji da klubovima ne predstavljaju neku zaradu jer su im i troškovi tu negdje.
  • Orc123
    5.2k

    Ne ne bi ali bi Dinamu dalo realne sanse da se bori za naslov a oni su i tu dok ne dodju neki drugi ljudi. U cijeloj prici oni su najmanje bitni. Dinamo zasluzuje priliku!
  • Bosskovitz
    7.7k


    Da ponovim i ovdje: Pustite Brekala, tko ga jebe, tko ne ode na derbi u Split neće mu imati ni priliku zviždati koliko brzo će otići. Nemojte trošiti energiju na njega jer on je samo posljedica problema, uzrok je puno bliže, nosi naše boje i uništava nas iznutra.
  • Nogo
    1.3k
    Čekam samo komentar još @Gražvydas Mikulėnas
    i onda u miru kasnije pogledati utakmicu.
  • scarface
    190
    Meni je muka od svega.
    Čitam ovdje i još mi je gore...toliko volim ovaj klub da me duša boli kakve se stvari događaju. Nisam pametan, jer ne znam što pametnije reći.
    Jbš sve, i Hajduk i Dalmaciju i HDZ.
    Nema većeg kluba od Dinama!

    Izbori su prvi korak. Svi na izbore!
  • Mali Zeus
    9.8k
    ja ne igram pasijans pa je razumijem.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Dakle da ekipa sad krivi i Dalića je sve. :lol:
  • laznjakAndrejaKramarica
    189
    Bit cemo prvaci, samo lagano. Nije hajduk city. Uprava odlazi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.