• Deleted User
    3
    imaju upravu, a mi nemamo. kratko i jasno. a kako je do tog došlo ?
  • MarK
    621
    imaju i 20,30 tisuća posjetu *xy eura, članstva, japanke i sl. Panja prodaju za 14 mil eura u Tottenham. Grabe prema LP i 40 mil eura što je najveći problem.
  • Mali Zeus
    12.7k
    znaš? Evo vjerujem ti.
  • Deleted User
    3
    povlačim paralelu s acom prijović. ako te tzv mediji reklamiraju xy puta na dan imati ćeš i publiku. hajduk=aca prijović :)
  • NitkoBitan
    17k
    Bmk za Brekala. Ajde sad da nasa Uprava uspije sjebat i Kenta i ne dovest desnog beka... Naglavacke ih pobacat iz "maksimirskih odaja". Di su pare?!
  • Mali Zeus
    12.7k
    idu izravno u LP? nisam znao.
  • Splico
    12
    Pratin vas vec duze vrime i sad san se mora ukljucit. samo se nadan da ce danas ako neko gol zabije pokazat Dinamov grb u kameru!!!
  • Deleted User
    3
    odličan post, u sridu ! samo me pati ono "ako" :)
  • Crle
    510
    Da krenemo od 2000e godine ili čak od prije?
    Ovo sa Brekalom je šlag na tortu nesposobnosti naše.
  • Orc123
    7.8k

    Zato jer im Marketing miljama ispred naseg, bez obzira sto se popravlja malo kod nas ali to je smijesno u odnosu na njih. Imaju fanaticnu atmosferu i ljude koji vode klub a oni im vjeruju, vide put, iz niceg rade nesto dok je kod nas sve obratno. Normalno da onda i oni neutralni se prikljuce tom ludilu pozitive. Kod nas je doslovno sve obratno! Ljudi znaju posao. Mi ne znamo kako izgleda 3. Clan Uprave, nikad nismo culi sta radi,kako zvuci...jel treba dalje? SD nemamo, trener nam je koma...jos i dobro stojimo!
  • Toni90d
    400
    Odakle im novci za sve to? Već godinama skupljaju minus na računu? Zašto nema uskoka poskoka i još kakve zmije da provjeri plaćanje igrača preko trećih osoba, pranje para preko članskih itd. Prošle sezone ne usude prekinuti utakmicu nakon udaranja sudca u Koprivnici. HNS=HDZ, mafij je bitna vlast u Dalmacij, na šta se ovi dolje pale, aha na Hajduk, dat ćemo im prvenstvo, mi dolazimo na vlast i sve je super. Pazi šta sam ti rekao. Kako to da Plenkovic sa smiješkom uzima dres Hajduka i svojim prezimenom?
  • Laugreano
    2.5k
    Mene vise zanima di su nasi novci nego njihovi.
  • Deleted User
    3
    ma ne zabrijao si...kustić je iz HSPa a jakobušić iz mUzemo. veze nemaju s plenkovićem. teorija zavjere u uređenoj zemlji Hrvatskoj.
  • NitkoBitan
    17k
    Mene vise zanima di su nasi novci nego njihovi.Laugreano

    U Vlatkinim sisama.
  • Toni90d
    400


    To se ja pitam odavno. Ali možda je upravo ovaj transfer Brekala primjer, pogledaj koliko je Dinamo plaćao naknade agentima. Zašto misliš da je Bara odjednom ljut na Dinamo, zatvorili su mu najveći dotok novca u džep.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions